Дивізіон 1 - Норвегія
вівторок, 03.07.2018
18:00
18:00

Нотодден

Мйондален
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Невідоме |
| В гостях: | Mjondalen |
| Відстань: | 47.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 3.80 | 1.64 | 2 | 2.30 | 1.18 | |||
| 24% | 23% | 53% | 1.64 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2015-06-03 | Нотодден | 1 - 4 | Мйондален |
| 2015-03-07 | Мйондален | 4 - 0 | Нотодден |
| 2012-09-09 | Нотодден | 0 - 2 | Мйондален |
| 2012-07-22 | Мйондален | 2 - 2 | Нотодден |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 0% | 25% | 75% | 100% | 75% | 75% |
Нотодден останні 12 матчі
| 2018-06-24 | Олесунн | 3 - 0 | Нотодден |
| 2018-06-17 | Нотодден | 1 - 2 | Конгсвінгер |
| 2018-06-10 | Нотодден | 1 - 0 | Саннес Ульф |
| 2018-06-03 | Стреммен | 1 - 0 | Нотодден |
| 2018-05-27 | Нотодден | 0 - 0 | Асане |
| 2018-05-21 | Улл Кіса | 1 - 2 | Нотодден |
| 2018-05-16 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | Нотодден |
| 2018-05-13 | Нотодден | 2 - 3 | Тромсдален |
| 2018-05-09 | Нотодден | 1 - 1 | Одд БК |
| 2018-05-06 | Вікінг Ставангер | 3 - 1 | Нотодден |
| 2018-05-02 | Нотодден | 3 - 0 | Аскер |
| 2018-04-29 | Нотодден | 0 - 2 | Согндал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Мйондален останні 12 матчі
| 2018-06-26 | Мйондален | 3 - 3 | Ойгарден |
| 2018-06-17 | Левангер | 0 - 4 | Мйондален |
| 2018-06-13 | Мйондален | 2 - 2 | Хаугесунн |
| 2018-06-10 | Мйондален | 2 - 1 | Хам-Кам |
| 2018-06-03 | Асане | 0 - 2 | Мйондален |
| 2018-05-27 | Мйондален | 1 - 0 | Саннес Ульф |
| 2018-05-21 | Стреммен | 0 - 1 | Мйондален |
| 2018-05-16 | Мйондален | 0 - 2 | Улл Кіса |
| 2018-05-13 | Конгсвінгер | 0 - 1 | Мйондален |
| 2018-05-09 | Мйондален | 2 - 0 | Стабек |
| 2018-05-06 | Олесунн | 2 - 1 | Мйондален |
| 2018-05-02 | Фрам | 1 - 1 | Мйондален |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Согндал | 15 | +10 | 29 |
| 3 | Вікінг Ставангер | 15 | +11 | 28 |
| 4 | Мйондален | 14 | +9 | 26 |
| 5 | Улл Кіса | 15 | +11 | 25 |
| 6 | Саннес Ульф | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Тромсдален | 15 | -2 | 22 |
| 8 | Єрв Гримстад | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Конгсвінгер | 15 | -3 | 20 |
| 10 | Ойгарден | 15 | -1 | 18 |
| 11 | Хам-Кам | 15 | -2 | 17 |
| 12 | Нотодден | 14 | -3 | 17 |
| 13 | Асане | 15 | -9 | 16 |
| 14 | Стреммен | 15 | -10 | 13 |
| 15 | Левангер | 15 | -12 | 12 |
| 16 | Флоре | 15 | -20 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Нотодден | |
| Мйондален | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нотодден | Мйондален |
|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 2 - 1 | |
| 2 | Согндал | 0 - 2 | |
| 3 | Вікінг Ставангер | 0 - 2 | |
| 4 | Мйондален | - | |
| 5 | Улл Кіса | ||
| 6 | Саннес Ульф | 1 - 0 | |
| 7 | Тромсдален | 2 - 3 | |
| 8 | Єрв Гримстад | 0 - 0 | |
| 9 | Конгсвінгер | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Ойгарден | 2 - 1 | |
| 11 | Хам-Кам | ||
| 12 | Нотодден | - | |
| 13 | Асане | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Стреммен | 0 - 1 | |
| 15 | Левангер | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 16 | Флоре |
Позиція в лізі
| Нотодден | Мйондален | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 17 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 2 |
| Очки | 8 | 16 |
Форма в лізі
| Нотодден | Мйондален | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 7 |
7
5 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 3 |
5
1 1 |
Голи в лізі
| Нотодден | Мйондален | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
20 |
18
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
9 |
11
2 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (118) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (360) | |
| Голи за матч | 3.05 |
| Голи вдома за матч | 1.64 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 37% |
Нотодден наступні 6 матчі
| 2018-07-22 | Асане | - | Нотодден |
| 2018-07-29 | Нотодден | - | Олесунн |
| 2018-08-05 | Тромсдален | - | Нотодден |
| 2018-08-12 | Нотодден | - | Улл Кіса |
| 2018-08-19 | Конгсвінгер | - | Нотодден |
| 2018-08-26 | Нотодден | - | Єрв Гримстад |
Мйондален наступні 6 матчі
| 2018-07-22 | Мйондален | - | Левангер |
| 2018-07-29 | Ойгарден | - | Мйондален |
| 2018-08-05 | Мйондален | - | Стреммен |
| 2018-08-12 | Саннес Ульф | - | Мйондален |
| 2018-08-21 | Мйондален | - | Асане |
| 2018-08-28 | Согндал | - | Мйондален |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 3.80 | 1.64 |
| Ймовірність | 24% | 23% | 53% |
| 2 @ 1.64 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.18 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-03 16:06. На даний момент можливі зміни!