Елітесеріен - Норвегія
неділя, 17.07.2022
17:00
17:00

Одд БК

Ліллестрем
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Скіен |
| В гостях: | Лілестрем |
| Відстань: | 116.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Скагерак Арена |
| Вміщує: | 13 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.50 | 2.30 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 32% | 22% | 46% | 1.36 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-09-18 | Одд БК | 2 - 3 | Ліллестрем |
| 2021-05-27 | Ліллестрем | 1 - 0 | Одд БК |
| 2019-08-03 | Одд БК | 2 - 1 | Ліллестрем |
| 2019-05-19 | Ліллестрем | 0 - 3 | Одд БК |
| 2018-07-08 | Одд БК | 3 - 1 | Ліллестрем |
| 2018-06-10 | Ліллестрем | 0 - 0 | Одд БК |
| 2017-10-23 | Одд БК | 1 - 0 | Ліллестрем |
| 2017-05-08 | Ліллестрем | 0 - 1 | Одд БК |
| 2017-02-10 | Ліллестрем | 1 - 3 | Одд БК |
| 2016-09-11 | Ліллестрем | 2 - 4 | Одд БК |
| 2016-04-24 | Одд БК | 1 - 3 | Ліллестрем |
| 2016-03-05 | Одд БК | 1 - 1 | Ліллестрем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 58% | 42% |
Одд БК останні 12 матчі
| 2022-07-09 | Стремсгодсет | 0 - 0 | Одд БК |
| 2022-07-02 | Одд БК | 3 - 2 | Буде Глімт |
| 2022-06-26 | Волеренга | 0 - 1 | Одд БК |
| 2022-06-22 | Флеккерей | 2 - 2 | Одд БК |
| 2022-06-19 | Одд БК | 1 - 2 | Молде |
| 2022-06-12 | Одд БК | 0 - 0 | КФУМ Осло |
| 2022-05-28 | Хам-Кам | 1 - 2 | Одд БК |
| 2022-05-25 | Одд БК | 0 - 1 | Саннефйорд |
| 2022-05-22 | Єрв Гримстад | 0 - 1 | Одд БК |
| 2022-05-16 | Одд БК | 0 - 4 | Хаугесунн |
| 2022-05-11 | Молде | 3 - 0 | Одд БК |
| 2022-05-07 | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Одд БК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 50% | 25% |
Ліллестрем останні 12 матчі
| 2022-07-10 | Ліллестрем | 0 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2022-07-03 | Крістіансунн | 1 - 3 | Ліллестрем |
| 2022-06-29 | Ліллестрем | 1 - 0 | Олесунн |
| 2022-06-26 | Стремсгодсет | 3 - 0 | Ліллестрем |
| 2022-06-19 | Ліллестрем | 3 - 1 | Русенборг |
| 2022-06-12 | Ліллестрем | 0 - 1 | Хам-Кам |
| 2022-05-29 | Тромсе | 2 - 2 | Ліллестрем |
| 2022-05-25 | Ліллестрем | 2 - 0 | Волеренга |
| 2022-05-21 | Саннефйорд | 1 - 4 | Ліллестрем |
| 2022-05-16 | Ліллестрем | 1 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2022-05-08 | Буде Глімт | 1 - 1 | Ліллестрем |
| 2022-04-28 | Ліллестрем | 2 - 0 | Олесунн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 14 | +15 | 30 |
| 2 | Ліллестрем | 14 | +14 | 30 |
| 3 | Буде Глімт | 14 | +12 | 25 |
| 4 | Вікінг Ставангер | 15 | +8 | 25 |
| 5 | Русенборг | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Стремсгодсет | 14 | -1 | 21 |
| 7 | Олесунн | 14 | -2 | 20 |
| 8 | Сарпсборг 08 | 13 | +7 | 19 |
| 9 | Одд БК | 14 | -5 | 19 |
| 10 | Хам-Кам | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Саннефйорд | 13 | -3 | 17 |
| 12 | Волеренга | 13 | -7 | 14 |
| 13 | Хаугесунн | 14 | -5 | 13 |
| 14 | Тромсе | 12 | -7 | 13 |
| 15 | Єрв Гримстад | 14 | -15 | 11 |
| 16 | Крістіансунн | 11 | -18 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Одд БК | |
| Ліллестрем | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Одд БК | Ліллестрем |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 2 | Ліллестрем | - | |
| 3 | Буде Глімт | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Вікінг Ставангер | 2 - 1 | |
| 5 | Русенборг | ||
| 6 | Стремсгодсет | 3 - 0 | |
| 7 | Олесунн | 2 - 3 | |
| 8 | Сарпсборг 08 | ||
| 9 | Одд БК | - | |
| 10 | Хам-Кам | 2 - 2 | |
| 11 | Саннефйорд | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 12 | Волеренга | ||
| 13 | Хаугесунн | 0 - 4 | |
| 14 | Тромсе | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Єрв Гримстад | ||
| 16 | Крістіансунн | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Одд БК | Ліллестрем | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 19 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 3 |
| Очки | 9 | 12 |
Форма в лізі
| Одд БК | Ліллестрем | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 7 |
9
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 4 |
3
3 1 |
Голи в лізі
| Одд БК | Ліллестрем | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
19 |
27
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
13 |
14
11 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (108) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (324) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 38% |
Одд БК наступні 6 матчі
| 2022-07-24 | Крістіансунн | - | Одд БК |
| 2022-07-30 | Одд БК | - | Русенборг |
| 2022-08-06 | Буде Глімт | - | Одд БК |
| 2022-08-10 | Єрв Гримстад | - | Одд БК |
| 2022-08-20 | Одд БК | - | Сарпсборг 08 |
| 2022-08-28 | Олесунн | - | Одд БК |
Ліллестрем наступні 6 матчі
| 2022-07-21 | СІК | - | Ліллестрем |
| 2022-07-28 | Ліллестрем | - | СІК |
| 2022-07-31 | Сарпсборг 08 | - | Ліллестрем |
| 2022-08-04 | Ліллестрем | - | Антверпен |
| 2022-08-07 | Ліллестрем | - | Тромсе |
| 2022-08-11 | Антверпен | - | Ліллестрем |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.50 | 2.30 |
| Ймовірність | 32% | 22% | 46% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 41% | 59% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-17 16:06. На даний момент можливі зміни!