Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
неділя, 06.10.2019
11:00
11:00

Осасуна B

УД Логроньєс
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Памплона |
| В гостях: | Логроно |
| Відстань: | 76.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.50 | 2.10 | X2 | 1.62 | 1.35 | |||
| 31% | 29% | 40% | 1.35 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.94 | 2.10 | 1.65 | 3.90 | 1.22 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 38% | 62% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2018-02-24 | Осасуна B | 0 - 0 | УД Логроньєс |
| 2017-10-08 | УД Логроньєс | 2 - 1 | Осасуна B |
| 2013-04-27 | Осасуна B | 3 - 1 | УД Логроньєс |
| 2012-12-09 | УД Логроньєс | 2 - 1 | Осасуна B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 75% | 25% |
Осасуна B останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Атлетік B | 5 - 0 | Осасуна B |
| 2019-09-21 | Осасуна B | 4 - 2 | Р. Уньйон |
| 2019-09-14 | Аморебієта | 1 - 0 | Осасуна B |
| 2019-09-07 | Осасуна B | 4 - 1 | Аренас Клуб |
| 2019-09-01 | Осасуна B | 1 - 0 | Вальядолід B |
| 2019-08-25 | Туделано | 2 - 1 | Осасуна B |
| 2019-07-20 | Осасуна | 3 - 0 | Осасуна B |
| 2018-05-13 | КД Вікторія | 4 - 0 | Осасуна B |
| 2018-05-05 | Осасуна B | 0 - 3 | Атлетік B |
| 2018-04-28 | Ісарра | 3 - 0 | Осасуна B |
| 2018-04-22 | Осасуна B | 0 - 0 | Пенья |
| 2018-04-15 | Расінг С. | 2 - 0 | Осасуна B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 33% |
УД Логроньєс останні 12 матчі
| 2019-09-29 | УД Логроньєс | 4 - 0 | Туделано |
| 2019-09-22 | Саламанка | 0 - 2 | УД Логроньєс |
| 2019-09-15 | УД Логроньєс | 3 - 2 | Леонеса |
| 2019-09-08 | Калаорра | 1 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-09-01 | УД Логроньєс | 0 - 1 | Аро Депортіво |
| 2019-08-25 | Алавес B | 1 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-08-14 | Реал Сосьєдад B | 1 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-08-03 | Нумансія | 2 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-06-15 | УД Логроньєс | 0 - 0 | Еркулес |
| 2019-06-09 | Еркулес | 3 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-06-02 | УД Логроньєс | 3 - 3 | Бадахос |
| 2019-05-25 | Бадахос | 0 - 1 | УД Логроньєс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетік B | 7 | +13 | 16 |
| 2 | Вальядолід B | 7 | +8 | 15 |
| 3 | Леонеса | 7 | +9 | 14 |
| 4 | Реал Сосьєдад B | 7 | +9 | 14 |
| 5 | УД Логроньєс | 6 | +6 | 11 |
| 6 | Алавес B | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Калаорра | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Аро Депортіво | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Осасуна B | 6 | -1 | 9 |
| 10 | Аморебієта | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Баракальдо | 7 | -5 | 9 |
| 12 | Туделано | 6 | -5 | 8 |
| 13 | Саламанка | 6 | -4 | 7 |
| 14 | Гіхуело | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Ісарра | 6 | -6 | 7 |
| 16 | Р. Уньйон | 7 | -2 | 6 |
| 17 | Бургос | 6 | -4 | 6 |
| 18 | Уніоністас | 6 | -4 | 4 |
| 19 | Лейоа | 6 | -5 | 3 |
| 20 | Аренас Клуб | 7 | -9 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Осасуна B | |
| УД Логроньєс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Осасуна B | УД Логроньєс |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетік B | ||
| 2 | Вальядолід B | 1 - 0 | |
| 3 | Леонеса | ||
| 4 | Реал Сосьєдад B | ||
| 5 | УД Логроньєс | - | |
| 6 | Алавес B | 1 - 1 | |
| 7 | Калаорра | 1 - 1 | |
| 8 | Аро Депортіво | ||
| 9 | Осасуна B | - | |
| 10 | Аморебієта | ||
| 11 | Баракальдо | ||
| 12 | Туделано | ||
| 13 | Саламанка | 0 - 2 | |
| 14 | Гіхуело | ||
| 15 | Ісарра | ||
| 16 | Р. Уньйон | 4 - 2 | |
| 17 | Бургос | ||
| 18 | Уніоністас | ||
| 19 | Лейоа | ||
| 20 | Аренас Клуб | 4 - 1 |
Позиція в лізі
| Осасуна B | УД Логроньєс | |
| Позиція | 9 | 5 |
| Очки | 9 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 5 |
| Очки | 9 | 5 |
Форма в лізі
| Осасуна B | УД Логроньєс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 3 |
3
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 0 |
1
2 0 |
Голи в лізі
| Осасуна B | УД Логроньєс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
11 |
11
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
3 |
4
2 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (65) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (185) | |
| Голи за матч | 2.85 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 32% |
Осасуна B наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Бургос | - | Осасуна B |
| 2019-10-19 | Осасуна B | - | Уніоністас |
| 2019-10-27 | Гіхуело | - | Осасуна B |
| 2019-11-01 | Осасуна B | - | Ісарра |
| 2019-11-09 | Лейоа | - | Осасуна B |
| 2019-11-16 | Осасуна B | - | Баракальдо |
УД Логроньєс наступні 6 матчі
| 2019-10-12 | УД Логроньєс | - | Аренас Клуб |
| 2019-10-19 | Аморебієта | - | УД Логроньєс |
| 2019-10-26 | УД Логроньєс | - | Р. Уньйон |
| 2019-11-03 | Атлетік B | - | УД Логроньєс |
| 2019-11-09 | УД Логроньєс | - | Вальядолід B |
| 2019-11-17 | УД Логроньєс | - | Бургос |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.50 | 2.10 |
| Ймовірність | 31% | 29% | 40% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 1.35 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 2.94 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.90 | 1.22 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 08:03. На даний момент можливі зміни!