Ліга 2 - Франція
пʼятниця, 25.10.2019
19:00
19:00

Орлеан

Шатору
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Орлеан |
| В гостях: | Шатору |
| Відстань: | 121.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де ля Сурс |
| Вміщує: | 5 000 (1 700) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.00 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.72 | |||
| 39% | 31% | 30% | 1.22 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 45% | 55% | 31% | 69% | 14% | 86% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2019-07-13 | Орлеан | 2 - 0 | Шатору |
| 2019-02-15 | Шатору | 1 - 2 | Орлеан |
| 2018-09-14 | Орлеан | 2 - 0 | Шатору |
| 2018-05-04 | Орлеан | 1 - 1 | Шатору |
| 2017-12-15 | Шатору | 0 - 0 | Орлеан |
| 2016-04-29 | Шатору | 0 - 0 | Орлеан |
| 2015-11-27 | Орлеан | 2 - 2 | Шатору |
| 2015-02-06 | Орлеан | 1 - 0 | Шатору |
| 2014-08-29 | Шатору | 0 - 0 | Орлеан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | |
| 44% | 56% | 0% | 56% | 22% | 11% |
Орлеан останні 12 матчі
| 2019-10-18 | Гренобль | 0 - 0 | Орлеан |
| 2019-10-07 | Орлеан | 1 - 4 | Ланс |
| 2019-09-27 | Труа | 1 - 2 | Орлеан |
| 2019-09-20 | Орлеан | 2 - 2 | Гавр |
| 2019-09-13 | Аяччо | 0 - 0 | Орлеан |
| 2019-08-30 | Орлеан | 0 - 1 | Ніор |
| 2019-08-27 | Ле-Ман | 2 - 2 | Орлеан |
| 2019-08-23 | Родез | 3 - 3 | Орлеан |
| 2019-08-16 | Орлеан | 0 - 1 | Клермон |
| 2019-08-13 | Орлеан | 4 - 1 | Генгам |
| 2019-08-09 | Генгам | 1 - 0 | Орлеан |
| 2019-08-02 | Орлеан | 0 - 1 | Шамблі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 50% | 42% |
Шатору останні 12 матчі
| 2019-10-18 | Шатору | 0 - 1 | ФК Париж |
| 2019-10-04 | Кан | 1 - 1 | Шатору |
| 2019-09-27 | Гавр | 0 - 1 | Шатору |
| 2019-09-20 | Шатору | 1 - 1 | Гренобль |
| 2019-09-16 | Ланс | 1 - 0 | Шатору |
| 2019-08-30 | Шатору | 0 - 1 | Труа |
| 2019-08-23 | Шамблі | 0 - 0 | Шатору |
| 2019-08-16 | Шатору | 0 - 1 | Аяччо |
| 2019-08-13 | Ніор | 3 - 1 | Шатору |
| 2019-08-09 | Ніор | 3 - 0 | Шатору |
| 2019-08-02 | Шатору | 0 - 0 | Родез |
| 2019-07-26 | Клермон | 3 - 0 | Шатору |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 5 | 3 | 1 | |
| 8% | 33% | 58% | 42% | 25% | 8% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лор'ян | 11 | +9 | 24 |
| 2 | Ланс | 11 | +6 | 21 |
| 3 | Сошо | 11 | +9 | 19 |
| 4 | Труа | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Аяччо | 11 | +4 | 19 |
| 6 | Гавр | 11 | +5 | 17 |
| 7 | Осер | 11 | +5 | 16 |
| 8 | Генгам | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Нансі | 11 | +2 | 16 |
| 10 | Валансьєнн | 11 | -1 | 16 |
| 11 | Гренобль | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Родез | 11 | 0 | 15 |
| 13 | Клермон | 11 | -1 | 15 |
| 14 | Ніор | 11 | +1 | 14 |
| 15 | Шамблі | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Орлеан | 11 | -6 | 8 |
| 17 | Кан | 11 | -7 | 8 |
| 18 | ФК Париж | 11 | -10 | 8 |
| 19 | Шатору | 11 | -9 | 7 |
| 20 | Ле-Ман | 11 | -12 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Орлеан | |
| Шатору | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Орлеан | Шатору |
|---|---|---|---|
| 1 | Лор'ян | ||
| 2 | Ланс | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 3 | Сошо | ||
| 4 | Труа | ||
| 5 | Аяччо | ||
| 6 | Гавр | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Осер | ||
| 8 | Генгам | ||
| 9 | Нансі | ||
| 10 | Валансьєнн | ||
| 11 | Гренобль | ||
| 12 | Родез | ||
| 13 | Клермон | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Ніор | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 15 | Шамблі | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Орлеан | - | |
| 17 | Кан | 1 - 1 | |
| 18 | ФК Париж | ||
| 19 | Шатору | - | |
| 20 | Ле-Ман |
Позиція в лізі
| Орлеан | Шатору | |
| Позиція | 16 | 19 |
| Очки | 8 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 20 | 17 |
| Очки | 1 | 5 |
Форма в лізі
| Орлеан | Шатору | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
5 5 |
1
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 4 |
1
2 3 |
Голи в лізі
| Орлеан | Шатору | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
14 |
3
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
9 |
2
8 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (235) | |
| Голи за матч | 2.14 |
| Голи вдома за матч | 1.14 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Орлеан наступні 6 матчі
| 2019-11-01 | Кан | - | Орлеан |
| 2019-11-08 | Орлеан | - | ФК Париж |
| 2019-11-22 | Орлеан | - | Валансьєнн |
| 2019-11-29 | Осер | - | Орлеан |
| 2019-12-03 | Орлеан | - | Лор'ян |
| 2019-12-13 | Ле-Ман | - | Орлеан |
Шатору наступні 6 матчі
| 2019-11-01 | Шатору | - | Осер |
| 2019-11-08 | Валансьєнн | - | Шатору |
| 2019-11-16 | Шатору | - | Ніор |
| 2019-11-22 | Шатору | - | Лор'ян |
| 2019-11-29 | Ле-Ман | - | Шатору |
| 2019-12-03 | Шатору | - | Сошо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.00 | 4.20 |
| Ймовірність | 39% | 31% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.72 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 1.5 @ 2.75 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-25 16:00. На даний момент можливі зміни!