Прімейра-Ліга - Португалія
неділя, 26.02.2023
18:00
18:00

Феррейра

Боавішта
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пакос де Феррейра |
| В гостях: | Порто |
| Відстань: | 24.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ештадіу да Капіталь ду Мувель |
| Вміщує: | 5 250 |
| Розміри: | 104 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.00 | 2.88 | 2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 26% | 17% | 57% | 2.88 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-05 | Боавішта | 1 - 0 | Феррейра |
| 2022-01-21 | Феррейра | 1 - 1 | Боавішта |
| 2021-09-23 | Феррейра | 1 - 2 | Боавішта |
| 2021-08-16 | Боавішта | 3 - 0 | Феррейра |
| 2021-04-16 | Боавішта | 2 - 0 | Феррейра |
| 2020-12-20 | Феррейра | 1 - 1 | Боавішта |
| 2020-02-07 | Феррейра | 0 - 1 | Боавішта |
| 2019-08-24 | Боавішта | 1 - 1 | Феррейра |
| 2018-04-29 | Боавішта | 1 - 0 | Феррейра |
| 2017-12-15 | Феррейра | 1 - 2 | Боавішта |
| 2017-04-14 | Боавішта | 0 - 0 | Феррейра |
| 2016-12-05 | Феррейра | 2 - 1 | Боавішта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 4 | 0 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 33% | 0% |
Феррейра останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Ешторіл | 1 - 3 | Феррейра |
| 2023-02-06 | Портімоненсе | 1 - 0 | Феррейра |
| 2023-01-31 | Феррейра | 2 - 1 | Жил Вісенте |
| 2023-01-26 | Феррейра | 0 - 2 | Бенфіка |
| 2023-01-21 | Феррейра | 1 - 2 | Брага |
| 2023-01-14 | Ріу Аве | 0 - 1 | Феррейра |
| 2023-01-08 | Феррейра | 1 - 1 | Шавіш |
| 2022-12-29 | Спортінг | 3 - 0 | Феррейра |
| 2022-12-11 | Брага | 2 - 0 | Феррейра |
| 2022-12-03 | Трофенсе | 1 - 1 | Феррейра |
| 2022-11-20 | Феррейра | 1 - 1 | Каса Піа |
| 2022-11-13 | Феррейра | 0 - 2 | Візела |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 33% | 8% |
Боавішта останні 12 матчі
| 2023-02-20 | Бенфіка | 3 - 1 | Боавішта |
| 2023-02-13 | Боавішта | 0 - 0 | Каса Піа |
| 2023-02-09 | Ешторіл | 2 - 1 | Боавішта |
| 2023-02-04 | Санта-Клара | 2 - 2 | Боавішта |
| 2023-01-29 | Боавішта | 4 - 2 | Портімоненсе |
| 2023-01-23 | Боавішта | 1 - 1 | Шавіш |
| 2023-01-14 | Брага | 1 - 0 | Боавішта |
| 2023-01-08 | Боавішта | 1 - 0 | Жил Вісенте |
| 2022-12-20 | Академіко Візеу | 2 - 1 | Боавішта |
| 2022-12-16 | Боавішта | 0 - 2 | Бордо |
| 2022-12-12 | Боавішта | 0 - 0 | Гімарайнш |
| 2022-12-07 | Сельта Віго | 1 - 1 | Боавішта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Таблиця Прімейра-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | 22 | +43 | 59 |
| 2 | Порту | 21 | +36 | 51 |
| 3 | Брага | 21 | +27 | 49 |
| 4 | Спортінг | 21 | +20 | 41 |
| 5 | Гімарайнш | 21 | -1 | 34 |
| 6 | Ароука | 22 | -5 | 33 |
| 7 | Каса Піа | 22 | -4 | 32 |
| 8 | Фамалікан | 22 | -7 | 27 |
| 9 | Візела | 22 | 0 | 26 |
| 10 | Шавіш | 21 | -6 | 26 |
| 11 | Боавішта | 21 | -10 | 26 |
| 12 | Портімоненсе | 22 | -10 | 26 |
| 13 | Ріу Аве | 21 | -5 | 24 |
| 14 | Жил Вісенте | 21 | -7 | 23 |
| 15 | Ешторіл | 21 | -10 | 22 |
| 16 | Марітіму | 22 | -23 | 16 |
| 17 | Санта-Клара | 22 | -16 | 15 |
| 18 | Феррейра | 21 | -22 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Феррейра | |
| Боавішта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Феррейра | Боавішта |
|---|---|---|---|
| 1 | Бенфіка | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Порту | ||
| 3 | Брага | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Спортінг | ||
| 5 | Гімарайнш | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 6 | Ароука | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Каса Піа | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 8 | Фамалікан | 4 - 0 | |
| 9 | Візела | 0 - 2 | |
| 10 | Шавіш | 1 - 1 | |
| 11 | Боавішта | - | |
| 12 | Портімоненсе | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 13 | Ріу Аве | 1 - 0 | |
| 14 | Жил Вісенте | 2 - 1 | |
| 15 | Ешторіл | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 16 | Марітіму | 0 - 1 | |
| 17 | Санта-Клара | 2 - 2 | |
| 18 | Феррейра | - |
Позиція в лізі
| Феррейра | Боавішта | |
| Позиція | 18 | 11 |
| Очки | 12 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 16 |
| Очки | 5 | 7 |
Форма в лізі
| Феррейра | Боавішта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 15 |
7
5 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 8 |
2
1 7 |
Голи в лізі
| Феррейра | Боавішта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
37 |
24
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
20 |
9
19 |
Загальна статистика для Прімейра-Ліга
| Матчі (193) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (473) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 24% |
Феррейра наступні 6 матчі
| 2023-03-06 | Каса Піа | - | Феррейра |
| 2023-03-11 | Феррейра | - | Санта-Клара |
| 2023-03-18 | Ароука | - | Феррейра |
| 2023-04-01 | Гімарайнш | - | Феррейра |
| 2023-04-08 | Феррейра | - | Фамалікан |
| 2023-04-15 | Марітіму | - | Феррейра |
Боавішта наступні 6 матчі
| 2023-03-03 | Боавішта | - | Ароука |
| 2023-03-12 | Спортінг | - | Боавішта |
| 2023-03-19 | Боавішта | - | Фамалікан |
| 2023-04-02 | Марітіму | - | Боавішта |
| 2023-04-07 | Боавішта | - | Гімарайнш |
| 2023-04-17 | Візела | - | Боавішта |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.00 | 2.88 |
| Ймовірність | 26% | 17% | 57% |
| 2 @ 2.88 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.50 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-26 16:02. На даний момент можливі зміни!