Перша ліга - Хорватія

пʼятниця, 26.05.2023
17:00
Вараждин

Вараждин

Лок. Загреб

Лок. Загреб

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Вараждин
В гостях: Загреб
Відстань: 61.2 км
Стадіон
Стадіон: Varteks
Вміщує: 10 800
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.55 3.40 2.50 12 1.50 1.50
37% 30% 33% 1.30 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.70 2.10 2.63 1.44
74% 26% 53% 47% 26% 74%

Останні 12 прямі зустрічі

2023-04-02 Лок. Загреб 1 - 1 Вараждин
2023-01-22 Вараждин 0 - 0 Лок. Загреб
2022-09-11 Лок. Загреб 1 - 2 Вараждин
2021-10-27 Вараждин 2 - 3 Лок. Загреб
2021-04-21 Лок. Загреб 4 - 0 Вараждин
2021-02-12 Вараждин 0 - 1 Лок. Загреб
2020-11-20 Лок. Загреб 2 - 2 Вараждин
2020-08-30 Вараждин 1 - 1 Лок. Загреб
2020-06-30 Лок. Загреб 2 - 0 Вараждин
2020-05-23 Лок. Загреб 2 - 1 Вараждин
2020-02-21 Вараждин 0 - 2 Лок. Загреб
2019-11-04 Лок. Загреб 2 - 1 Вараждин
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 10 6 3
8% 33% 58% 83% 50% 25%

Вараждин останні 12 матчі

2023-05-20 Горіца 5 - 2 Вараждин
2023-05-14 Вараждин 2 - 0 Рієка
2023-05-05 Шибеник 0 - 2 Вараждин
2023-04-30 Вараждин 1 - 3 Осієк
2023-04-26 Динамо Загреб 2 - 0 Вараждин
2023-04-22 Хайдук Спліт 2 - 0 Вараждин
2023-04-16 Вараждин 0 - 0 Істра 1961
2023-04-07 Белупо 1 - 1 Вараждин
2023-04-02 Лок. Загреб 1 - 1 Вараждин
2023-03-17 Вараждин 2 - 1 Горіца
2023-03-12 Рієка 3 - 1 Вараждин
2023-03-04 Вараждин 2 - 0 Шибеник
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 4 3
33% 25% 42% 92% 33% 25%

Лок. Загреб останні 12 матчі

2023-05-21 Лок. Загреб 3 - 1 Істра 1961
2023-05-12 Белупо 0 - 0 Лок. Загреб
2023-05-07 Лок. Загреб 0 - 3 Хайдук Спліт
2023-05-01 Лок. Загреб 2 - 2 Горіца
2023-04-27 Рієка 2 - 0 Лок. Загреб
2023-04-21 Лок. Загреб 1 - 0 Шибеник
2023-04-15 Осієк 2 - 2 Лок. Загреб
2023-04-08 Лок. Загреб 1 - 2 Динамо Загреб
2023-04-02 Лок. Загреб 1 - 1 Вараждин
2023-03-25 Марибор 5 - 2 Лок. Загреб
2023-03-19 Істра 1961 0 - 0 Лок. Загреб
2023-03-11 Лок. Загреб 1 - 0 Белупо
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 6 4
25% 42% 33% 67% 50% 33%

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Динамо Загреб 35 23 9 3 77 27 +50 78
2 Хайдук Спліт 35 20 8 7 62 41 +21 68
3 Осієк 35 13 10 12 45 40 +5 49
4 Рієка 35 14 6 15 43 43 0 48
5 Істра 1961 35 11 12 12 35 37 -2 45
6 Вараждин 35 12 9 14 41 51 -10 45
7 Лок. Загреб 35 11 9 15 45 50 -5 42
8 Белупо 35 10 12 13 26 45 -19 42
9 Горіца 35 7 11 17 35 46 -11 32
10 Шибеник 35 5 12 18 24 53 -29 27

Хронологія матчів у лізі

Вараждин                                    
Лок. Загреб                                    
Вдома                                    
В гостях                                    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Вараждин Лок. Загреб
1 Динамо Загреб 1 - 3 2 - 1
2 Хайдук Спліт 1 - 4 3 - 4
3 Осієк 1 - 3 2 - 2
4 Рієка 2 - 0 2 - 0
5 Істра 1961 0 - 0 0 - 0
6 Вараждин - 0 - 0
7 Лок. Загреб 0 - 0 -
8 Белупо 1 - 0 0 - 0
9 Горіца 2 - 1 1 - 0
10 Шибеник 2 - 0 0 - 4

Позиція в лізі

  Вараждин Лок. Загреб
Позиція 6 7
Очки 45 42
  Вдома В гостях
Позиція 7 8
Очки 23 14

Форма в лізі

  Вараждин Лок. Загреб
Перемоги
Нічиї
Поразки
12             
9          
14               
11            
9          
15                
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
5      
6       
3    
5      
9          

Голи в лізі

  Вараждин Лок. Загреб
Забиті голи
Пропущені голи
41                                          
51                                                    
45                                              
50                                                   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
23                        
20                     
28                             

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (175)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (433)
Голи за матч 2.47
Голи вдома за матч 1.35
Голи в гостях за матч 1.13
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 70%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 25%

Вараждин наступні 6 матчі

2023-06-24 Вараждин - Зріньскі
2023-06-30 Вараждин - Домжале
2023-07-06 Марибор - Вараждин
2023-07-12 Рудеш Загреб - Вараждин
2023-07-15 Вараждин - Аль-Еттіфак
2023-07-23 Горіца - Вараждин

Лок. Загреб наступні 6 матчі

2023-06-17 Лок. Загреб - Домжале
2023-06-22 Цельє - Лок. Загреб
2023-07-04 Лок. Загреб - AEK
2023-07-07 Андерлехт - Лок. Загреб
2023-07-08 Лок. Загреб - КАА Гент
2023-07-12 Шарлеруа - Лок. Загреб

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.55 3.40 2.50
Ймовірність 37% 30% 33%
12 @ 1.30
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.50 1.50
Ймовірність 52% 48%
1X @ 1.50
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.70 2.10
Ймовірність   53% 47%
Більше 2.5 @ 1.70
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.63 1.44
Ймовірність   26% 74%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   56% 44%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-26 16:06. На даний момент можливі зміни!