Перша ліга - Польща
неділя, 19.03.2023
17:00
17:00

Одра Ополє

Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ополе |
| В гостях: | Гдиня |
| Відстань: | 430.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.40 | 2.00 | 2 | 1.67 | 1.30 | |||
| 27% | 14% | 59% | 2.00 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 30% | 70% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-08-21 | Арка Гдиня | 1 - 2 | Одра Ополє |
| 2022-03-12 | Одра Ополє | 1 - 3 | Арка Гдиня |
| 2022-01-28 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Одра Ополє |
| 2021-08-28 | Арка Гдиня | 3 - 0 | Одра Ополє |
| 2021-04-11 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Одра Ополє |
| 2020-10-04 | Одра Ополє | 0 - 0 | Арка Гдиня |
| 2019-09-26 | Одра Ополє | 1 - 0 | Арка Гдиня |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 43% | 14% |
Одра Ополє останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Ресовія Ряшів | 2 - 0 | Одра Ополє |
| 2023-03-06 | Сандеція Нови С. | 0 - 2 | Одра Ополє |
| 2023-02-24 | Вісла Краків | 2 - 1 | Одра Ополє |
| 2023-02-18 | Заглембє Сосн. | 0 - 2 | Одра Ополє |
| 2023-02-12 | Подбескідзє | 0 - 0 | Одра Ополє |
| 2023-02-04 | Одра Ополє | 1 - 1 | Polonia Bytom |
| 2023-02-03 | Одра Ополє | 0 - 1 | Опава |
| 2023-01-27 | Скра | 1 - 3 | Одра Ополє |
| 2023-01-18 | Одра Ополє | 2 - 0 | Польковіце |
| 2023-01-07 | ГКС Катовіце | 1 - 2 | Одра Ополє |
| 2022-11-25 | Гурнік Забже | 4 - 1 | Одра Ополє |
| 2022-11-12 | Одра Ополє | 1 - 2 | Термаліца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 42% | 17% |
Арка Гдиня останні 12 матчі
| 2023-03-13 | Арка Гдиня | 0 - 1 | Гурнік Ленчна |
| 2023-03-03 | Арка Гдиня | 4 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2023-02-26 | Сандеція Нови С. | 0 - 3 | Арка Гдиня |
| 2023-02-18 | Арка Гдиня | 1 - 3 | Вісла Краків |
| 2023-02-11 | Заглембє Сосн. | 1 - 2 | Арка Гдиня |
| 2023-01-27 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Стоміл Ольштин |
| 2023-01-18 | Арка Гдиня | 1 - 3 | Хойнічанка |
| 2022-12-10 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Хойнічанка |
| 2022-12-07 | Арка Гдиня | 3 - 1 | Olimpia Elblag |
| 2022-11-12 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Подбескідзє |
| 2022-11-06 | Арка Гдиня | 1 - 2 | Термаліца |
| 2022-10-30 | ЛКС Лодзь | 3 - 1 | Арка Гдиня |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 11 | 8 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 92% | 67% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 23 | +19 | 47 |
| 2 | Рух Хожув | 23 | +12 | 45 |
| 3 | Вісла Краків | 24 | +13 | 42 |
| 4 | Термаліца | 22 | +11 | 39 |
| 5 | Пуща | 23 | +8 | 39 |
| 6 | Арка Гдиня | 23 | +11 | 37 |
| 7 | Подбескідзє | 24 | +7 | 36 |
| 8 | Хробри Глогув | 23 | -4 | 34 |
| 9 | Сталь Ряшів | 23 | +5 | 32 |
| 10 | ГКС Катовіце | 24 | -1 | 30 |
| 11 | Тихи | 23 | 0 | 27 |
| 12 | Ресовія Ряшів | 24 | -12 | 27 |
| 13 | Гурнік Ленчна | 24 | -2 | 27 |
| 14 | Заглембє Сосн. | 23 | -7 | 25 |
| 15 | Одра Ополє | 23 | -11 | 22 |
| 16 | Скра | 24 | -22 | 21 |
| 17 | Хойнічанка | 24 | -13 | 20 |
| 18 | Сандеція Нови С. | 23 | -14 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Одра Ополє | |
| Арка Гдиня | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Одра Ополє | Арка Гдиня |
|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Рух Хожув | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 3 | Вісла Краків | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Термаліца | 1 - 2 | |
| 5 | Пуща | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Арка Гдиня | - | |
| 7 | Подбескідзє | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Хробри Глогув | ||
| 9 | Сталь Ряшів | ||
| 10 | ГКС Катовіце | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Тихи | ||
| 12 | Ресовія Ряшів | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 13 | Гурнік Ленчна | 1 - 2 | |
| 14 | Заглембє Сосн. | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 15 | Одра Ополє | - | |
| 16 | Скра | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Хойнічанка | ||
| 18 | Сандеція Нови С. | 4 - 2 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Одра Ополє | Арка Гдиня | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 22 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 1 |
| Очки | 8 | 24 |
Форма в лізі
| Одра Ополє | Арка Гдиня | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 13 |
11
4 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 7 |
8
0 3 |
Голи в лізі
| Одра Ополє | Арка Гдиня | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
39 |
41
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
19 |
19
12 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (210) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (554) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 27% |
Одра Ополє наступні 6 матчі
| 2023-03-24 | Вісла Краків | - | Одра Ополє |
| 2023-04-01 | Одра Ополє | - | Гурнік Ленчна |
| 2023-04-11 | ГКС Катовіце | - | Одра Ополє |
| 2023-04-15 | Одра Ополє | - | Тихи |
| 2023-04-22 | Скра | - | Одра Ополє |
| 2023-05-01 | Одра Ополє | - | Хробри Глогув |
Арка Гдиня наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Арка Гдиня | - | ГКС Катовіце |
| 2023-04-08 | Тихи | - | Арка Гдиня |
| 2023-04-16 | Арка Гдиня | - | Скра |
| 2023-04-21 | Хробри Глогув | - | Арка Гдиня |
| 2023-04-30 | Арка Гдиня | - | Пуща |
| 2023-05-07 | Сталь Ряшів | - | Арка Гдиня |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 3.40 | 2.00 |
| Ймовірність | 27% | 14% | 59% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 1.30 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-19 16:02. На даний момент можливі зміни!