Елітесеріен - Норвегія
неділя, 22.09.2019
17:00
17:00

Одд БК

Сарпсборг 08
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Скіен |
| В гостях: | Сарпсборг |
| Відстань: | 85.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Скагерак Арена |
| Вміщує: | 13 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.40 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 48% | 31% | 21% | 1.85 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 82% | 18% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-16 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Одд БК |
| 2018-09-16 | Сарпсборг 08 | 1 - 2 | Одд БК |
| 2018-04-23 | Одд БК | 3 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2017-09-25 | Сарпсборг 08 | 2 - 1 | Одд БК |
| 2017-08-09 | Сарпсборг 08 | 4 - 0 | Одд БК |
| 2017-07-02 | Одд БК | 0 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2016-08-14 | Одд БК | 0 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2016-05-20 | Сарпсборг 08 | 0 - 0 | Одд БК |
| 2015-09-27 | Одд БК | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2015-08-12 | Сарпсборг 08 | 2 - 1 | Одд БК |
| 2015-04-29 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Одд БК |
| 2014-09-25 | Одд БК | 5 - 2 | Сарпсборг 08 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Одд БК останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Вікінг Ставангер | 2 - 0 | Одд БК |
| 2019-08-30 | Одд БК | 3 - 1 | Буде Глімт |
| 2019-08-25 | Молде | 2 - 2 | Одд БК |
| 2019-08-17 | Одд БК | 1 - 1 | Русенборг |
| 2019-08-11 | Крістіансунн | 1 - 1 | Одд БК |
| 2019-08-03 | Одд БК | 2 - 1 | Ліллестрем |
| 2019-07-14 | Мйондален | 2 - 0 | Одд БК |
| 2019-07-10 | Одд БК | 2 - 1 | Стабек |
| 2019-07-05 | Одд БК | 2 - 2 | Молде |
| 2019-06-30 | Буде Глімт | 3 - 0 | Одд БК |
| 2019-06-26 | Крістіансунн | 1 - 1 | Одд БК |
| 2019-06-23 | Одд БК | 3 - 1 | Хаугесунн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 7 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 58% | 33% |
Сарпсборг 08 останні 12 матчі
| 2019-09-16 | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Волеренга |
| 2019-09-01 | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2019-08-25 | Стремсгодсет | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-08-19 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Буде Глімт |
| 2019-08-14 | Вікінг Ставангер | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-08-03 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Русенборг |
| 2019-07-21 | Молде | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-15 | Стабек | 3 - 3 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-05 | Тромсе | 2 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-01 | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Стремсгодсет |
| 2019-06-23 | Волеренга | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-06-19 | Тромсдален | 1 - 0 | Сарпсборг 08 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 21 | +29 | 46 |
| 2 | Буде Глімт | 21 | +16 | 43 |
| 3 | Одд БК | 21 | +6 | 38 |
| 4 | Русенборг | 21 | +8 | 36 |
| 5 | Бранн Берген | 22 | +5 | 33 |
| 6 | Крістіансунн | 21 | +5 | 32 |
| 7 | Вікінг Ставангер | 21 | +1 | 30 |
| 8 | Хаугесунн | 22 | +4 | 27 |
| 9 | Волеренга | 21 | +3 | 27 |
| 10 | Ліллестрем | 21 | -8 | 25 |
| 11 | Стабек | 21 | -5 | 24 |
| 12 | Тромсе | 21 | -18 | 22 |
| 13 | Мйондален | 21 | -10 | 21 |
| 14 | Сарпсборг 08 | 21 | -6 | 19 |
| 15 | Ранхейм | 21 | -14 | 19 |
| 16 | Стремсгодсет | 21 | -16 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Одд БК | |
| Сарпсборг 08 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Одд БК | Сарпсборг 08 |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Буде Глімт | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Одд БК | - | |
| 4 | Русенборг | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Бранн Берген | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Крістіансунн | 2 - 0 | |
| 7 | Вікінг Ставангер | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Хаугесунн | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Волеренга | 1 - 1 | |
| 10 | Ліллестрем | 2 - 1 | |
| 11 | Стабек | 2 - 1 | 3 - 3 |
| 12 | Тромсе | 2 - 0 | |
| 13 | Мйондален | ||
| 14 | Сарпсборг 08 | - | |
| 15 | Ранхейм | 1 - 0 | |
| 16 | Стремсгодсет | 2 - 1 | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Одд БК | Сарпсборг 08 | |
| Позиція | 3 | 14 |
| Очки | 38 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 15 |
| Очки | 29 | 4 |
Форма в лізі
| Одд БК | Сарпсборг 08 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
5 5 |
3
10 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
2 0 |
0
4 6 |
Голи в лізі
| Одд БК | Сарпсборг 08 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
25 |
23
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
10 |
10
17 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (169) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (488) | |
| Голи за матч | 2.89 |
| Голи вдома за матч | 1.70 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 31% |
Одд БК наступні 6 матчі
| 2019-09-26 | КФУМ Осло | - | Одд БК |
| 2019-09-29 | Стремсгодсет | - | Одд БК |
| 2019-10-05 | Одд БК | - | Волеренга |
| 2019-10-20 | Ранхейм | - | Одд БК |
| 2019-10-27 | Стабек | - | Одд БК |
| 2019-10-31 | Одд БК | - | Хаугесунн |
Сарпсборг 08 наступні 6 матчі
| 2019-09-29 | Сарпсборг 08 | - | Стабек |
| 2019-10-06 | Ранхейм | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-10-20 | Сарпсборг 08 | - | Бранн Берген |
| 2019-10-27 | Мйондален | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-11-03 | Сарпсборг 08 | - | Тромсе |
| 2019-11-10 | Крістіансунн | - | Сарпсборг 08 |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.40 | 4.33 |
| Ймовірність | 48% | 31% | 21% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.83 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-22 16:05. На даний момент можливі зміни!