Прем'єр-ліга - Фарерські о-ви
середа, 18.09.2019
15:00
15:00

НСІ Рунавік

Клаксвік
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рунавік |
| В гостях: | Клаксвік |
| Відстань: | 14.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Runavik Stadium |
| Вміщує: | 2 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.70 | 2.50 | 12 | 1.44 | 1.55 | |||
| 44% | 12% | 44% | 1.22 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.05 | 1.42 | 2.65 | 2.05 | 1.70 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-14 | Клаксвік | 2 - 0 | НСІ Рунавік |
| 2018-10-27 | НСІ Рунавік | 2 - 1 | Клаксвік |
| 2018-05-13 | Клаксвік | 1 - 1 | НСІ Рунавік |
| 2018-03-17 | НСІ Рунавік | 0 - 1 | Клаксвік |
| 2017-10-21 | Клаксвік | 3 - 1 | НСІ Рунавік |
| 2017-06-14 | НСІ Рунавік | 2 - 2 | Клаксвік |
| 2017-04-17 | Клаксвік | 2 - 2 | НСІ Рунавік |
| 2016-09-11 | НСІ Рунавік | 2 - 0 | Клаксвік |
| 2016-06-05 | Клаксвік | 4 - 0 | НСІ Рунавік |
| 2016-03-13 | Клаксвік | 1 - 3 | НСІ Рунавік |
| 2015-09-27 | НСІ Рунавік | 4 - 1 | Клаксвік |
| 2015-06-26 | Клаксвік | 3 - 3 | НСІ Рунавік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 58% |
НСІ Рунавік останні 12 матчі
| 2019-09-15 | НСІ Рунавік | 0 - 3 | Б36 Торсхавн |
| 2019-09-01 | НСІ Рунавік | 3 - 0 | Стреймур |
| 2019-08-25 | Скала ІФ | 1 - 2 | НСІ Рунавік |
| 2019-08-18 | АБ Аргір | 1 - 5 | НСІ Рунавік |
| 2019-08-14 | Фуглафйордур | 2 - 4 | НСІ Рунавік |
| 2019-08-11 | НСІ Рунавік | 1 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2019-08-04 | Вікінгур | 2 - 3 | НСІ Рунавік |
| 2019-07-04 | НСІ Рунавік | 0 - 0 | Баллімена Юн. |
| 2019-06-27 | Баллімена Юн. | 2 - 0 | НСІ Рунавік |
| 2019-06-22 | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | НСІ Рунавік |
| 2019-06-15 | НСІ Рунавік | 2 - 0 | АБ Аргір |
| 2019-06-01 | НСІ Рунавік | 3 - 1 | ТБ/ФКС/Ройн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 58% | 33% |
Клаксвік останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Клаксвік | 3 - 0 | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2019-09-01 | Клаксвік | 3 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2019-08-25 | Стреймур | 0 - 1 | Клаксвік |
| 2019-08-21 | Клаксвік | 0 - 2 | Б36 Торсхавн |
| 2019-08-17 | Клаксвік | 2 - 2 | Скала ІФ |
| 2019-08-09 | Клаксвік | 2 - 0 | Вікінгур |
| 2019-08-05 | Фуглафйордур | 0 - 3 | Клаксвік |
| 2019-08-01 | Клаксвік | 0 - 1 | Люцерн |
| 2019-07-25 | Люцерн | 1 - 0 | Клаксвік |
| 2019-07-16 | Клаксвік | 0 - 0 | Рітеряй |
| 2019-07-11 | Рітеряй | 1 - 1 | Клаксвік |
| 2019-07-04 | Тре Фіорі | 0 - 4 | Клаксвік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Б36 Торсхавн | 22 | +23 | 53 |
| 2 | НСІ Рунавік | 21 | +31 | 48 |
| 3 | Клаксвік | 21 | +31 | 48 |
| 4 | ХБ Торсхавн | 22 | +33 | 44 |
| 5 | Вікінгур | 22 | +14 | 42 |
| 6 | Скала ІФ | 22 | -6 | 25 |
| 7 | ТБ/ФКС/Ройн | 22 | -24 | 19 |
| 8 | АБ Аргір | 22 | -32 | 15 |
| 9 | Стреймур | 22 | -30 | 12 |
| 10 | Фуглафйордур | 22 | -40 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| НСІ Рунавік | |
| Клаксвік | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | НСІ Рунавік | Клаксвік |
|---|---|---|---|
| 1 | Б36 Торсхавн | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 2 | НСІ Рунавік | - | |
| 3 | Клаксвік | - | |
| 4 | ХБ Торсхавн | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Вікінгур | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Скала ІФ | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | ТБ/ФКС/Ройн | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | АБ Аргір | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 9 | Стреймур | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Фуглафйордур | 3 - 1 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| НСІ Рунавік | Клаксвік | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 48 | 48 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 2 |
| Очки | 28 | 22 |
Форма в лізі
| НСІ Рунавік | Клаксвік | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
15
3 3 |
15
3 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
1 1 |
7
1 2 |
Голи в лізі
| НСІ Рунавік | Клаксвік | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
54
23 |
47
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
10 |
20
9 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (109) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 14% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (343) | |
| Голи за матч | 3.15 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.47 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 64% |
| Більше 3.5 | 34% |
НСІ Рунавік наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | ТБ/ФКС/Ройн | - | НСІ Рунавік |
| 2019-09-29 | НСІ Рунавік | - | Вікінгур |
| 2019-10-05 | ХБ Торсхавн | - | НСІ Рунавік |
| 2019-10-20 | Клаксвік | - | НСІ Рунавік |
| 2019-10-26 | НСІ Рунавік | - | Фуглафйордур |
| 2020-03-08 | НСІ Рунавік | - | Скала ІФ |
Клаксвік наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | АБ Аргір | - | Клаксвік |
| 2019-09-29 | Клаксвік | - | Фуглафйордур |
| 2019-10-08 | Вікінгур | - | Клаксвік |
| 2019-10-20 | Клаксвік | - | НСІ Рунавік |
| 2019-10-26 | Б36 Торсхавн | - | Клаксвік |
| 2020-03-03 | Клаксвік | - | ХБ Торсхавн |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.70 | 2.50 |
| Ймовірність | 44% | 12% | 44% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.55 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 6.05 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.65 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.42 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.70 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-18 12:01. На даний момент можливі зміни!