Ліга Португалії 2 - Португалія
неділя, 15.04.2018
16:00
16:00

Олівейренсе

Жил Вісенте
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Олівейра де Аземейс |
| В гостях: | Барселос |
| Відстань: | 78.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Карлош Осоріу |
| Вміщує: | 4 000 |
| Розміри: | 100 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.89 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 73% | 27% | 46% | 54% | 14% | 86% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2017-12-02 | Жил Вісенте | 1 - 2 | Олівейренсе |
| 2016-04-13 | Жил Вісенте | 4 - 0 | Олівейренсе |
| 2015-12-02 | Олівейренсе | 1 - 2 | Жил Вісенте |
| 2012-12-02 | Жил Вісенте | 1 - 0 | Олівейренсе |
| 2011-04-17 | Олівейренсе | 2 - 4 | Жил Вісенте |
| 2010-12-12 | Жил Вісенте | 0 - 1 | Олівейренсе |
| 2010-04-03 | Жил Вісенте | 1 - 0 | Олівейренсе |
| 2009-11-15 | Олівейренсе | 1 - 1 | Жил Вісенте |
| 2009-02-01 | Жил Вісенте | 1 - 1 | Олівейренсе |
| 2008-08-24 | Олівейренсе | 1 - 1 | Жил Вісенте |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 20% | 30% | 50% | 70% | 40% | 20% |
Олівейренсе останні 12 матчі
| 2018-04-11 | Кова-да-Пьєдаде | 3 - 2 | Олівейренсе |
| 2018-04-07 | Олівейренсе | 4 - 2 | Спортінг B |
| 2018-03-31 | Академіка | 0 - 2 | Олівейренсе |
| 2018-03-25 | Реал СК | 1 - 0 | Олівейренсе |
| 2018-03-18 | Олівейренсе | 2 - 1 | У. Мадейра |
| 2018-03-10 | Олівейренсе | 0 - 0 | Варзім |
| 2018-03-04 | Академіко Візеу | 0 - 2 | Олівейренсе |
| 2018-03-01 | Насьонал Мадейра | 2 - 1 | Олівейренсе |
| 2018-02-24 | Олівейренсе | 2 - 3 | Брага B |
| 2018-02-18 | Порту B | 1 - 2 | Олівейренсе |
| 2018-02-11 | Олівейренсе | 2 - 0 | Фамалікан |
| 2018-02-04 | Спортінг К. | 1 - 1 | Олівейренсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Жил Вісенте останні 12 матчі
| 2018-04-11 | Жил Вісенте | 1 - 2 | Брага B |
| 2018-04-07 | Фамалікан | 2 - 0 | Жил Вісенте |
| 2018-03-31 | Жил Вісенте | 2 - 1 | Пенафієл |
| 2018-03-25 | Жил Вісенте | 0 - 3 | Ароука |
| 2018-03-18 | Бенфіка B | 1 - 2 | Жил Вісенте |
| 2018-03-10 | Гімарайнш B | 2 - 0 | Жил Вісенте |
| 2018-03-04 | Жил Вісенте | 2 - 1 | Лейшоеш |
| 2018-02-25 | Санта-Клара | 2 - 1 | Жил Вісенте |
| 2018-02-17 | Жил Вісенте | 0 - 0 | Спортінг B |
| 2018-02-11 | Жил Вісенте | 0 - 4 | Академіка |
| 2018-02-04 | У. Мадейра | 0 - 0 | Жил Вісенте |
| 2018-01-29 | Жил Вісенте | 0 - 1 | Варзім |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 8% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насьонал Мадейра | 33 | +25 | 62 |
| 2 | Санта-Клара | 33 | +10 | 56 |
| 3 | Пенафієл | 33 | +10 | 55 |
| 4 | Ароука | 33 | +10 | 55 |
| 5 | Академіко Візеу | 33 | +9 | 54 |
| 6 | Порту B | 32 | +3 | 52 |
| 7 | Лейшоеш | 33 | +8 | 51 |
| 8 | Академіка | 32 | +17 | 51 |
| 9 | Фамалікан | 33 | +2 | 47 |
| 10 | Гімарайнш B | 33 | -2 | 46 |
| 11 | Олівейренсе | 33 | -3 | 42 |
| 12 | Бенфіка B | 33 | -8 | 42 |
| 13 | Спортінг К. | 33 | -8 | 42 |
| 14 | Варзім | 33 | -3 | 40 |
| 15 | Кова-да-Пьєдаде | 33 | -6 | 40 |
| 16 | Брага B | 33 | -9 | 36 |
| 17 | Жил Вісенте | 33 | -14 | 33 |
| 18 | Спортінг B | 33 | -20 | 33 |
| 19 | У. Мадейра | 33 | -13 | 32 |
| 20 | Реал СК | 33 | -8 | 31 |
Хронологія матчів у лізі
| Олівейренсе | |
| Жил Вісенте | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Олівейренсе | Жил Вісенте |
|---|---|---|---|
| 1 | Насьонал Мадейра | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Санта-Клара | 2 - 1 | |
| 3 | Пенафієл | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Ароука | 1 - 0 | |
| 5 | Академіко Візеу | 2 - 1 | |
| 6 | Порту B | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Лейшоеш | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Академіка | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Фамалікан | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Гімарайнш B | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 11 | Олівейренсе | - | |
| 12 | Бенфіка B | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Спортінг К. | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 14 | Варзім | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Кова-да-Пьєдаде | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Брага B | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 17 | Жил Вісенте | - | |
| 18 | Спортінг B | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | У. Мадейра | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Реал СК | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Олівейренсе | Жил Вісенте | |
| Позиція | 11 | 17 |
| Очки | 42 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 13 |
| Очки | 23 | 15 |
Форма в лізі
| Олівейренсе | Жил Вісенте | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
9 13 |
8
9 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
5 5 |
3
6 7 |
Голи в лізі
| Олівейренсе | Жил Вісенте | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
42 |
27
41 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
22 |
10
20 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (329) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (829) | |
| Голи за матч | 2.52 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 22% |
Олівейренсе наступні 6 матчі
| 2018-04-22 | Пенафієл | - | Олівейренсе |
| 2018-04-29 | Олівейренсе | - | Санта-Клара |
| 2018-05-06 | Лейшоеш | - | Олівейренсе |
| 2018-05-12 | Олівейренсе | - | Ароука |
| 2018-07-11 | Гімарайнш | - | Олівейренсе |
| 2018-07-28 | Б-САД | - | Олівейренсе |
Жил Вісенте наступні 6 матчі
| 2018-04-22 | Жил Вісенте | - | Насьонал Мадейра |
| 2018-04-29 | Академіко Візеу | - | Жил Вісенте |
| 2018-05-06 | Жил Вісенте | - | Спортінг К. |
| 2018-05-13 | Реал СК | - | Жил Вісенте |
| 2019-07-18 | Боавішта | - | Жил Вісенте |
| 2019-07-24 | Жил Вісенте | - | Морейренсе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.20 | 3.89 |
| Ймовірність | 40% | 33% | 27% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.83 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.39 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-15 12:02. На даний момент можливі зміни!