Національна ліга - Англія

субота, 22.05.2021
15:00
Ноттс Каунті

Ноттс Каунті

Веймут

Веймут

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Ноттінгем
В гостях: Weymouth
Відстань: 275.3 км
Стадіон
Стадіон: Мідоу Лейн
Вміщує: 20 229
Розміри: 104 x 69 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.25 5.00 10.00 1 1.05 3.50
56% 19% 25% 1.25 69% 31%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.80 2.00 3.25 1.33
65% 35% 49% 51% 30% 70%

Останні 1 прямі зустрічі

2021-01-30 Веймут 0 - 1 Ноттс Каунті

Ноттс Каунті останні 12 матчі

2021-05-18 Рексем 0 - 1 Ноттс Каунті
2021-05-15 Ноттс Каунті 2 - 2 Бромлі
2021-05-11 Мейденгед 0 - 4 Ноттс Каунті
2021-05-08 Барнет 1 - 4 Ноттс Каунті
2021-05-04 Ноттс Каунті 3 - 2 Саттон
2021-05-01 Олтрінгем 1 - 1 Ноттс Каунті
2021-04-27 Істлі 2 - 0 Ноттс Каунті
2021-04-24 Торкі 2 - 2 Ноттс Каунті
2021-04-17 Ноттс Каунті 0 - 1 Істлі
2021-04-13 Соліхалл 2 - 1 Ноттс Каунті
2021-04-10 Хартлпул 2 - 0 Ноттс Каунті
2021-04-05 Вокінг 2 - 4 Ноттс Каунті
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 7 6
42% 25% 33% 83% 58% 50%

Веймут останні 12 матчі

2021-05-18 Веймут 1 - 3 Борем Вуд
2021-05-15 Веймут 2 - 1 Олтрінгем
2021-05-11 Соліхалл 2 - 1 Веймут
2021-05-08 Саттон 2 - 0 Веймут
2021-05-03 Веймут 0 - 2 Барнет
2021-05-01 Вокінг 2 - 4 Веймут
2021-04-27 Мейденгед 0 - 1 Веймут
2021-04-13 Веймут 0 - 3 Олдершот
2021-04-10 Торкі 2 - 1 Веймут
2021-04-05 Галіфакс 3 - 2 Веймут
2021-04-02 Веймут 2 - 1 Мейденгед
2021-03-27 Честерфілд 1 - 0 Веймут
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 10 8 3
33% 0% 67% 83% 67% 25%
Реклама

Таблиця Національна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Саттон 40 24 9 7 69 34 +35 81
2 Торкі 40 23 9 8 66 37 +29 78
3 Стокпорт 40 20 13 7 67 31 +36 73
4 Хартлпул 40 21 10 9 62 40 +22 73
5 Ноттс Каунті 40 19 10 11 59 40 +19 67
6 Рексем 40 18 10 12 58 39 +19 64
7 Честерфілд 40 19 6 15 56 41 +15 63
8 Бромлі 40 17 12 11 59 51 +8 63
9 Істлі 39 17 11 11 47 37 +10 62
10 Галіфакс 40 18 8 14 60 51 +9 62
11 Дагенем енд Ред. 40 17 8 15 51 45 +6 59
12 Соліхалл 39 17 6 16 51 46 +5 57
13 Борем Вуд 40 13 16 11 51 43 +8 55
14 Мейденгед 39 14 11 14 57 55 +2 53
15 Йовіл 40 15 7 18 55 63 -8 52
16 Олдершот 40 15 6 19 53 59 -6 51
17 Олтрінгем 39 11 9 19 41 56 -15 42
18 Веймут 40 11 6 23 45 64 -19 39
19 Велдстон 40 9 7 24 44 93 -49 34
20 Вокінг 40 8 8 24 39 64 -25 32
21 Кінгс Лінн 39 7 8 24 42 88 -46 29
22 Барнет 39 6 6 27 31 86 -55 24
23 Довер Атлетік 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Маклсфілд 0 0 0 0 0 0 0 0

Хронологія матчів у лізі

Ноттс Каунті                                          
Веймут                                         
Вдома                                          
В гостях                                         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Ноттс Каунті Веймут
1 Саттон 3 - 2 2 - 0
2 Торкі 0 - 0 2 - 1
3 Стокпорт 1 - 0 1 - 2
4 Хартлпул 0 - 1  
5 Ноттс Каунті -  
6 Рексем 1 - 0 2 - 0
7 Честерфілд 0 - 1 1 - 0
8 Бромлі 2 - 2 3 - 2
9 Істлі 0 - 1 0 - 0
10 Галіфакс 1 - 2 3 - 2
11 Дагенем енд Ред. 3 - 1 1 - 1
12 Соліхалл 2 - 0 2 - 1
13 Борем Вуд 0 - 1 1 - 0
14 Мейденгед 2 - 3 0 - 1
15 Йовіл 2 - 0 3 - 1
16 Олдершот 0 - 1 0 - 2
17 Олтрінгем 3 - 1 0 - 0
18 Веймут   -
19 Велдстон 3 - 0 2 - 1
20 Вокінг 1 - 0 2 - 4
21 Кінгс Лінн 2 - 2 2 - 2
22 Барнет 4 - 2 1 - 0
23 Довер Атлетік    
23 Маклсфілд    

Позиція в лізі

  Ноттс Каунті Веймут
Позиція 5 18
Очки 67 39
  Вдома В гостях
Позиція 8 17
Очки 33 16

Форма в лізі

  Ноттс Каунті Веймут
Перемоги
Нічиї
Поразки
19                    
10           
11            
11            
6       
23                        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
10           
3    
7        
4     
4     
11            

Голи в лізі

  Ноттс Каунті Веймут
Забиті голи
Пропущені голи
59                                                     
40                                         
45                                              
64                                                     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
30                               
20                     
20                     
28                             

Загальна статистика для Національна ліга

Матчі   (437)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 36%
Зіграні матчі 100%
Голи   (1163)
Голи за матч 2.66
Голи вдома за матч 1.41
Голи в гостях за матч 1.25
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 69%
Більше 2.5 53%
Більше 3.5 31%

Ноттс Каунті наступні 6 матчі

2021-05-29 Бромлі - Ноттс Каунті
2021-06-05 Ноттс Каунті - Честерфілд
2021-06-12 Торкі - Ноттс Каунті
2021-07-24 Telford United - Ноттс Каунті
2021-08-01 Ноттс Каунті - Дербі
2021-08-07 Ноттс Каунті - Йорк Сіті

Веймут наступні 6 матчі

2021-05-29 Хартлпул - Веймут
2021-07-20 Веймут - Ексетер
2021-08-21 Веймут - Борем Вуд
2021-08-28 Грімсбі Таун - Веймут
2021-08-30 Веймут - Мейденгед
2021-09-04 Соліхалл - Веймут

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.25 5.00 10.00
Ймовірність 56% 19% 25%
1 @ 1.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.05 3.50
Ймовірність 69% 31%
1X @ 1.05
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.25 3.75
Ймовірність   65% 35%
Більше 1.5 @ 1.25
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.80 2.00
Ймовірність   49% 51%
Менше 2.5 @ 2.00
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.25 1.33
Ймовірність   30% 70%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.37 1.53
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 1.53

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-05-22 12:05. На даний момент можливі зміни!