Чемпіоншип - Англія
вівторок, 14.02.2023
19:45
19:45

Норвіч

Халл Сіті
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Норвіч |
| В гостях: | Халл |
| Відстань: | 165.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Керроу Роуд |
| Вміщує: | 27 220 |
| Розміри: | 104 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Sergej Jakirovic (БіГ) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.75 | 4.75 | 12 | 1.18 | 2.05 | |||
| 38% | 29% | 33% | 1.25 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-13 | Халл Сіті | 2 - 1 | Норвіч |
| 2019-03-13 | Норвіч | 3 - 2 | Халл Сіті |
| 2018-11-27 | Халл Сіті | 0 - 0 | Норвіч |
| 2018-03-10 | Халл Сіті | 4 - 3 | Норвіч |
| 2017-10-14 | Норвіч | 1 - 1 | Халл Сіті |
| 2014-01-18 | Норвіч | 1 - 0 | Халл Сіті |
| 2013-08-24 | Халл Сіті | 1 - 0 | Норвіч |
| 2012-08-07 | Халл Сіті | 0 - 0 | Норвіч |
| 2011-03-19 | Халл Сіті | 1 - 1 | Норвіч |
| 2010-09-25 | Норвіч | 0 - 2 | Халл Сіті |
| 2008-02-12 | Норвіч | 1 - 1 | Халл Сіті |
| 2007-08-25 | Халл Сіті | 2 - 1 | Норвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Норвіч останні 12 матчі
| 2023-02-11 | Бристоль Сіті | 1 - 0 | Норвіч |
| 2023-02-04 | Норвіч | 0 - 3 | Бернлі |
| 2023-01-21 | Ковентрі | 2 - 4 | Норвіч |
| 2023-01-14 | Престон | 0 - 4 | Норвіч |
| 2023-01-08 | Норвіч | 0 - 1 | Блекберн |
| 2023-01-02 | Норвіч | 0 - 1 | Вотфорд |
| 2022-12-30 | Норвіч | 1 - 1 | Редінг |
| 2022-12-26 | Лутон | 2 - 1 | Норвіч |
| 2022-12-17 | Норвіч | 0 - 2 | Блекберн |
| 2022-12-10 | Свонсі | 0 - 1 | Норвіч |
| 2022-11-12 | Норвіч | 1 - 2 | Мідлсбро |
| 2022-11-05 | Ротергем | 1 - 2 | Норвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Халл Сіті останні 12 матчі
| 2023-02-11 | Сток Сіті | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2023-02-04 | Халл Сіті | 1 - 0 | Кардіфф |
| 2023-01-28 | Халл Сіті | 3 - 0 | КПР |
| 2023-01-20 | Шеффілд Юнайтед | 1 - 0 | Халл Сіті |
| 2023-01-14 | Халл Сіті | 1 - 1 | Хаддерсфілд |
| 2023-01-07 | Халл Сіті | 0 - 2 | Фулем |
| 2023-01-02 | Віган | 1 - 4 | Халл Сіті |
| 2022-12-30 | Бірмінгем | 0 - 1 | Халл Сіті |
| 2022-12-26 | Халл Сіті | 1 - 1 | Блекпул |
| 2022-12-17 | Халл Сіті | 1 - 1 | Сандерленд |
| 2022-12-11 | Вотфорд | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2022-12-03 | Трабзонспор | 1 - 1 | Халл Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бернлі | 30 | +35 | 68 |
| 2 | Шеффілд Юнайтед | 30 | +27 | 61 |
| 3 | Мідлсбро | 31 | +14 | 51 |
| 4 | Лутон | 30 | +8 | 49 |
| 5 | Міллволл | 29 | +7 | 46 |
| 6 | Вотфорд | 31 | +3 | 46 |
| 7 | Сандерленд | 30 | +10 | 45 |
| 8 | Блекберн | 30 | -4 | 45 |
| 9 | Вест Бромвіч | 30 | +7 | 44 |
| 10 | Норвіч | 30 | +5 | 42 |
| 11 | Халл Сіті | 31 | -7 | 41 |
| 12 | Престон | 30 | -9 | 40 |
| 13 | Бристоль Сіті | 30 | +1 | 39 |
| 14 | Ковентрі | 30 | -1 | 39 |
| 15 | Свонсі | 30 | -2 | 39 |
| 16 | КПР | 31 | -7 | 39 |
| 17 | Бірмінгем | 30 | -2 | 38 |
| 18 | Сток Сіті | 30 | -5 | 34 |
| 19 | Ротергем | 30 | -7 | 33 |
| 20 | Редінг | 30 | -12 | 32 |
| 21 | Кардіфф | 31 | -14 | 29 |
| 22 | Хаддерсфілд | 30 | -11 | 28 |
| 23 | Блекпул | 30 | -15 | 28 |
| 24 | Віган | 30 | -21 | 23 |
Хронологія матчів у лізі
| Норвіч | |
| Халл Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Норвіч | Халл Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Бернлі | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Шеффілд Юнайтед | 1 - 0 | |
| 3 | Мідлсбро | 1 - 2 | |
| 4 | Лутон | 0 - 1 | |
| 5 | Міллволл | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Вотфорд | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Сандерленд | ||
| 8 | Блекберн | 0 - 2 | |
| 9 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | 5 - 2 |
| 10 | Норвіч | - | |
| 11 | Халл Сіті | - | |
| 12 | Престон | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 13 | Бристоль Сіті | 3 - 2 | |
| 14 | Ковентрі | 3 - 0 | |
| 15 | Свонсі | 3 - 0 | |
| 16 | КПР | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 17 | Бірмінгем | 0 - 1 | |
| 18 | Сток Сіті | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | Ротергем | 2 - 4 | |
| 20 | Редінг | 1 - 1 | |
| 21 | Кардіфф | 2 - 3 | |
| 22 | Хаддерсфілд | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 23 | Блекпул | 1 - 3 | |
| 24 | Віган | 1 - 1 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Норвіч | Халл Сіті | |
| Позиція | 10 | 11 |
| Очки | 42 | 41 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 9 |
| Очки | 19 | 20 |
Форма в лізі
| Норвіч | Халл Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
6 12 |
11
8 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 6 |
5
5 5 |
Голи в лізі
| Норвіч | Халл Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
40
35 |
37
44 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
19 |
19
21 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (362) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (882) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 22% |
Норвіч наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Віган | - | Норвіч |
| 2023-02-21 | Норвіч | - | Бірмінгем |
| 2023-02-25 | Норвіч | - | Кардіфф |
| 2023-03-04 | Міллволл | - | Норвіч |
| 2023-03-12 | Норвіч | - | Сандерленд |
| 2023-03-15 | Хаддерсфілд | - | Норвіч |
Халл Сіті наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Халл Сіті | - | Престон |
| 2023-02-25 | Бристоль Сіті | - | Халл Сіті |
| 2023-03-03 | Халл Сіті | - | Вест Бромвіч |
| 2023-03-11 | Ковентрі | - | Халл Сіті |
| 2023-03-15 | Халл Сіті | - | Бернлі |
| 2023-03-18 | Редінг | - | Халл Сіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 3.75 | 4.75 |
| Ймовірність | 38% | 29% | 33% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.05 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.50 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.88 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.33 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-14 16:06. На даний момент можливі зміни!