Пе́рша лі́га - Україна
субота, 19.11.2022
10:00
10:00

Нива Тернопіль

Епіцентр
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тернопіль |
| В гостях: | Kamianets-Podilskyi |
| Відстань: | 120.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.10 | 1.93 | 12 | 1.77 | 1.26 | |||
| 38% | 20% | 42% | 1.32 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.58 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 59% | 41% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-10-02 | Епіцентр | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
Нива Тернопіль останні 12 матчі
| 2022-11-12 | Нива Тернопіль | 1 - 1 | ФСК Маріуполь |
| 2022-11-06 | Полісся Житомир | 2 - 1 | Нива Тернопіль |
| 2022-10-29 | Нива Тернопіль | 4 - 0 | Прикарпаття |
| 2022-10-22 | Карпати Львів | 1 - 0 | Нива Тернопіль |
| 2022-10-15 | Нива Тернопіль | 1 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-09 | Нива Тернопіль | 1 - 0 | Буковина |
| 2022-10-02 | Епіцентр | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
| 2022-09-23 | ФСК Маріуполь | 0 - 2 | Нива Тернопіль |
| 2022-09-17 | Нива Тернопіль | 0 - 0 | Полісся Житомир |
| 2022-09-11 | Прикарпаття | 1 - 0 | Нива Тернопіль |
| 2022-09-04 | Нива Тернопіль | 0 - 1 | Карпати Львів |
| 2022-08-27 | Діназ Вишгород | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 17% | 8% |
Епіцентр останні 12 матчі
| 2022-11-11 | Епіцентр | 1 - 0 | Карпати Львів |
| 2022-11-05 | ФСК Маріуполь | 0 - 1 | Епіцентр |
| 2022-10-28 | Епіцентр | 3 - 2 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-22 | Полісся Житомир | 3 - 0 | Епіцентр |
| 2022-10-15 | Епіцентр | 0 - 0 | Буковина |
| 2022-10-08 | Прикарпаття | 1 - 0 | Епіцентр |
| 2022-10-02 | Епіцентр | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
| 2022-09-24 | Карпати Львів | 0 - 2 | Епіцентр |
| 2022-09-16 | Епіцентр | 1 - 0 | ФСК Маріуполь |
| 2022-09-10 | Діназ Вишгород | 1 - 3 | Епіцентр |
| 2022-09-03 | Епіцентр | 1 - 2 | Полісся Житомир |
| 2022-08-27 | Буковина | 1 - 2 | Епіцентр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Таблиця Пе́рша лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | 12 | +24 | 34 |
| 2 | Карпати Львів | 12 | +8 | 25 |
| 3 | Епіцентр | 12 | +4 | 23 |
| 4 | Нива Тернопіль | 12 | +4 | 16 |
| 5 | Прикарпаття | 12 | -7 | 15 |
| 6 | Діназ Вишгород | 12 | -8 | 10 |
| 7 | Буковина | 12 | -10 | 6 |
| 8 | ФСК Маріуполь | 12 | -15 | 4 |
| 1 | ЛНЗ Черкаси | 12 | +9 | 24 |
| 2 | Оболонь Київ | 12 | +9 | 23 |
| 3 | СК Металург | 12 | +2 | 19 |
| 4 | Кремінь | 12 | +2 | 18 |
| 5 | Чернігів | 11 | -2 | 13 |
| 6 | СК Полтава | 12 | -3 | 12 |
| 7 | Скорук Томаківка | 12 | -7 | 11 |
| 8 | Гірник-Спорт | 11 | -10 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Нива Тернопіль | |
| Епіцентр | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Нива Тернопіль | Епіцентр |
|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Карпати Львів | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 3 | Епіцентр | - | |
| 4 | Нива Тернопіль | - | |
| 5 | Прикарпаття | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Діназ Вишгород | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 7 | Буковина | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | ФСК Маріуполь | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 1 | ЛНЗ Черкаси | ||
| 2 | Оболонь Київ | ||
| 3 | СК Металург | ||
| 4 | Кремінь | ||
| 5 | Чернігів | ||
| 6 | СК Полтава | ||
| 7 | Скорук Томаківка | ||
| 8 | Гірник-Спорт |
Позиція в лізі
| Нива Тернопіль | Епіцентр | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 16 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 11 | 12 |
Форма в лізі
| Нива Тернопіль | Епіцентр | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 4 |
7
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 1 |
4
0 2 |
Голи в лізі
| Нива Тернопіль | Епіцентр | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
8 |
15
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
2 |
8
6 |
Загальна статистика для Пе́рша лі́га
| Матчі (95) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (232) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.34 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 21% |
Нива Тернопіль наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Буковина | - | Нива Тернопіль |
| 2023-04-08 | Нива Тернопіль | - | ЛНЗ Черкаси |
| 2023-04-15 | Оболонь Київ | - | Нива Тернопіль |
| 2023-04-22 | Нива Тернопіль | - | Кремінь |
| 2023-04-30 | СК Металург | - | Нива Тернопіль |
| 2023-05-06 | ЛНЗ Черкаси | - | Нива Тернопіль |
Епіцентр наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Епіцентр | - | Прикарпаття |
| 2023-04-08 | Епіцентр | - | Оболонь Київ |
| 2023-04-14 | ЛНЗ Черкаси | - | Епіцентр |
| 2023-04-22 | Епіцентр | - | СК Металург |
| 2023-04-29 | Кремінь | - | Епіцентр |
| 2023-05-06 | Оболонь Київ | - | Епіцентр |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 3.10 | 1.93 |
| Ймовірність | 38% | 20% | 42% |
| 12 @ 1.32 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.77 | 1.26 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.26 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.70 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.58 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 1.58 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.21 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.70 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-19 08:04. На даний момент можливі зміни!