Кубок Італії - Серія C - Італія
середа, 14.08.2019
17:00
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Пагані |
| В гостях: |
Авелліно |
| Відстань: |
23.4 км |
| Час початку |
| Година: |
17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
3.60 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 41% |
32% |
27% |
1.66 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
26% |
74% |
Останні 2 прямі зустрічі
|
2013-01-21 |
Паганезе
|
4 - 1 |
Авелліно
|
|
2012-09-16 |
Авелліно
|
1 - 1 |
Паганезе
|
Паганезе останні 12 матчі
|
2019-08-11 |
Барі
|
3 - 2 |
Паганезе
|
|
2019-05-25 |
Бішельє
|
4 - 3 |
Паганезе
|
|
2019-05-18 |
Паганезе
|
2 - 1 |
Бішельє
|
|
2019-05-05 |
Паганезе
|
1 - 0 |
Вітербезе
|
|
2019-04-28 |
Трапані
|
2 - 1 |
Паганезе
|
|
2019-04-20 |
Паганезе
|
2 - 1 |
В. Франкавілла
|
|
2019-04-14 |
Матера
|
0 - 3 |
Паганезе
|
|
2019-04-07 |
Паганезе
|
0 - 1 |
Рієті
|
|
2019-03-31 |
Вібонезе
|
0 - 0 |
Паганезе
|
|
2019-03-24 |
Паганезе
|
2 - 2 |
Касертана
|
|
2019-03-17 |
Кавезе
|
4 - 0 |
Паганезе
|
|
2019-03-10 |
Паганезе
|
0 - 0 |
Реджина 1914
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
8 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
67% |
33% |
Авелліно останні 12 матчі
|
2018-07-20 |
Рома
|
1 - 1 |
Авелліно
|
|
2018-05-18 |
Тернана
|
1 - 2 |
Авелліно
|
|
2018-05-11 |
Авелліно
|
1 - 0 |
Спеція
|
|
2018-05-05 |
Асколі
|
1 - 1 |
Авелліно
|
|
2018-05-01 |
Авелліно
|
0 - 2 |
Чіттаделла
|
|
2018-04-28 |
Карпі
|
0 - 0 |
Авелліно
|
|
2018-04-21 |
Палермо
|
3 - 0 |
Авелліно
|
|
2018-04-17 |
Авелліно
|
0 - 2 |
Фрозіноне
|
|
2018-04-14 |
Ентелла
|
1 - 1 |
Авелліно
|
|
2018-04-09 |
Авелліно
|
2 - 0 |
Перуджа
|
|
2018-04-02 |
Авелліно
|
1 - 2 |
Барі
|
|
2018-03-29 |
Авелліно
|
1 - 2 |
Парма
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
4 |
0 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
33% |
0% |
Таблиця Паганезе
Немає даних у системі
Таблиця Серія B
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Брешія |
36 |
18 |
13 |
5 |
69 |
42 |
+27 |
67 |
| 2 |
Лечче |
36 |
19 |
9 |
8 |
66 |
45 |
+21 |
66 |
| 3 |
Беневенто |
36 |
17 |
9 |
10 |
61 |
45 |
+16 |
60 |
| 4 |
Пескара |
36 |
14 |
13 |
9 |
50 |
46 |
+4 |
55 |
| 5 |
Верона |
36 |
13 |
13 |
10 |
49 |
46 |
+3 |
52 |
| 6 |
Спеція |
36 |
14 |
9 |
13 |
53 |
46 |
+7 |
51 |
| 7 |
Чіттаделла |
36 |
12 |
15 |
9 |
49 |
38 |
+11 |
51 |
| 8 |
Перуджа |
36 |
14 |
8 |
14 |
49 |
49 |
0 |
50 |
| 9 |
Кремонезе |
36 |
12 |
13 |
11 |
37 |
33 |
+4 |
49 |
| 10 |
Козенца |
36 |
11 |
13 |
12 |
34 |
42 |
-8 |
46 |
| 11 |
Палермо |
36 |
16 |
15 |
5 |
57 |
38 |
+19 |
43 |
| 12 |
Кротоне |
36 |
11 |
10 |
15 |
40 |
42 |
-2 |
43 |
| 13 |
Асколі |
36 |
10 |
13 |
13 |
40 |
56 |
-16 |
43 |
| 14 |
Ліворно |
36 |
9 |
12 |
15 |
38 |
51 |
-13 |
39 |
| 15 |
Венеція |
36 |
8 |
14 |
14 |
35 |
46 |
-11 |
38 |
| 16 |
Салернітана |
36 |
10 |
8 |
18 |
41 |
57 |
-16 |
38 |
| 17 |
Фоджа |
36 |
10 |
13 |
13 |
44 |
49 |
-5 |
37 |
| 18 |
Падова |
36 |
5 |
16 |
15 |
36 |
49 |
-13 |
31 |
| 19 |
Карпі |
36 |
7 |
8 |
21 |
39 |
67 |
-28 |
29 |
Паганезе наступні 6 матчі
|
2019-08-25 |
Вітербезе
|
- |
Паганезе
|
|
2019-08-31 |
Паганезе
|
- |
Монополі
|
|
2019-09-08 |
Сікула Леонціо
|
- |
Паганезе
|
|
2019-09-15 |
Паганезе
|
- |
В. Франкавілла
|
|
2019-09-22 |
Кавезе
|
- |
Паганезе
|
|
2019-09-25 |
Паганезе
|
- |
Ренде
|
Авелліно наступні 6 матчі
|
2019-08-18 |
Авелліно
|
- |
Барі
|
|
2019-08-25 |
Авелліно
|
- |
Катанія
|
|
2019-09-01 |
Вібонезе
|
- |
Авелліно
|
|
2019-09-07 |
Авелліно
|
- |
Терамо
|
|
2019-09-15 |
Пічерно
|
- |
Авелліно
|
|
2019-09-22 |
Авелліно
|
- |
Бішельє
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.66 |
3.60 |
4.20 |
| Ймовірність |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.66 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.20 |
2.00 |
| Ймовірність |
71% |
29% |
|
1X @ 1.20 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.30 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
71% |
29% |
|
Більше 1.5 @ 1.30 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
47% |
53% |
|
Менше 2.5 @ 1.80 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.50 |
1.28 |
| Ймовірність |
|
26% |
74% |
|
Менше 3.5 @ 1.28 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.90 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Ні @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-14 16:04. На даний момент можливі зміни!