Перша ліга - Чорногорія
неділя, 31.07.2022
20:00
20:00

Петровац

Будучност
4 - 2
(1 - 1, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Петровац |
| В гостях: | Подго́риця |
| Відстань: | 37.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stadion Mitar Mico Golis |
| Вміщує: | 1 630 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 2.95 | 2.00 | X2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 29% | 33% | 38% | 1.25 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.70 | 2.20 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 55% | 45% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-24 | Будучност | 6 - 0 | Петровац |
| 2022-04-02 | Петровац | 0 - 2 | Будучност |
| 2021-12-05 | Будучност | 2 - 1 | Петровац |
| 2021-09-26 | Петровац | 2 - 3 | Будучност |
| 2021-05-01 | Будучност | 0 - 2 | Петровац |
| 2021-03-06 | Петровац | 1 - 4 | Будучност |
| 2020-12-17 | Петровац | 0 - 1 | Будучност |
| 2020-11-21 | Будучност | 2 - 1 | Петровац |
| 2020-06-30 | Будучност | 1 - 1 | Петровац |
| 2020-02-29 | Петровац | 0 - 1 | Будучност |
| 2019-10-26 | Будучност | 3 - 0 | Петровац |
| 2019-08-18 | Петровац | 0 - 3 | Будучност |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 10 | 7 | 3 | |
| 8% | 8% | 83% | 83% | 58% | 25% |
Петровац останні 12 матчі
| 2022-07-23 | Арсенал Тиват | 0 - 2 | Петровац |
| 2022-05-24 | Будучност | 6 - 0 | Петровац |
| 2022-05-20 | Петровац | 1 - 1 | Сутьєска |
| 2022-05-14 | Дечич Тузі | 2 - 1 | Петровац |
| 2022-05-08 | Петровац | 0 - 4 | Іскра |
| 2022-04-30 | Рудар | 1 - 0 | Петровац |
| 2022-04-24 | Петровац | 2 - 1 | Єзеро |
| 2022-04-16 | Зета | 3 - 0 | Петровац |
| 2022-04-10 | Петровац | 1 - 1 | ФК Подгоріца |
| 2022-04-06 | Морнар Бар | 1 - 1 | Петровац |
| 2022-04-02 | Петровац | 0 - 2 | Будучност |
| 2022-03-20 | Сутьєска | 1 - 1 | Петровац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 42% | 17% |
Будучност останні 12 матчі
| 2022-07-28 | Будучност | 2 - 1 | Брейдаблік К. |
| 2022-07-21 | Брейдаблік К. | 2 - 0 | Будучност |
| 2022-07-14 | Ллапі | 2 - 2 | Будучност |
| 2022-07-07 | Будучност | 2 - 0 | Ллапі |
| 2022-06-27 | Будучност | 2 - 2 | Нови Пазар |
| 2022-06-23 | Раднік | 2 - 2 | Будучност |
| 2022-06-19 | Младост Лучани | 1 - 1 | Будучност |
| 2022-05-29 | Будучност | 1 - 0 | Дечич Тузі |
| 2022-05-24 | Будучност | 6 - 0 | Петровац |
| 2022-05-20 | Єзеро | 2 - 1 | Будучност |
| 2022-05-14 | Будучност | 4 - 2 | Сутьєска |
| 2022-05-08 | Зета | 2 - 2 | Будучност |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 67% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дечич Тузі | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Єзеро | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Петровац | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Рудар | 2 | -1 | 3 |
| 5 | Єдінство | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Сутьєска | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Арсенал Тиват | 1 | -2 | 0 |
| 7 | Морнар Бар | 2 | -2 | 0 |
| 9 | Іскра | 1 | -3 | 0 |
| 10 | Будучност | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Петровац | |
| Будучност | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Петровац | Будучност | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 3 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Петровац | Будучност | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Петровац | Будучност | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (13) | |
| Голи за матч | 2.17 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 0.83 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 33% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 33% |
| Більше 3.5 | 17% |
Петровац наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Єдінство | - | Петровац |
| 2022-08-16 | Петровац | - | Дечич Тузі |
| 2022-08-20 | Єзеро | - | Петровац |
| 2022-08-27 | Петровац | - | Рудар |
| 2022-09-04 | Морнар Бар | - | Петровац |
| 2022-09-07 | Морнар Бар | - | Петровац |
Будучност наступні 6 матчі
| 2022-08-07 | Будучност | - | Дечич Тузі |
| 2022-08-16 | Рудар | - | Будучност |
| 2022-08-20 | Будучност | - | Сутьєска |
| 2022-08-24 | Іскра | - | Будучност |
| 2022-08-28 | Арсенал Тиват | - | Будучност |
| 2022-09-04 | Будучност | - | Єдінство |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 2.95 | 2.00 |
| Ймовірність | 29% | 33% | 38% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.25 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 2.70 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.41 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.60 | |
| Ймовірність | 11% | 89% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 11% | 89% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-31 16:05. На даний момент можливі зміни!