Прем'єр Соккер-ліга - ПАР
вівторок, 07.04.2026
18:30
18:30

Орландо Пайретс

Голден Ерроуз
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Йоганнесбург |
| В гостях: | Дурбан |
| Відстань: | 501.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Orlando (Совето) |
| Вміщує: | 45 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.72 | 14.84 | 1 | 1.03 | 4.03 | |||
| 58% | 17% | 25% | 1.17 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.82 | 1.73 | 1.98 | 2.84 | 1.38 | ||||||
| 65% | 35% | 39% | 61% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2025-11-05 | Голден Ерроуз | 1 - 3 | Орландо Пайретс |
| 2025-05-13 | Орландо Пайретс | 3 - 0 | Голден Ерроуз |
| 2025-05-06 | Голден Ерроуз | 1 - 2 | Орландо Пайретс |
| 2024-04-06 | Орландо Пайретс | 7 - 1 | Голден Ерроуз |
| 2023-12-17 | Голден Ерроуз | 1 - 2 | Орландо Пайретс |
| 2023-01-14 | Орландо Пайретс | 3 - 1 | Голден Ерроуз |
| 2022-10-18 | Голден Ерроуз | 0 - 2 | Орландо Пайретс |
| 2022-02-16 | Орландо Пайретс | 0 - 0 | Голден Ерроуз |
| 2021-11-20 | Голден Ерроуз | 0 - 0 | Орландо Пайретс |
| 2021-02-02 | Голден Ерроуз | 2 - 0 | Орландо Пайретс |
| 2021-01-20 | Орландо Пайретс | 0 - 0 | Голден Ерроуз |
| 2020-03-07 | Голден Ерроуз | 0 - 0 | Орландо Пайретс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 50% | 25% |
Орландо Пайретс останні 12 матчі
| 2026-03-22 | ТС Гелаксі | 0 - 6 | Орландо Пайретс |
| 2026-03-14 | Орландо Пайретс | 1 - 1 | Siwelele |
| 2026-03-11 | Орландо Пайретс | 2 - 0 | Річардс Бей |
| 2026-03-04 | Полокване Сіті | 1 - 2 | Орландо Пайретс |
| 2026-02-28 | Кайзер Чіфс | 0 - 3 | Орландо Пайретс |
| 2026-02-18 | Орландо Пайретс | 1 - 2 | Мамелоді Сандаунз |
| 2026-02-14 | Орландо Пайретс | 3 - 0 | Марумо Галлантс |
| 2026-02-03 | АмаЗулу | 0 - 2 | Орландо Пайретс |
| 2026-01-31 | Орландо Пайретс | 2 - 0 | Магесі |
| 2026-01-24 | Сехухуне | 0 - 0 | Орландо Пайретс |
| 2025-12-06 | Орландо Пайретс | 0 - 0 | Марумо Галлантс |
| 2025-11-29 | Durban City | 0 - 2 | Орландо Пайретс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 5 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 42% | 8% |
Голден Ерроуз останні 12 матчі
| 2026-03-22 | Голден Ерроуз | 1 - 0 | Сехухуне |
| 2026-03-18 | Голден Ерроуз | 1 - 1 | Стелленбош |
| 2026-03-14 | Марумо Галлантс | 1 - 2 | Голден Ерроуз |
| 2026-03-08 | Голден Ерроуз | 1 - 1 | Durban City |
| 2026-03-04 | Мамелоді Сандаунз | 2 - 1 | Голден Ерроуз |
| 2026-02-28 | Голден Ерроуз | 0 - 0 | Чіппа Юнайтед |
| 2026-02-21 | Голден Ерроуз | 1 - 0 | Стелленбош |
| 2026-02-13 | Магесі | 0 - 2 | Голден Ерроуз |
| 2026-02-08 | Голден Ерроуз | 3 - 0 | Orbit College |
| 2026-01-30 | Річардс Бей | 2 - 2 | Голден Ерроуз |
| 2026-01-20 | Кайзер Чіфс | 1 - 0 | Голден Ерроуз |
| 2025-12-02 | Голден Ерроуз | 0 - 1 | АмаЗулу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 8% |
Таблиця Прем'єр Соккер-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мамелоді Сандаунз | 22 | +29 | 53 |
| 2 | Орландо Пайретс | 22 | +31 | 51 |
| 3 | Кайзер Чіфс | 21 | +9 | 39 |
| 4 | АмаЗулу | 23 | +3 | 38 |
| 5 | Сехухуне | 23 | +6 | 35 |
| 6 | Durban City | 22 | +5 | 35 |
| 7 | Полокване Сіті | 21 | +2 | 29 |
| 8 | Голден Ерроуз | 22 | +2 | 28 |
| 9 | Стелленбош | 22 | -4 | 28 |
| 10 | Siwelele | 21 | -3 | 26 |
