Національна ліга - Англія
вівторок, 14.03.2023
19:45
19:45

Ноттс Каунті

Істлі
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ноттінгем |
| В гостях: | Істлей |
| Відстань: | 221.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Мідоу Лейн |
| Вміщує: | 20 229 |
| Розміри: | 104 x 69 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 5.50 | 10.00 | 1 | 1.06 | 3.50 | |||
| 48% | 21% | 31% | 1.29 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 33% | 67% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-11-12 | Істлі | 0 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2022-02-19 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | Істлі |
| 2022-01-15 | Ноттс Каунті | 2 - 1 | Істлі |
| 2021-11-20 | Істлі | 2 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2021-04-27 | Істлі | 2 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2021-04-17 | Ноттс Каунті | 0 - 1 | Істлі |
| 2020-03-14 | Ноттс Каунті | 4 - 0 | Істлі |
| 2019-08-03 | Істлі | 1 - 0 | Ноттс Каунті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 4 | 6 | 2 | 1 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 25% | 12% |
Ноттс Каунті останні 12 матчі
| 2023-03-11 | Ноттс Каунті | 3 - 1 | Доркінг |
| 2023-03-04 | Бромлі | 1 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2023-02-25 | Ноттс Каунті | 1 - 2 | Дагенем енд Ред. |
| 2023-02-21 | Ноттс Каунті | 4 - 0 | Саутенд |
| 2023-02-18 | Йовіл | 1 - 4 | Ноттс Каунті |
| 2023-02-14 | Ноттс Каунті | 4 - 1 | Барнет |
| 2023-02-11 | Честерфілд | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2023-02-04 | Торкі | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2023-01-31 | Соліхалл | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2023-01-28 | Ноттс Каунті | 1 - 0 | Галіфакс |
| 2023-01-15 | Ноттс Каунті | 2 - 2 | Мейдстоун |
| 2023-01-10 | Ноттс Каунті | 1 - 1 | Борем Вуд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 9 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 75% | 42% |
Істлі останні 12 матчі
| 2023-03-11 | Істлі | 1 - 0 | Олдем |
| 2023-03-07 | Йовіл | 1 - 0 | Істлі |
| 2023-03-04 | Сканторп | 0 - 1 | Істлі |
| 2023-02-28 | Істлі | 1 - 0 | Йорк Сіті |
| 2023-02-25 | Істлі | 0 - 0 | Бромлі |
| 2023-02-21 | Мейдстоун | 1 - 3 | Істлі |
| 2023-02-18 | Істлі | 1 - 0 | Мейденгед |
| 2023-02-14 | Дагенем енд Ред. | 0 - 1 | Істлі |
| 2023-02-11 | Істлі | 0 - 4 | Мейдстоун |
| 2023-02-04 | Істлі | 1 - 0 | Вокінг |
| 2023-01-31 | Істлі | 0 - 2 | Барнет |
| 2023-01-28 | Саутенд | 1 - 3 | Істлі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 33% | 25% | 25% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рексем | 37 | +61 | 91 |
| 2 | Ноттс Каунті | 37 | +59 | 87 |
| 3 | Вокінг | 37 | +24 | 68 |
| 4 | Честерфілд | 36 | +16 | 62 |
| 5 | Істлі | 37 | +6 | 60 |
| 6 | Барнет | 35 | +7 | 59 |
| 7 | Борем Вуд | 35 | +13 | 58 |
| 8 | Велдстон | 36 | -3 | 55 |
| 9 | Саутенд | 35 | +9 | 53 |
| 10 | Бромлі | 36 | +5 | 52 |
| 11 | Дагенем енд Ред. | 36 | -7 | 51 |
| 12 | Соліхалл | 36 | +1 | 48 |
| 13 | Олтрінгем | 36 | -11 | 46 |
| 14 | Олдем | 36 | -5 | 44 |
| 15 | Мейденгед | 37 | -11 | 43 |
| 16 | Галіфакс | 36 | -8 | 42 |
| 17 | Йорк Сіті | 36 | -4 | 39 |
| 18 | Олдершот | 36 | -12 | 39 |
| 19 | Йовіл | 35 | -9 | 37 |
| 20 | Доркінг | 36 | -30 | 37 |
| 21 | Гейтсхед | 34 | -11 | 33 |
| 22 | Торкі | 36 | -24 | 30 |
| 23 | Сканторп | 36 | -26 | 30 |
| 24 | Мейдстоун | 37 | -40 | 24 |
Хронологія матчів у лізі
| Ноттс Каунті | |
| Істлі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ноттс Каунті | Істлі |
|---|---|---|---|
| 1 | Рексем | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Ноттс Каунті | - | |
| 3 | Вокінг | 1 - 0 | |
| 4 | Честерфілд | 2 - 2 | |
| 5 | Істлі | - | |
| 6 | Барнет | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Борем Вуд | 1 - 1 | |
| 8 | Велдстон | 3 - 1 | |
| 9 | Саутенд | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 10 | Бромлі | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Дагенем енд Ред. | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Соліхалл | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 13 | Олтрінгем | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Олдем | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Мейденгед | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Галіфакс | 1 - 0 | |
| 17 | Йорк Сіті | 0 - 1 | |
| 18 | Олдершот | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Йовіл | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Доркінг | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 21 | Гейтсхед | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 22 | Торкі | 4 - 0 | |
| 23 | Сканторп | 0 - 1 | |
| 24 | Мейдстоун | 3 - 0 | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Ноттс Каунті | Істлі | |
| Позиція | 2 | 5 |
| Очки | 87 | 60 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 14 |
| Очки | 43 | 18 |
Форма в лізі
| Ноттс Каунті | Істлі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
26
9 2 |
18
6 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
4 1 |
5
3 10 |
Голи в лізі
| Ноттс Каунті | Істлі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
93
34 |
44
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
40
10 |
19
26 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (432) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1222) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.56 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 31% |
Ноттс Каунті наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Барнет | - | Ноттс Каунті |
| 2023-03-25 | Ноттс Каунті | - | Сканторп |
| 2023-03-28 | Олтрінгем | - | Ноттс Каунті |
| 2023-04-07 | Ноттс Каунті | - | Велдстон |
| 2023-04-10 | Рексем | - | Ноттс Каунті |
| 2023-04-15 | Ноттс Каунті | - | Вокінг |
Істлі наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Істлі | - | Олтрінгем |
| 2023-03-25 | Борем Вуд | - | Істлі |
| 2023-04-07 | Торкі | - | Істлі |
| 2023-04-10 | Істлі | - | Олдершот |
| 2023-04-12 | Істлі | - | Гейтсхед |
| 2023-04-15 | Честерфілд | - | Істлі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 5.50 | 10.00 |
| Ймовірність | 48% | 21% | 31% |
| 1 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.06 | 3.50 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 5.00 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.38 | 1.53 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-14 16:03. На даний момент можливі зміни!