Категорія Прімера A - Колумбія
неділя, 11.09.2022
20:00
20:00

Онсе Кальдас

Мільйонаріос
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Manizales |
| В гостях: | Богота |
| Відстань: | 167.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Palogrande |
| Вміщує: | 43 550 (28 678) |
| Розміри: | 110 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.40 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 24% | 43% | 33% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 82% | 18% | 35% | 65% | 17% | 83% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-19 | Мільйонаріос | 1 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2021-08-02 | Онсе Кальдас | 0 - 2 | Мільйонаріос |
| 2021-02-01 | Мільйонаріос | 4 - 3 | Онсе Кальдас |
| 2020-12-18 | Мільйонаріос | 0 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2020-11-28 | Мільйонаріос | 5 - 2 | Онсе Кальдас |
| 2020-09-20 | Мільйонаріос | 1 - 3 | Онсе Кальдас |
| 2019-07-21 | Мільйонаріос | 1 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2019-01-31 | Онсе Кальдас | 1 - 0 | Мільйонаріос |
| 2018-10-13 | Мільйонаріос | 1 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2018-10-06 | Онсе Кальдас | 1 - 0 | Мільйонаріос |
| 2018-09-23 | Мільйонаріос | 2 - 2 | Онсе Кальдас |
| 2018-03-29 | Онсе Кальдас | 0 - 1 | Мільйонаріос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 33% |
Онсе Кальдас останні 12 матчі
| 2022-09-04 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2022-08-27 | Онсе Кальдас | 1 - 1 | Америка де Калі |
| 2022-08-23 | Деп. Пасто | 2 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2022-08-15 | Онсе Кальдас | 1 - 1 | Патріотас |
| 2022-08-08 | Хуніор | 1 - 2 | Онсе Кальдас |
| 2022-07-31 | Онсе Кальдас | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-07-24 | Інд. Медельїн | 1 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2022-07-19 | Онсе Кальдас | 2 - 0 | Агілас |
| 2022-07-14 | Онсе Кальдас | 1 - 1 | Inter Bogota |
| 2022-07-07 | У. Магдалена | 2 - 2 | Онсе Кальдас |
| 2022-05-15 | Онсе Кальдас | 2 - 2 | Санта-Фе |
| 2022-05-12 | Онсе Кальдас | 1 - 2 | Атл. Насьйональ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 12 | 5 | 2 | |
| 25% | 58% | 17% | 100% | 42% | 17% |
Мільйонаріос останні 12 матчі
| 2022-09-08 | Мільйонаріос | 2 - 2 | Інд. Медельїн |
| 2022-09-04 | Мільйонаріос | 2 - 0 | Санта-Фе |
| 2022-08-28 | Кортулуа | 1 - 4 | Мільйонаріос |
| 2022-08-25 | Інд. Медельїн | 0 - 2 | Мільйонаріос |
| 2022-08-21 | Мільйонаріос | 2 - 0 | Ягуарес Кордоба |
| 2022-08-18 | Форталеза | 2 - 3 | Мільйонаріос |
| 2022-08-15 | Агілас | 0 - 0 | Мільйонаріос |
| 2022-08-07 | Мільйонаріос | 4 - 2 | Деп. Калі |
| 2022-08-01 | У. Магдалена | 0 - 2 | Мільйонаріос |
| 2022-07-28 | Мільйонаріос | 3 - 0 | Форталеза |
| 2022-07-23 | Мільйонаріос | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2022-07-17 | Атл. Насьйональ | 1 - 2 | Мільйонаріос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 6 | 4 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 50% | 33% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мільйонаріос | 10 | +13 | 24 |
| 2 | У. Магдалена | 11 | +3 | 21 |
| 3 | Деп. Пасто | 9 | +6 | 17 |
| 4 | Америка де Калі | 9 | +6 | 17 |
| 5 | Агілас | 9 | +4 | 15 |
| 6 | Онсе Кальдас | 10 | +2 | 15 |
| 7 | Санта-Фе | 10 | -2 | 15 |
| 8 | Хуніор | 10 | +3 | 14 |
| 9 | Деп. Перейра | 9 | +2 | 14 |
| 10 | Атл. Насьйональ | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Inter Bogota | 10 | -1 | 13 |
| 12 | Інд. Медельїн | 10 | -2 | 13 |
| 13 | Альянса Вальєдупар | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Букараманга | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Енвігадо | 10 | -3 | 10 |
| 15 | Ягуарес Кордоба | 10 | -3 | 10 |
| 17 | Депортес Толіма | 11 | -2 | 9 |
| 18 | Патріотас | 11 | -3 | 9 |
| 19 | Кортулуа | 11 | -11 | 6 |
| 20 | Деп. Калі | 9 | -9 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Онсе Кальдас | |
| Мільйонаріос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Онсе Кальдас | Мільйонаріос |
|---|---|---|---|
| 1 | Мільйонаріос | - | |
| 2 | У. Магдалена | 0 - 2 | |
| 3 | Деп. Пасто | ||
| 4 | Америка де Калі | 1 - 1 | |
| 5 | Агілас | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Онсе Кальдас | - | |
| 7 | Санта-Фе | ||
| 8 | Хуніор | ||
| 9 | Деп. Перейра | 2 - 1 | |
| 10 | Атл. Насьйональ | 1 - 2 | |
| 11 | Inter Bogota | 1 - 1 | |
| 12 | Інд. Медельїн | ||
| 13 | Альянса Вальєдупар | ||
| 14 | Букараманга | ||
| 15 | Енвігадо | ||
| 15 | Ягуарес Кордоба | ||
| 17 | Депортес Толіма | ||
| 18 | Патріотас | 1 - 1 | |
| 19 | Кортулуа | 1 - 4 | |
| 20 | Деп. Калі |
Позиція в лізі
| Онсе Кальдас | Мільйонаріос | |
| Позиція | 6 | 1 |
| Очки | 15 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 9 | 10 |
Форма в лізі
| Онсе Кальдас | Мільйонаріос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
6 1 |
7
3 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 0 |
3
1 0 |
Голи в лізі
| Онсе Кальдас | Мільйонаріос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
11 |
18
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
8
2 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (99) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (253) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 23% |
Онсе Кальдас наступні 6 матчі
| 2022-09-17 | Депортес Толіма | - | Онсе Кальдас |
| 2022-09-21 | Онсе Кальдас | - | Енвігадо |
| 2022-09-24 | Букараманга | - | Онсе Кальдас |
| 2022-10-01 | Онсе Кальдас | - | Ягуарес Кордоба |
| 2022-10-08 | Кортулуа | - | Онсе Кальдас |
| 2022-10-14 | Онсе Кальдас | - | Атл. Насьйональ |
Мільйонаріос наступні 6 матчі
| 2022-09-22 | Хуніор | - | Мільйонаріос |
| 2022-09-24 | Мільйонаріос | - | Америка де Калі |
| 2022-09-29 | Хуніор | - | Мільйонаріос |
| 2022-10-02 | Inter Bogota | - | Мільйонаріос |
| 2022-10-06 | Санта-Фе | - | Мільйонаріос |
| 2022-10-17 | Мільйонаріос | - | Патріотас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.10 | 2.40 |
| Ймовірність | 24% | 43% | 33% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.16 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-11 16:04. На даний момент можливі зміни!