Супереттан - Швеція
субота, 29.10.2022
12:00
12:00

Норрбю

Естерс
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Борас |
| В гостях: | Ваксьо |
| Відстань: | 144.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.30 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 22% | 34% | 44% | 1.36 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 84% | 16% | 55% | 45% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-07 | Естерс | 2 - 0 | Норрбю |
| 2021-10-23 | Норрбю | 0 - 0 | Естерс |
| 2021-06-05 | Естерс | 0 - 0 | Норрбю |
| 2021-03-27 | Естерс | 2 - 1 | Норрбю |
| 2020-10-11 | Норрбю | 0 - 2 | Естерс |
| 2020-06-17 | Естерс | 2 - 1 | Норрбю |
| 2019-07-27 | Норрбю | 3 - 1 | Естерс |
| 2019-04-29 | Естерс | 0 - 1 | Норрбю |
| 2018-07-28 | Норрбю | 0 - 2 | Естерс |
| 2018-06-09 | Естерс | 3 - 0 | Норрбю |
| 2017-09-24 | Норрбю | 0 - 2 | Естерс |
| 2017-06-03 | Естерс | 2 - 1 | Норрбю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 5 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 42% | 8% |
Норрбю останні 12 матчі
| 2022-10-24 | Єнчепінг Седра | 2 - 1 | Норрбю |
| 2022-10-15 | Норрбю | 0 - 3 | Броммапойкарна |
| 2022-10-08 | Вестерос | 3 - 2 | Норрбю |
| 2022-10-02 | Норрбю | 0 - 0 | Шевде |
| 2022-09-18 | Ландскруна | 3 - 2 | Норрбю |
| 2022-09-13 | Норрбю | 3 - 0 | Хальмстад |
| 2022-09-04 | Еребру | 0 - 0 | Норрбю |
| 2022-08-31 | Лундс | 0 - 1 | Норрбю |
| 2022-08-28 | Норрбю | 2 - 1 | АФК Ескільстуна |
| 2022-08-23 | Ергрюте | 5 - 1 | Норрбю |
| 2022-08-14 | Ютсіктенс | 1 - 1 | Норрбю |
| 2022-08-09 | Норрбю | 2 - 2 | Браге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Естерс останні 12 матчі
| 2022-10-22 | Естерс | 2 - 2 | Ергрюте |
| 2022-10-16 | АФК Ескільстуна | 1 - 2 | Естерс |
| 2022-10-08 | Естерс | 0 - 0 | Ландскруна |
| 2022-10-04 | Естерс | 4 - 1 | Броммапойкарна |
| 2022-09-17 | Хальмстад | 2 - 0 | Естерс |
| 2022-09-11 | Естерс | 2 - 0 | Далкурд |
| 2022-09-06 | Єнчепінг Седра | 2 - 1 | Естерс |
| 2022-08-31 | Тролльхеттан | 1 - 0 | Естерс |
| 2022-08-27 | Естерс | 2 - 1 | Естерсунд |
| 2022-08-21 | Браге | 0 - 3 | Естерс |
| 2022-08-16 | Естерс | 1 - 1 | Еребру |
| 2022-08-09 | Шевде | 0 - 0 | Естерс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Супереттан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броммапойкарна | 28 | +21 | 56 |
| 2 | Хальмстад | 28 | +26 | 53 |
| 3 | Естерс | 28 | +15 | 48 |
| 4 | Шевде | 28 | +4 | 43 |
| 5 | Браге | 28 | +7 | 42 |
| 6 | Треллеборг | 28 | -3 | 42 |
| 7 | Ландскруна | 28 | -4 | 40 |
| 8 | АФК Ескільстуна | 28 | +2 | 37 |
| 9 | Ютсіктенс | 28 | -4 | 36 |
| 10 | Еребру | 28 | -5 | 35 |
| 11 | Єнчепінг Седра | 28 | -7 | 35 |
| 12 | Вестерос | 28 | -3 | 34 |
| 13 | Ергрюте | 28 | 0 | 32 |
| 14 | Норрбю | 28 | -15 | 28 |
| 15 | Естерсунд | 28 | -13 | 27 |
| 16 | Далкурд | 28 | -21 | 25 |
Хронологія матчів у лізі
| Норрбю | |
| Естерс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Норрбю | Естерс |
|---|---|---|---|
| 1 | Броммапойкарна | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Хальмстад | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Естерс | - | |
| 4 | Шевде | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Браге | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Треллеборг | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 7 | Ландскруна | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 8 | АФК Ескільстуна | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Ютсіктенс | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Еребру | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Єнчепінг Седра | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Вестерос | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Ергрюте | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Норрбю | - | |
| 15 | Естерсунд | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Далкурд | 1 - 0 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Норрбю | Естерс | |
| Позиція | 14 | 3 |
| Очки | 28 | 48 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 2 |
| Очки | 20 | 23 |
Форма в лізі
| Норрбю | Естерс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
7 14 |
13
9 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 4 |
6
5 3 |
Голи в лізі
| Норрбю | Естерс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
46 |
47
32 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
15 |
21
14 |
Загальна статистика для Супереттан
| Матчі (224) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (651) | |
| Голи за матч | 2.91 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 33% |
Норрбю наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Естерсунд | - | Норрбю |
| 2023-01-20 | Норрбю | - | Хекен |
| 2023-01-27 | Норрбю | - | Твокер |
| 2023-02-19 | Сундсвалль | - | Норрбю |
| 2023-02-25 | Норрбю | - | Хаммарбю |
| 2023-03-05 | Браге | - | Норрбю |
Естерс наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Естерс | - | Треллеборг |
| 2022-11-10 | Естерс | - | Варберг |
| 2022-11-13 | Варберг | - | Естерс |
| 2023-01-21 | Хальмстад | - | Естерс |
| 2023-02-04 | Естерс | - | Шевде |
| 2023-02-11 | Ергрюте | - | Естерс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 3.25 | 2.30 |
| Ймовірність | 22% | 34% | 44% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 08:03. На даний момент можливі зміни!