Категорія Прімера A - Колумбія

вівторок, 09.04.2019
02:00
Онсе Кальдас

Онсе Кальдас

Енвігадо

Енвігадо

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Manizales
В гостях: Енвігадо
Відстань: 123.4 км
Стадіон
Стадіон: Palogrande
Вміщує: 43 550 (28 678)
Розміри: 110 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 02:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.95 3.30 4.00 1 1.25 1.85
39% 34% 27% 1.95 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.53 2.37 2.70 1.44 5.50 1.14
63% 37% 32% 68% 16% 84%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-08-12 Онсе Кальдас 3 - 1 Енвігадо
2018-02-18 Енвігадо 1 - 0 Онсе Кальдас
2017-10-29 Онсе Кальдас 1 - 1 Енвігадо
2017-05-10 Енвігадо 0 - 0 Онсе Кальдас
2017-04-26 Енвігадо 0 - 1 Онсе Кальдас
2017-04-11 Онсе Кальдас 4 - 2 Енвігадо
2016-09-25 Онсе Кальдас 2 - 0 Енвігадо
2016-04-23 Енвігадо 0 - 1 Онсе Кальдас
2016-03-17 Онсе Кальдас 0 - 1 Енвігадо
2016-03-10 Енвігадо 1 - 0 Онсе Кальдас
2015-09-26 Онсе Кальдас 1 - 1 Енвігадо
2015-04-10 Енвігадо 2 - 1 Онсе Кальдас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 6 3 2
42% 25% 33% 50% 25% 17%

Онсе Кальдас останні 12 матчі

2019-04-05 Інд. Медельїн 1 - 1 Онсе Кальдас
2019-03-30 Онсе Кальдас 2 - 0 Агілас
2019-03-25 Санта-Фе 0 - 2 Онсе Кальдас
2019-03-17 Онсе Кальдас 0 - 1 Деп. Пасто
2019-03-11 Америка де Калі 3 - 1 Онсе Кальдас
2019-03-02 Онсе Кальдас 0 - 1 Хуніор
2019-02-27 Патріотас 1 - 0 Онсе Кальдас
2019-02-24 Онсе Кальдас 2 - 1 Депортес Толіма
2019-02-22 Онсе Кальдас 0 - 2 Деп. Сантані
2019-02-16 Альянса Вальєдупар 1 - 1 Онсе Кальдас
2019-02-12 Онсе Кальдас 1 - 2 Кукута
2019-02-07 Деп. Сантані 1 - 1 Онсе Кальдас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 3 1
25% 25% 50% 75% 25% 8%

Енвігадо останні 12 матчі

2019-04-03 Енвігадо 1 - 2 Букараманга
2019-04-01 Енвігадо 0 - 0 Санта-Фе
2019-03-24 Інд. Медельїн 4 - 1 Енвігадо
2019-03-21 Енвігадо 0 - 0 Деп. Перейра
2019-03-17 Енвігадо 1 - 1 Агілас
2019-03-13 Леонес 0 - 0 Енвігадо
2019-03-10 Агілас 1 - 3 Енвігадо
2019-03-03 Енвігадо 4 - 1 Америка де Калі
2019-02-28 Хуніор 0 - 0 Енвігадо
2019-02-23 Енвігадо 0 - 0 Патріотас
2019-02-17 Депортес Толіма 2 - 0 Енвігадо
2019-02-13 Енвігадо 1 - 1 Ягуарес Кордоба
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 7 4 3
17% 58% 25% 58% 33% 25%
Реклама