| 11 | ТС Гелаксі | 22 | -5 | 25 |
| 12 | Річардс Бей | 22 | -8 | 23 |
| 13 | Чіппа Юнайтед | 23 | -14 | 20 |
| 14 | Марумо Галлантс | 22 | -14 | 18 |
| 15 | Orbit College | 23 | -22 | 18 |
| 16 | Магесі | 21 | -17 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Орландо Пайретс | |
| Голден Ерроуз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Орландо Пайретс | Голден Ерроуз |
|---|---|---|---|
| 1 | Мамелоді Сандаунз | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Орландо Пайретс | - | |
| 3 | Кайзер Чіфс | 1 - 0 | |
| 4 | АмаЗулу | ||
| 5 | Сехухуне | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Durban City | 1 - 1 | |
| 7 | Полокване Сіті | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Голден Ерроуз | - | |
| 9 | Стелленбош | 1 - 0 | 4 - 3 |
| 10 | Siwelele | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | ТС Гелаксі | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Річардс Бей | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Чіппа Юнайтед | 2 - 0 | |
| 14 | Марумо Галлантс | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Orbit College | 1 - 0 | |
| 16 | Магесі | 2 - 0 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Орландо Пайретс | Голден Ерроуз | |
| Позиція | 2 | 8 |
| Очки | 51 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 10 |
| Очки | 25 | 8 |
Форма в лізі
| Орландо Пайретс | Голден Ерроуз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
3 3 |
8
4 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
1 2 |
2
2 7 |
Голи в лізі
| Орландо Пайретс | Голден Ерроуз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
40
9 |
28
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
4 |
14
19 |
Загальна статистика для Прем'єр Соккер-ліга
| Матчі (176) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (350) | |
| Голи за матч | 1.99 |
| Голи вдома за матч | 1.11 |
| Голи в гостях за матч | 0.88 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 31% |
| Більше 3.5 | 14% |
Орландо Пайретс наступні 6 матчі
| 2026-04-10 | Річардс Бей | - | Орландо Пайретс |
| 2026-04-18 | Орландо Пайретс | - | АмаЗулу |
| 2026-04-26 | Орландо Пайретс | - | Кайзер Чіфс |
| 2026-05-05 | Стелленбош | - | Орландо Пайретс |
| 2026-05-09 | Магесі | - | Орландо Пайретс |
| 2026-05-16 | Орландо Пайретс | - | Durban City |
Голден Ерроуз наступні 6 матчі
| 2026-04-11 | Голден Ерроуз | - | Durban City |
| 2026-04-18 | Orbit College | - | Голден Ерроуз |
| 2026-04-24 | Голден Ерроуз | - | Siwelele |
| 2026-05-06 | АмаЗулу | - | Голден Ерроуз |
| 2026-05-09 | Голден Ерроуз | - | Полокване Сіті |
| 2026-05-16 | Чіппа Юнайтед | - | Голден Ерроуз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 5.72 | 14.84 |
| Ймовірність | 58% | 17% | 25% |
| 1 @ 1.17 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.03 | 4.03 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.82 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.98 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.84 | 1.38 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.38 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.74 | 1.39 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Ні @ 1.39 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-04-07 16:02. На даний момент можливі зміни!