Супереттан - Швеція
неділя, 02.04.2023
14:00
14:00

Естерсунд

ГАІС Гетеборг
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Остерсунд |
| В гостях: | Гетеборг |
| Відстань: | 625.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jamtkraft Arena |
| Вміщує: | 6 028 (5 092) |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.20 | 2.45 | X | 1.53 | 1.44 | |||
| 34% | 32% | 34% | 3.20 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 33% | 67% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2020-02-29 | Естерсунд | 4 - 0 | ГАІС Гетеборг |
| 2018-03-11 | Естерсунд | 1 - 0 | ГАІС Гетеборг |
| 2015-10-04 | Естерсунд | 4 - 0 | ГАІС Гетеборг |
| 2015-04-20 | ГАІС Гетеборг | 1 - 1 | Естерсунд |
| 2014-09-24 | Естерсунд | 2 - 1 | ГАІС Гетеборг |
| 2014-05-26 | ГАІС Гетеборг | 1 - 3 | Естерсунд |
| 2013-08-24 | Естерсунд | 2 - 0 | ГАІС Гетеборг |
| 2013-04-26 | ГАІС Гетеборг | 1 - 3 | Естерсунд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 0 | 7 | 5 | 4 | |
| 88% | 12% | 0% | 88% | 62% | 50% |
Естерсунд останні 12 матчі
| 2023-03-25 | Ранхейм | 1 - 0 | Естерсунд |
| 2023-03-18 | Норрчепінг | 0 - 0 | Естерсунд |
| 2023-03-12 | Естерсунд | 0 - 2 | Левангер |
| 2023-03-06 | Вестерос | 2 - 2 | Естерсунд |
| 2023-02-26 | Естерсунд | 0 - 3 | АІК Стокгольм |
| 2023-02-18 | Варберг | 1 - 0 | Естерсунд |
| 2023-02-11 | Сундсвалль | 0 - 3 | Естерсунд |
| 2023-02-02 | Естерсунд | 0 - 2 | Кеге |
| 2022-11-13 | Естерсунд | 2 - 0 | Фалькенберг |
| 2022-11-10 | Фалькенберг | 1 - 1 | Естерсунд |
| 2022-11-05 | Естерсунд | 1 - 0 | Норрбю |
| 2022-10-29 | Ютсіктенс | 3 - 3 | Естерсунд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 17% |
ГАІС Гетеборг останні 12 матчі
| 2023-03-25 | ГАІС Гетеборг | 2 - 1 | Фалькенберг |
| 2023-03-15 | ГАІС Гетеборг | 2 - 1 | Твокер |
| 2023-03-11 | ГАІС Гетеборг | 1 - 0 | Гельсінборг |
| 2023-03-05 | Ютсіктенс | 0 - 2 | ГАІС Гетеборг |
| 2023-02-26 | ГАІС Гетеборг | 2 - 1 | ІФК Гетеборг |
| 2023-02-19 | ГАІС Гетеборг | 0 - 1 | Норрчепінг |
| 2023-02-12 | ГАІС Гетеборг | 2 - 1 | Ютсіктенс |
| 2023-02-09 | ГАІС Гетеборг | 1 - 0 | Дегерфорс |
| 2023-02-04 | ГАІС Гетеборг | 2 - 1 | Варберг |
| 2022-11-05 | ГАІС Гетеборг | 4 - 0 | ФК Мальме |
| 2022-10-29 | Лундс | 1 - 1 | ГАІС Гетеборг |
| 2022-10-22 | Отвідаберг | 0 - 3 | ГАІС Гетеборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 9 | 7 | 1 | |
| 83% | 8% | 8% | 75% | 58% | 8% |
Таблиця Супереттан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сундсвалль | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Вестерос | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Браге | 1 | -1 | 0 |
| 4 | Ландскруна | 1 | -2 | 0 |
| 5 | АФК Ескільстуна | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ГАІС Гетеборг | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Єфле | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Єнчепінг Седра | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ергрюте | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Еребру | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Естерс | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Естерсунд | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Треллеборг | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ютсіктенс | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Гельсінборг | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Шевде | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Естерсунд | ГАІС Гетеборг | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Естерсунд | ГАІС Гетеборг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Естерсунд | ГАІС Гетеборг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Супереттан
| Матчі (2) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 50% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (5) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 100% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 0% |
Естерсунд наступні 6 матчі
| 2023-04-09 | Еребру | - | Естерсунд |
| 2023-04-18 | Сундсвалль | - | Естерсунд |
| 2023-04-24 | Естерсунд | - | Шевде |
| 2023-04-29 | Естерс | - | Естерсунд |
| 2023-05-06 | Естерсунд | - | Єнчепінг Седра |
| 2023-05-15 | Треллеборг | - | Естерсунд |
ГАІС Гетеборг наступні 6 матчі
| 2023-04-07 | ГАІС Гетеборг | - | Браге |
| 2023-04-16 | Ютсіктенс | - | ГАІС Гетеборг |
| 2023-04-22 | ГАІС Гетеборг | - | Ландскруна |
| 2023-05-02 | Гельсінборг | - | ГАІС Гетеборг |
| 2023-05-07 | ГАІС Гетеборг | - | Треллеборг |
| 2023-05-13 | Естерс | - | ГАІС Гетеборг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 3.20 | 2.45 |
| Ймовірність | 34% | 32% | 34% |
| X @ 3.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.44 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 3.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.02 | 1.83 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.29 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-02 12:05. На даний момент можливі зміни!