Таблиця Категорія Прімера A

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Мільйонаріос 14 9 3 2 22 10 +12 30
2 Хуніор 14 6 8 0 22 13 +9 26
3 Депортес Толіма 14 7 3 4 21 11 +10 24
4 Деп. Пасто 14 7 3 4 15 10 +5 24
5 Америка де Калі 14 7 3 4 19 15 +4 24
6 Кукута 15 6 3 6 22 21 +1 21
7 Деп. Калі 14 5 5 4 16 11 +5 20
8 Патріотас 14 5 5 4 16 20 -4 20
9 Букараманга 14 5 4 5 12 12 0 19
10 Атл. Насьйональ 13 4 6 3 14 12 +2 18
11 Онсе Кальдас 13 5 3 5 13 12 +1 18
12 У. Магдалена 14 4 5 5 17 19 -2 17
13 Альянса Вальєдупар 14 4 5 5 10 13 -3 17
14 Inter Bogota 14 3 7 4 14 15 -1 16
15 Енвігадо 13 3 6 4 13 14 -1 15
16 Інд. Медельїн 14 3 6 5 19 21 -2 15
17 Ягуарес Кордоба 14 3 5 6 13 20 -7 14
18 Ind. Yumbo 14 2 6 6 12 22 -10 12
19 Санта-Фе 14 0 9 5 10 16 -6 9
20 Агілас 14 1 5 8 9 22 -13 8

Хронологія матчів у лізі

Онсе Кальдас              
Енвігадо              
Вдома              
В гостях              

Матчі вдома/в гостях

М Команда Онсе Кальдас Енвігадо
1 Мільйонаріос 1 - 0  
2 Хуніор 0 - 1 0 - 0
3 Депортес Толіма 2 - 1 2 - 0
4 Деп. Пасто 0 - 1 1 - 1
5 Америка де Калі    
6 Кукута 1 - 2 1 - 1
7 Деп. Калі    
8 Патріотас    
9 Букараманга    
10 Атл. Насьйональ    
11 Онсе Кальдас -  
12 У. Магдалена    
13 Альянса Вальєдупар    
14 Inter Bogota    
15 Енвігадо   -
16 Інд. Медельїн   4 - 1
17 Ягуарес Кордоба    
18 Ind. Yumbo    
19 Санта-Фе    
20 Агілас 2 - 0 1 - 3

Позиція в лізі

  Онсе Кальдас Енвігадо
Позиція 11 15
Очки 18 15
  Вдома В гостях
Позиція 14 11
Очки 9 6

Форма в лізі

  Онсе Кальдас Енвігадо
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
5      
3    
6       
4     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
0  
3    
1  
3    
2   

Голи в лізі

  Онсе Кальдас Енвігадо
Забиті голи
Пропущені голи
13              
12             
13              
14               
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
6       
5      
6       
9          

Загальна статистика для Категорія Прімера A

Матчі   (139)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 36%
Перемоги в гостях 22%
Зіграні матчі 100%
Голи   (309)
Голи за матч 2.22
Голи вдома за матч 1.29
Голи в гостях за матч 0.94
Домашня команда забила в 77%
Команда гостей забила в 63%
Обидві Команди Заб'ють 51%
Більше 1.5 66%
Більше 2.5 37%
Більше 3.5 20%

Онсе Кальдас наступні 6 матчі

2019-04-13 Онсе Кальдас - Ягуарес Кордоба
2019-04-17 Букараманга - Онсе Кальдас
2019-04-20 Онсе Кальдас - Inter Bogota
2019-04-25 Онсе Кальдас - Деп. Калі
2019-04-29 Ind. Yumbo - Онсе Кальдас
2019-05-05 У. Магдалена - Онсе Кальдас

Енвігадо наступні 6 матчі

2019-04-11 Деп. Перейра - Енвігадо
2019-04-14 Енвігадо - Ind. Yumbo
2019-04-17 Ягуарес Кордоба - Енвігадо
2019-04-21 Енвігадо - У. Магдалена
2019-04-24 Енвігадо - Леонес
2019-04-27 Inter Bogota - Енвігадо

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.95 3.30 4.00
Ймовірність 39% 34% 27%
1 @ 1.95
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.85
Ймовірність 67% 33%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.53 2.37
Ймовірність   63% 37%
Більше 1.5 @ 1.53
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.70 1.44
Ймовірність   32% 68%
Менше 2.5 @ 1.44
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.50 1.14
Ймовірність   16% 84%
Менше 3.5 @ 1.14
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.37 1.53
Ймовірність   50% 50%
Ні @ 1.53

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-09 00:06. На даний момент можливі зміни!