Перша ліга - Чорногорія
субота, 29.04.2023
17:00
17:00

Петровац

Єзеро
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Петровац |
| В гостях: | Plav |
| Відстань: | 92.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stadion Mitar Mico Golis |
| Вміщує: | 1 630 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 3.70 | 5.50 | 1X | 1.12 | 2.40 | |||
| 37% | 36% | 27% | 1.12 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 21% | 79% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2023-03-04 | Єзеро | 1 - 1 | Петровац |
| 2022-10-29 | Петровац | 2 - 1 | Єзеро |
| 2022-08-20 | Єзеро | 2 - 2 | Петровац |
| 2022-04-24 | Петровац | 2 - 1 | Єзеро |
| 2022-03-01 | Єзеро | 0 - 1 | Петровац |
| 2021-10-31 | Петровац | 2 - 0 | Єзеро |
| 2021-08-14 | Єзеро | 1 - 2 | Петровац |
| 2021-05-14 | Єзеро | 1 - 0 | Петровац |
| 2021-03-14 | Петровац | 0 - 2 | Єзеро |
| 2020-12-02 | Єзеро | 2 - 0 | Петровац |
| 2020-09-30 | Петровац | 0 - 1 | Єзеро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 45% | 18% | 36% | 73% | 36% | 9% |
Петровац останні 12 матчі
| 2023-04-23 | Дечич Тузі | 3 - 0 | Петровац |
| 2023-04-15 | Петровац | 2 - 3 | Єдінство |
| 2023-04-09 | Будучност | 4 - 4 | Петровац |
| 2023-04-05 | Петровац | 0 - 3 | Арсенал Тиват |
| 2023-04-01 | Іскра | 2 - 2 | Петровац |
| 2023-03-18 | Петровац | 1 - 1 | Сутьєска |
| 2023-03-12 | Морнар Бар | 0 - 1 | Петровац |
| 2023-03-08 | Петровац | 2 - 3 | Рудар |
| 2023-03-04 | Єзеро | 1 - 1 | Петровац |
| 2023-02-28 | Петровац | 2 - 1 | Дечич Тузі |
| 2023-02-23 | Єдінство | 2 - 1 | Петровац |
| 2023-02-18 | Петровац | 1 - 1 | Будучност |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Єзеро останні 12 матчі
| 2023-04-23 | Єзеро | 2 - 1 | Єдінство |
| 2023-04-19 | Єдінство | 2 - 1 | Єзеро |
| 2023-04-15 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єзеро |
| 2023-04-09 | Єзеро | 0 - 0 | Сутьєска |
| 2023-04-05 | Рудар | 0 - 0 | Єзеро |
| 2023-04-01 | Дечич Тузі | 1 - 1 | Єзеро |
| 2023-03-18 | Єзеро | 1 - 2 | Будучност |
| 2023-03-13 | Іскра | 1 - 1 | Єзеро |
| 2023-03-08 | Єзеро | 0 - 0 | Морнар Бар |
| 2023-03-04 | Єзеро | 1 - 1 | Петровац |
| 2023-02-23 | Єзеро | 1 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2023-02-18 | Сутьєска | 4 - 2 | Єзеро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 31 | +22 | 60 |
| 2 | Сутьєска | 31 | +35 | 57 |
| 3 | Арсенал Тиват | 31 | +2 | 46 |
| 4 | Дечич Тузі | 31 | +9 | 45 |
| 5 | Єдінство | 31 | -8 | 43 |
| 6 | Петровац | 31 | -7 | 39 |
| 7 | Морнар Бар | 31 | -10 | 35 |
| 8 | Єзеро | 31 | -6 | 34 |
| 9 | Рудар | 31 | -16 | 31 |
| 10 | Іскра | 31 | -21 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Петровац | |
| Єзеро | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Петровац | Єзеро |
|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Сутьєска | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 3 | Арсенал Тиват | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Дечич Тузі | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Єдінство | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | Петровац | - | 2 - 1 |
| 7 | Морнар Бар | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Єзеро | 2 - 1 | - |
| 9 | Рудар | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 10 | Іскра | 1 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Петровац | Єзеро | |
| Позиція | 6 | 8 |
| Очки | 39 | 34 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 17 | 8 |
Форма в лізі
| Петровац | Єзеро | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
12 10 |
7
13 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 6 |
1
5 9 |
Голи в лізі
| Петровац | Єзеро | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
49 |
28
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
26 |
12
23 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (155) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (378) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 23% |
Петровац наступні 6 матчі
| 2023-05-07 | Рудар | - | Петровац |
| 2023-05-14 | Петровац | - | Морнар Бар |
| 2023-05-21 | Сутьєска | - | Петровац |
| 2023-05-25 | Петровац | - | Іскра |
| 2023-07-09 | Колубара | - | Петровац |
| 2023-07-15 | Металац | - | Петровац |
Єзеро наступні 6 матчі
| 2023-05-07 | Морнар Бар | - | Єзеро |
| 2023-05-14 | Єзеро | - | Іскра |
| 2023-05-21 | Будучност | - | Єзеро |
| 2023-05-25 | Єзеро | - | Дечич Тузі |
| 2023-07-23 | Єзеро | - | Сутьєска |
| 2023-07-30 | Арсенал Тиват | - | Єзеро |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.49 | 3.70 | 5.50 |
| Ймовірність | 37% | 36% | 27% |
| 1X @ 1.12 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.40 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.71 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.71 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.26 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.63 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-29 16:04. На даний момент можливі зміни!