Дивізіон 2 - Група 1 - Норвегія
субота, 09.07.2022
14:00
14:00

Ерн

Флеккерей
1 - 5
(1 - 4, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гортен |
| В гостях: | Флеккерой |
| Відстань: | 206.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.28 | 3.60 | 1.90 | 12 | 1.77 | 1.29 | |||
| 34% | 28% | 38% | 1.23 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.49 | 1.58 | 2.19 | 2.33 | 1.51 | ||||||
| 89% | 11% | 51% | 49% | 32% | 68% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-06-18 | Флеккерей | 2 - 0 | Ерн |
| 2016-09-17 | Флеккерей | 4 - 3 | Ерн |
| 2016-05-27 | Ерн | 2 - 1 | Флеккерей |
| 2014-10-25 | Ерн | 2 - 0 | Флеккерей |
| 2014-07-26 | Флеккерей | 4 - 3 | Ерн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 40% | 0% | 60% | 100% | 60% | 40% |
Ерн останні 12 матчі
| 2022-07-03 | Сотра | 4 - 2 | Ерн |
| 2022-06-25 | Ерн | 8 - 1 | Арендал |
| 2022-06-18 | Флеккерей | 2 - 0 | Ерн |
| 2022-06-11 | Ерн | 2 - 1 | Одд 2 |
| 2022-06-06 | Ерн | 2 - 0 | Стреммен |
| 2022-05-28 | Ойгарден | 2 - 1 | Ерн |
| 2022-05-21 | Ерн | 3 - 1 | Халден |
| 2022-05-19 | Фрам | 0 - 0 | Ерн |
| 2022-05-16 | Мосс | 1 - 0 | Ерн |
| 2022-05-07 | Ерн | 1 - 0 | Нотодден |
| 2022-04-30 | В. Хаугесунн | 2 - 0 | Ерн |
| 2022-04-23 | Ерн | 1 - 1 | Егерсундс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Флеккерей останні 12 матчі
| 2022-07-02 | Флеккерей | 3 - 1 | Арендал |
| 2022-06-27 | Одд 2 | 2 - 2 | Флеккерей |
| 2022-06-22 | Флеккерей | 2 - 2 | Одд БК |
| 2022-06-18 | Флеккерей | 2 - 0 | Ерн |
| 2022-06-11 | Стреммен | 0 - 2 | Флеккерей |
| 2022-05-28 | Нотодден | 0 - 4 | Флеккерей |
| 2022-05-22 | Флеккерей | 0 - 2 | Мосс |
| 2022-05-19 | Vindbjart | 0 - 6 | Флеккерей |
| 2022-05-14 | Уллерн | 1 - 1 | Флеккерей |
| 2022-05-07 | Флеккерей | 3 - 2 | В. Хаугесунн |
| 2022-05-01 | Сотра | 2 - 0 | Флеккерей |
| 2022-04-23 | Флеккерей | 2 - 1 | Халден |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 7 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 58% | 50% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мосс | 12 | +17 | 33 |
| 2 | Флеккерей | 12 | +9 | 24 |
| 3 | Арендал | 12 | +3 | 23 |
| 4 | Егерсундс | 12 | +9 | 21 |
| 5 | Стреммен | 12 | 0 | 18 |
| 6 | Ерн | 12 | +5 | 17 |
| 7 | Сотра | 12 | +1 | 15 |
| 8 | Одд 2 | 12 | -2 | 15 |
| 9 | Халден | 12 | -1 | 13 |
| 10 | Уллерн | 12 | -6 | 13 |
| 11 | В. Хаугесунн | 12 | -9 | 11 |
| 12 | Стал Єрпеланн | 12 | -7 | 10 |
| 13 | Нотодден | 12 | -19 | 5 |
| 14 | Ойгарден | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Ерн | |
| Флеккерей | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ерн | Флеккерей |
|---|---|---|---|
| 1 | Мосс | ||
| 2 | Флеккерей | - | |
| 3 | Арендал | 8 - 1 | |
| 4 | Егерсундс | 1 - 1 | |
| 5 | Стреммен | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Ерн | - | |
| 7 | Сотра | 2 - 0 | |
| 8 | Одд 2 | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Халден | 3 - 1 | |
| 10 | Уллерн | 1 - 1 | |
| 11 | В. Хаугесунн | ||
| 12 | Стал Єрпеланн | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Нотодден | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 14 | Ойгарден |
Позиція в лізі
| Ерн | Флеккерей | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 17 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 2 |
| Очки | 17 | 11 |
Форма в лізі
| Ерн | Флеккерей | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 5 |
7
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 0 |
3
2 1 |
Голи в лізі
| Ерн | Флеккерей | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
15 |
22
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
4 |
11
6 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 1
| Матчі (78) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (257) | |
| Голи за матч | 3.29 |
| Голи вдома за матч | 1.96 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 91% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 41% |
Ерн наступні 6 матчі
| 2022-07-16 | Нотодден | - | Ерн |
| 2022-08-13 | Арендал | - | Ерн |
| 2022-08-20 | Ерн | - | Мосс |
| 2022-08-27 | Стреммен | - | Ерн |
| 2022-09-11 | Одд 2 | - | Ерн |
| 2022-09-17 | Ерн | - | В. Хаугесунн |
Флеккерей наступні 6 матчі
| 2022-07-16 | Флеккерей | - | Уллерн |
| 2022-08-20 | Флеккерей | - | Стреммен |
| 2022-08-27 | Мосс | - | Флеккерей |
| 2022-09-04 | Флеккерей | - | Сотра |
| 2022-09-11 | Флеккерей | - | Нотодден |
| 2022-09-17 | Арендал | - | Флеккерей |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.28 | 3.60 | 1.90 |
| Ймовірність | 34% | 28% | 38% |
| 12 @ 1.23 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.77 | 1.29 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.49 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 2.19 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.58 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.33 | 1.51 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.51 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.52 | 2.33 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.52 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-09 12:04. На даний момент можливі зміни!