Категорія Прімера A - Колумбія

субота, 11.09.2021
22:00
Онсе Кальдас

Онсе Кальдас

Агілас

Агілас

2 - 3
(1 - 2,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Manizales
В гостях: Ріонегро
Відстань: 121.6 км
Стадіон
Стадіон: Palogrande
Вміщує: 43 550 (28 678)
Розміри: 110 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 22:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.25 3.20 2.90 X2 1.36 1.53
32% 24% 44% 1.53 42% 58%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.20 1.65 4.00 1.22
61% 39% 30% 70% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-04-01 Агілас 2 - 2 Онсе Кальдас
2020-02-11 Онсе Кальдас 1 - 1 Агілас
2019-09-22 Агілас 1 - 2 Онсе Кальдас
2019-03-30 Онсе Кальдас 2 - 0 Агілас
2018-11-18 Онсе Кальдас 1 - 1 Агілас
2018-11-16 Агілас 1 - 0 Онсе Кальдас
2018-09-11 Агілас 1 - 0 Онсе Кальдас
2018-03-20 Онсе Кальдас 1 - 2 Агілас
2017-08-13 Агілас 2 - 2 Онсе Кальдас
2017-05-04 Агілас 0 - 0 Онсе Кальдас
2017-03-27 Онсе Кальдас 1 - 0 Агілас
2017-03-16 Онсе Кальдас 0 - 1 Агілас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 7 4 2
25% 42% 33% 58% 33% 17%

Онсе Кальдас останні 12 матчі

2021-09-05 Онсе Кальдас 1 - 1 Букараманга
2021-08-28 Кіндіо 2 - 1 Онсе Кальдас
2021-08-22 Хуніор 4 - 2 Онсе Кальдас
2021-08-16 Онсе Кальдас 0 - 1 Деп. Перейра
2021-08-07 Америка де Калі 1 - 0 Онсе Кальдас
2021-08-04 Онсе Кальдас 1 - 3 Інд. Медельїн
2021-08-02 Онсе Кальдас 0 - 2 Мільйонаріос
2021-07-29 Інд. Медельїн 1 - 1 Онсе Кальдас
2021-07-24 Ягуарес Кордоба 1 - 1 Онсе Кальдас
2021-07-20 Онсе Кальдас 1 - 0 Ind. Yumbo
2021-04-18 Онсе Кальдас 2 - 0 Інд. Медельїн
2021-04-14 Патріотас 1 - 1 Онсе Кальдас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 3 2
17% 33% 50% 75% 25% 17%

Агілас останні 12 матчі

2021-09-06 Агілас 0 - 1 Деп. Перейра
2021-09-03 Агілас 0 - 0 Депортес Толіма
2021-08-31 Атл. Насьйональ 1 - 0 Агілас
2021-08-26 Депортес Толіма 1 - 0 Агілас
2021-08-22 Агілас 1 - 2 Ягуарес Кордоба
2021-08-16 Ind. Yumbo 0 - 2 Агілас
2021-08-11 Агілас 1 - 0 Патріотас
2021-07-31 Кіндіо 2 - 1 Агілас
2021-07-24 Агілас 1 - 3 Америка де Калі
2021-07-17 Інд. Медельїн 1 - 1 Агілас
2021-04-18 Букараманга 4 - 1 Агілас
2021-04-11 Агілас 0 - 3 Бояка Чіко
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 7 5 2
17% 17% 67% 58% 42% 17%
Реклама

Таблиця Категорія Прімера A

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Атл. Насьйональ 8 7 1 0 14 3 +11 22
2 Мільйонаріос 8 5 1 2 12 6 +6 16
3 Енвігадо 8 5 1 2 11 8 +3 16
4 Депортес Толіма 8 4 3 1 9 3 +6 15
5 Букараманга 8 4 2 2 14 11 +3 14
6 Альянса Вальєдупар 8 4 1 3 12 10 +2 13
7 Кіндіо 8 4 1 3 10 8 +2 13
8 Деп. Перейра 8 4 1 3 6 6 0 13
9 Америка де Калі 8 3 2 3 8 7 +1 11
10 Ягуарес Кордоба 8 3 2 3 7 9 -2 11
11 Хуніор 7 2 4 1 8 7 +1 10
12 Inter Bogota 8 2 3 3 6 6 0 9
13 Деп. Калі 8 2 3 3 9 12 -3 9
14 Інд. Медельїн 8 1 5 2 4 6 -2 8
15 Агілас 8 2 1 5 7 10 -3 7
16 Ind. Yumbo 7 1 3 3 6 9 -3 6
17 Санта-Фе 8 1 3 4 7 11 -4 6
18 Патріотас 8 1 3 4 3 9 -6 6
19 Онсе Кальдас 8 1 2 5 6 12 -6 5
20 Деп. Пасто 8 1 2 5 4 10 -6 5

Хронологія матчів у лізі

Онсе Кальдас         
Агілас         
Вдома         
В гостях         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Онсе Кальдас Агілас
1 Атл. Насьйональ   1 - 0
2 Мільйонаріос 0 - 2  
3 Енвігадо    
4 Депортес Толіма    
5 Букараманга 1 - 1  
6 Альянса Вальєдупар    
7 Кіндіо   2 - 1
8 Деп. Перейра 0 - 1  
9 Америка де Калі    
10 Ягуарес Кордоба    
11 Хуніор    
12 Inter Bogota    
13 Деп. Калі    
14 Інд. Медельїн   1 - 1
15 Агілас   -
16 Ind. Yumbo 1 - 0 0 - 2
17 Санта-Фе    
18 Патріотас    
19 Онсе Кальдас -  
20 Деп. Пасто    

Позиція в лізі

  Онсе Кальдас Агілас
Позиція 19 15
Очки 5 7
  Вдома В гостях
Позиція 14 11
Очки 4 4

Форма в лізі

  Онсе Кальдас Агілас
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
2   
5      
2   
1  
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
2   
1  
1  
2   

Голи в лізі

  Онсе Кальдас Агілас
Забиті голи
Пропущені голи
6       
12             
7        
10           
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
2   
4     
4     
4     

Загальна статистика для Категорія Прімера A

Матчі   (79)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (163)
Голи за матч 2.06
Голи вдома за матч 1.06
Голи в гостях за матч 1.00
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 59%
Обидві Команди Заб'ють 41%
Більше 1.5 61%
Більше 2.5 30%
Більше 3.5 16%

Онсе Кальдас наступні 6 матчі

2021-09-18 Інд. Медельїн - Онсе Кальдас
2021-09-25 Онсе Кальдас - Альянса Вальєдупар
2021-10-01 Деп. Пасто - Онсе Кальдас
2021-10-09 Онсе Кальдас - Депортес Толіма
2021-10-17 Деп. Перейра - Онсе Кальдас
2021-10-22 Онсе Кальдас - Inter Bogota

Агілас наступні 6 матчі

2021-09-20 Агілас - Букараманга
2021-09-25 Агілас - Хуніор
2021-10-03 Мільйонаріос - Агілас
2021-10-09 Агілас - Альянса Вальєдупар
2021-10-18 Енвігадо - Агілас
2021-10-24 Агілас - Деп. Калі

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.25 3.20 2.90
Ймовірність 32% 24% 44%
X2 @ 1.53
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.53
Ймовірність 42% 58%
X2 @ 1.53
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.00
Ймовірність   61% 39%
Більше 1.5 @ 1.36
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.20 1.65
Ймовірність   30% 70%
Менше 2.5 @ 1.65
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.00 1.22
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.22
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.80
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-11 20:04. На даний момент можливі зміни!