Суперліга - Замбія
субота, 17.09.2022
14:00
14:00

Нквазі

Кабве
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лусака |
| В гостях: | Kabwe |
| Відстань: | 110.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.60 | 3.50 | 1X | 1.26 | 1.58 | |||
| 36% | 36% | 28% | 1.26 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 1.98 | 3.20 | 1.31 | - | - | ||||||
| 13% | 87% | 9% | 91% | 15% | 85% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-04-09 | Кабве | 2 - 0 | Нквазі |
| 2021-11-27 | Нквазі | 0 - 1 | Кабве |
| 2021-02-27 | Кабве | 0 - 0 | Нквазі |
| 2020-11-04 | Нквазі | 1 - 2 | Кабве |
| 2020-01-25 | Нквазі | 1 - 1 | Кабве |
| 2019-09-14 | Кабве | 1 - 0 | Нквазі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | |
| 0% | 33% | 67% | 50% | 17% | 0% |
Нквазі останні 12 матчі
| 2022-09-10 | Кансаншi Дайнамос | 1 - 0 | Нквазі |
| 2022-09-03 | Нквазі | 0 - 1 | ЗЕСКО |
| 2022-08-27 | НАПСА Старз | 0 - 0 | Нквазі |
| 2022-08-20 | Нквазі | 0 - 1 | Пауер Дайнамос |
| 2022-05-08 | Кансаншi Дайнамос | 0 - 0 | Нквазі |
| 2022-04-24 | Нквазі | 0 - 0 | ЗЕСКО |
| 2022-04-20 | Індені | 0 - 2 | Нквазі |
| 2022-04-16 | Нквазі | 0 - 1 | Чамбіші |
| 2022-04-09 | Кабве | 2 - 0 | Нквазі |
| 2022-04-06 | Нквазі | 2 - 3 | Ред Ерроус |
| 2022-03-27 | Занако | 2 - 0 | Нквазі |
| 2022-03-20 | Кафуе Селтік | 3 - 1 | Нквазі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 5 | 2 | 2 | |
| 8% | 25% | 67% | 42% | 17% | 17% |
Кабве останні 12 матчі
| 2022-09-04 | Прізон Леопардс | 0 - 0 | Кабве |
| 2022-09-01 | Кабве | 1 - 0 | Ред Ерроус |
| 2022-08-27 | Кабве | 0 - 1 | Форест Рейнджерс |
| 2022-08-21 | Нкана | 0 - 0 | Кабве |
| 2022-05-08 | Чамбіші | 2 - 2 | Кабве |
| 2022-04-24 | Кафуе Селтік | 0 - 1 | Кабве |
| 2022-04-20 | Кабве | 1 - 1 | Ред Ерроус |
| 2022-04-17 | Занако | 2 - 2 | Кабве |
| 2022-04-09 | Кабве | 2 - 0 | Нквазі |
| 2022-04-06 | Лусака Дайнамос | 3 - 2 | Кабве |
| 2022-03-23 | Білдкон | 1 - 1 | Кабве |
| 2022-03-19 | Кабве | 1 - 0 | Пауер Дайнамос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 6 | 3 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 50% | 25% | 25% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нчанга Рейнджерс | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Прізон Леопардс | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Грін Баффалос | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Форест Рейнджерс | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Ред Ерроус | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Пауер Дайнамос | 4 | +2 | 7 |
| 7 | ЗЕСКО | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Лумвана Радіантс | 4 | 0 | 6 |
| 9 | Занако | 4 | 0 | 6 |
| 10 | Грін Іглз | 4 | -1 | 6 |
| 11 | МЮЗА | 4 | 0 | 5 |
| 12 | НАПСА Старз | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Кабве | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Нкана | 4 | 0 | 4 |
| 15 | Кансаншi Дайнамос | 4 | -4 | 4 |
| 16 | Нквазі | 4 | -3 | 1 |
| 17 | Білдкон | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Чамбіші | 4 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Нквазі | |
| Кабве | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нквазі | Кабве |
|---|---|---|---|
| 1 | Нчанга Рейнджерс | ||
| 2 | Прізон Леопардс | 0 - 0 | |
| 3 | Грін Баффалос | ||
| 4 | Форест Рейнджерс | ||
| 5 | Ред Ерроус | ||
| 6 | Пауер Дайнамос | 0 - 1 | |
| 7 | ЗЕСКО | 0 - 1 | |
| 8 | Лумвана Радіантс | ||
| 9 | Занако | ||
| 10 | Грін Іглз | ||
| 11 | МЮЗА | ||
| 12 | НАПСА Старз | ||
| 13 | Кабве | - | |
| 14 | Нкана | 0 - 0 | |
| 15 | Кансаншi Дайнамос | ||
| 16 | Нквазі | - | |
| 17 | Білдкон | ||
| 18 | Чамбіші |
Позиція в лізі
| Нквазі | Кабве | |
| Позиція | 16 | 13 |
| Очки | 1 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 10 |
| Очки | 0 | 2 |
Форма в лізі
| Нквазі | Кабве | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 3 |
1
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
0
2 0 |
Голи в лізі
| Нквазі | Кабве | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
3 |
1
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
0
0 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (36) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (59) | |
| Голи за матч | 1.64 |
| Голи вдома за матч | 0.89 |
| Голи в гостях за матч | 0.75 |
| Домашня команда забила в | 58% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 33% |
| Більше 1.5 | 42% |
| Більше 2.5 | 28% |
| Більше 3.5 | 11% |
Нквазі наступні 6 матчі
| 2022-10-02 | Білдкон | - | Нквазі |
| 2022-10-08 | Нквазі | - | Занако |
| 2022-10-15 | Грін Баффалос | - | Нквазі |
| 2022-10-22 | Нквазі | - | Чамбіші |
| 2022-10-29 | Нчанга Рейнджерс | - | Нквазі |
| 2022-11-06 | Нквазі | - | Нкана |
Кабве наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | Кабве | - | Лумвана Радіантс |
| 2022-10-09 | Грін Іглз | - | Кабве |
| 2022-10-16 | Кабве | - | Пауер Дайнамос |
| 2022-10-22 | НАПСА Старз | - | Кабве |
| 2022-10-29 | Кабве | - | ЗЕСКО |
| 2022-11-06 | Кансаншi Дайнамос | - | Кабве |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 2.60 | 3.50 |
| Ймовірність | 36% | 36% | 28% |
| 1X @ 1.26 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 1.58 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.98 | |
| Ймовірність | 13% | 87% | |
| Менше 1.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.31 | |
| Ймовірність | 9% | 91% | |
| Менше 2.5 @ 1.31 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 1.44 | |
| Ймовірність | 11% | 89% | |
| Ні @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-17 12:05. На даний момент можливі зміни!