Клубні товариські матчі
пʼятниця, 10.02.2023
12:00
ГОСК Габела
(Боснія і Герц.)
Зріньскі
(Боснія і Герц.)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Габела |
| В гостях: |
Мостар |
| Відстань: |
32.6 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.17 |
4.33 |
1.42 |
2 |
|
|
|
2.67 |
1.12 |
| 24% |
32% |
44% |
1.42 |
|
|
|
18% |
82% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.40 |
|
|
|
1.62 |
2.20 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Останні 10 прямі зустрічі
|
2019-03-17 |
Зріньскі
|
1 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2019-02-03 |
Зріньскі
|
2 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2018-10-06 |
ГОСК Габела
|
0 - 4 |
Зріньскі
|
|
2018-07-29 |
Зріньскі
|
3 - 1 |
ГОСК Габела
|
|
2018-02-17 |
Зріньскі
|
3 - 2 |
ГОСК Габела
|
|
2017-09-16 |
ГОСК Габела
|
0 - 2 |
Зріньскі
|
|
2013-04-21 |
Зріньскі
|
0 - 3 |
ГОСК Габела
|
|
2012-09-30 |
ГОСК Габела
|
0 - 1 |
Зріньскі
|
|
2012-04-22 |
Зріньскі
|
4 - 2 |
ГОСК Габела
|
|
2011-09-25 |
ГОСК Габела
|
0 - 0 |
Зріньскі
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
8 |
|
7 |
5 |
4 |
| 10% |
10% |
80% |
|
70% |
50% |
40% |
ГОСК Габела останні 12 матчі
|
2022-07-10 |
ФК Сараєво
|
6 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2022-02-01 |
Вележ Мостар
|
3 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2020-09-30 |
ГОСК Габела
|
0 - 1 |
Широкі Брієг
|
|
2019-09-18 |
ГОСК Габела
|
1 - 1 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-05-25 |
ГОСК Габела
|
0 - 2 |
ФК Сараєво
|
|
2019-05-18 |
Крупа
|
4 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2019-05-11 |
Звієзда 09
|
2 - 1 |
ГОСК Габела
|
|
2019-05-05 |
ГОСК Габела
|
0 - 3 |
Тузла Сіті
|
|
2019-04-27 |
Челік Зеніца
|
1 - 0 |
ГОСК Габела
|
|
2019-04-24 |
ГОСК Габела
|
1 - 2 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-04-20 |
Младост ДК
|
3 - 1 |
ГОСК Габела
|
|
2019-04-14 |
ГОСК Габела
|
3 - 2 |
Слобода
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
10 |
8 |
4 |
| 8% |
8% |
83% |
|
83% |
67% |
33% |
Зріньскі останні 12 матчі
|
2022-11-20 |
Зріньскі
|
1 - 0 |
Борац Баня-Лука
|
|
2022-11-13 |
Тузла Сіті
|
1 - 2 |
Зріньскі
|
|
2022-10-30 |
Широкі Брієг
|
1 - 1 |
Зріньскі
|
|
2022-10-26 |
Зріньскі
|
0 - 0 |
Тузла Сіті
|
|
2022-10-22 |
Зріньскі
|
3 - 0 |
Слога
|
|
2022-10-19 |
Звієзда 09
|
0 - 4 |
Зріньскі
|
|
2022-10-16 |
Леотар
|
1 - 1 |
Зріньскі
|
|
2022-10-12 |
Зріньскі
|
1 - 0 |
Вележ Мостар
|
|
2022-10-08 |
Железнічар
|
0 - 1 |
Зріньскі
|
|
2022-10-05 |
Зріньскі
|
3 - 0 |
Широкі Брієг
|
|
2022-09-30 |
Зріньскі
|
1 - 0 |
Слобода
|
|
2022-09-18 |
Зріньскі
|
4 - 0 |
Ігман Коніц
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
7 |
5 |
2 |
| 75% |
25% |
0% |
|
58% |
42% |
17% |
ГОСК Габела наступні 6 матчі
|
2023-07-09 |
Тузла Сіті
|
- |
ГОСК Габела
|
|
2023-07-30 |
ГОСК Габела
|
- |
Тузла Сіті
|
|
2023-08-06 |
Вележ Мостар
|
- |
ГОСК Габела
|
|
2023-08-12 |
ГОСК Габела
|
- |
Звієзда 09
|
|
2023-08-20 |
Зріньскі
|
- |
ГОСК Габела
|
|
2023-08-27 |
Широкі Брієг
|
- |
ГОСК Габела
|
Зріньскі наступні 6 матчі
|
2023-02-19 |
Зріньскі
|
- |
FK Laktasi
|
|
2023-02-26 |
ФК Сараєво
|
- |
Зріньскі
|
|
2023-03-01 |
Раднік Бієліна
|
- |
Зріньскі
|
|
2023-03-05 |
Зріньскі
|
- |
Посуше
|
|
2023-03-08 |
Вележ Мостар
|
- |
Зріньскі
|
|
2023-03-11 |
Ігман Коніц
|
- |
Зріньскі
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
6.17 |
4.33 |
1.42 |
| Ймовірність |
24% |
32% |
44% |
|
2 @ 1.42 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
2.67 |
1.12 |
| Ймовірність |
18% |
82% |
|
X2 @ 1.12 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.40 |
| Ймовірність |
|
78% |
22% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.62 |
2.20 |
| Ймовірність |
|
57% |
43% |
|
Більше 2.5 @ 1.62 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.63 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
35% |
65% |
|
Менше 3.5 @ 1.44 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.73 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.73 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-10 08:01. На даний момент можливі зміни!