Елітесеріен - Норвегія
пʼятниця, 05.07.2019
18:00
18:00

Одд БК

Молде
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Скіен |
| В гостях: | Молде |
| Відстань: | 413.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Скагерак Арена |
| Вміщує: | 13 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.40 | 2.55 | 1 | 1.55 | 1.50 | |||
| 50% | 11% | 39% | 2.62 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 52% | 48% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-09-02 | Одд БК | 1 - 1 | Молде |
| 2018-04-29 | Молде | 0 - 1 | Одд БК |
| 2017-09-11 | Молде | 2 - 1 | Одд БК |
| 2017-05-21 | Одд БК | 1 - 2 | Молде |
| 2016-08-21 | Молде | 4 - 2 | Одд БК |
| 2016-05-16 | Одд БК | 2 - 0 | Молде |
| 2015-08-09 | Одд БК | 2 - 2 | Молде |
| 2015-04-07 | Молде | 1 - 2 | Одд БК |
| 2014-11-23 | Молде | 2 - 0 | Одд БК |
| 2014-11-09 | Молде | 2 - 0 | Одд БК |
| 2014-04-05 | Одд БК | 2 - 1 | Молде |
| 2013-08-17 | Молде | 1 - 1 | Одд БК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 17% |
Одд БК останні 12 матчі
| 2019-06-30 | Буде Глімт | 3 - 0 | Одд БК |
| 2019-06-26 | Крістіансунн | 1 - 1 | Одд БК |
| 2019-06-23 | Одд БК | 3 - 1 | Хаугесунн |
| 2019-06-19 | Саннефйорд | 1 - 1 | Одд БК |
| 2019-06-16 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Одд БК |
| 2019-05-22 | Арендал | 0 - 2 | Одд БК |
| 2019-05-19 | Ліллестрем | 0 - 3 | Одд БК |
| 2019-05-16 | Одд БК | 1 - 0 | Ранхейм |
| 2019-05-12 | Тромсе | 1 - 2 | Одд БК |
| 2019-05-05 | Одд БК | 2 - 1 | Стремсгодсет |
| 2019-04-29 | Волеренга | 1 - 0 | Одд БК |
| 2019-04-23 | Одд БК | 1 - 0 | Вікінг Ставангер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 5 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 42% | 8% |
Молде останні 12 матчі
| 2019-06-30 | Молде | 1 - 1 | Бранн Берген |
| 2019-06-22 | Стремсгодсет | 0 - 4 | Молде |
| 2019-06-19 | Олесунн | 4 - 0 | Молде |
| 2019-06-16 | Молде | 2 - 0 | Ранхейм |
| 2019-05-26 | Тромсе | 2 - 1 | Молде |
| 2019-05-20 | Молде | 5 - 1 | Вікінг Ставангер |
| 2019-05-16 | Крістіансунн | 3 - 2 | Молде |
| 2019-05-12 | Молде | 1 - 0 | Мйондален |
| 2019-05-05 | Хаугесунн | 1 - 2 | Молде |
| 2019-04-28 | Молде | 3 - 0 | Русенборг |
| 2019-04-22 | Ліллестрем | 0 - 2 | Молде |
| 2019-04-14 | Буде Глімт | 3 - 2 | Молде |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 14 | +20 | 29 |
| 2 | Буде Глімт | 12 | +12 | 26 |
| 3 | Одд БК | 12 | +6 | 25 |
| 4 | Бранн Берген | 14 | +2 | 22 |
| 5 | Волеренга | 13 | +4 | 21 |
| 6 | Русенборг | 14 | -2 | 21 |
| 7 | Вікінг Ставангер | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Крістіансунн | 13 | -1 | 18 |
| 9 | Хаугесунн | 13 | +2 | 16 |
| 10 | Ліллестрем | 13 | -4 | 15 |
| 11 | Ранхейм | 14 | -5 | 15 |
| 12 | Тромсе | 13 | -11 | 13 |
| 13 | Сарпсборг 08 | 12 | -2 | 12 |
| 14 | Мйондален | 13 | -6 | 12 |
| 15 | Стабек | 11 | -7 | 11 |
| 16 | Стремсгодсет | 13 | -9 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Одд БК | |
| Молде | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Одд БК | Молде |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | - | |
| 2 | Буде Глімт | 3 - 2 | |
| 3 | Одд БК | - | |
| 4 | Бранн Берген | 3 - 2 | |
| 5 | Волеренга | ||
| 6 | Русенборг | ||
| 7 | Вікінг Ставангер | 1 - 0 | |
| 8 | Крістіансунн | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Хаугесунн | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Ліллестрем | 0 - 2 | |
| 11 | Ранхейм | 1 - 0 | |
| 12 | Тромсе | 2 - 1 | |
| 13 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | |
| 14 | Мйондален | ||
| 15 | Стабек | ||
| 16 | Стремсгодсет | 2 - 1 | 0 - 4 |
Позиція в лізі
| Одд БК | Молде | |
| Позиція | 3 | 1 |
| Очки | 25 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 2 |
| Очки | 18 | 10 |
Форма в лізі
| Одд БК | Молде | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
1 3 |
9
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
0 0 |
3
1 3 |
Голи в лізі
| Одд БК | Молде | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
12 |
33
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
4 |
14
10 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (103) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (276) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 25% |
Одд БК наступні 6 матчі
| 2019-07-10 | Одд БК | - | Стабек |
| 2019-07-14 | Мйондален | - | Одд БК |
| 2019-08-03 | Одд БК | - | Ліллестрем |
| 2019-08-11 | Крістіансунн | - | Одд БК |
| 2019-08-17 | Одд БК | - | Русенборг |
| 2019-08-25 | Молде | - | Одд БК |
Молде наступні 6 матчі
| 2019-07-11 | Молде | - | КР Рейк'явік |
| 2019-07-18 | КР Рейк'явік | - | Молде |
| 2019-07-21 | Молде | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-25 | Молде | - | Чукарічкі |
| 2019-07-31 | Чукарічкі | - | Молде |
| 2019-08-04 | Вікінг Ставангер | - | Молде |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 3.40 | 2.55 |
| Ймовірність | 50% | 11% | 39% |
| 1 @ 2.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 1.50 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.55 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-05 16:04. На даний момент можливі зміни!