Лінафут - ДР Конго

неділя, 07.11.2021
13:30
Панда

Панда

Груп Базано

Груп Базано

0 - 1
Інформація
Місто
Вдома: Likasi
В гостях: Lubumbashi
Відстань: 111.6 км
Час початку
Година: 13:30 (15:30 місцевий час)
Реклама

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Панда останні 6 матчі

2021-10-24 Панда 0 - 0 Лубумбаші Спорт
2021-10-18 РК Кіншаса 1 - 1 Панда
2021-10-10 Панда 1 - 1 Дон Боско
2021-09-30 Панда 1 - 1 Мотема Пембе
2021-09-26 Панда 1 - 2 Сен-Елуа Лупопо
2021-09-19 Блессінг 0 - 0 Панда
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
0 5 1 4 1 0
0% 83% 17% 67% 17% 0%

Груп Базано останні 12 матчі

2021-11-03 Груп Базано 1 - 1 Мазембе
2021-10-27 Груп Базано 1 - 2 Лубумбаші Спорт
2021-10-24 Сен-Елуа Лупопо 2 - 0 Груп Базано
2021-10-19 Дон Боско 1 - 1 Груп Базано
2021-09-19 РК Кіншаса 0 - 1 Груп Базано
2021-09-16 АК Рейнджерс 0 - 1 Груп Базано
2021-06-22 Лубумбаші Спорт 0 - 3 Груп Базано
2021-05-29 Груп Базано 2 - 0 Дон Боско
2021-05-26 Груп Базано 4 - 2 ОК Ренессанс
2021-05-09 Груп Базано 0 - 1 Маньєма
2021-05-06 Груп Базано 1 - 0 Санга Баленд
2021-04-28 Груп Базано 2 - 0 Егле дю Конго
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 8 3 1
58% 17% 25% 67% 25% 8%
Реклама

Таблиця Лінафут

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 АС Віта Клуб 6 5 1 0 13 3 +10 16
2 Мазембе 5 4 1 0 11 1 +10 13
3 Сен-Елуа Лупопо 5 4 1 0 9 2 +7 13
4 АК Рейнджерс 7 4 0 3 7 7 0 12
5 Дон Боско 7 3 3 1 6 6 0 12
6 Маньєма 5 3 1 1 8 6 +2 10
7 Мотема Пембе 6 2 2 2 4 3 +1 8
8 Груп Базано 6 2 2 2 5 6 -1 8
9 Лубумбаші Спорт 7 2 2 3 6 8 -2 8
10 Дофен Нуар 4 2 1 1 4 2 +2 7
11 Куя Спорт 6 2 1 3 6 7 -1 7
12 ОК Ренессанс 6 1 3 2 6 6 0 6
13 Етуаль де Ківу 7 1 3 3 3 6 -3 6
14 Сімба 6 2 0 4 4 9 -5 6
15 РК Кіншаса 6 1 2 3 6 7 -1 5
16 Панда 6 0 5 1 4 5 -1 5
17 Блессінг 6 1 2 3 2 4 -2 5
18 Егле дю Конго 7 1 2 4 3 11 -8 5
19 Санга Баленд 3 1 1 1 2 5 -3 4
20 Тшинкунку 7 0 3 4 3 8 -5 3

Хронологія матчів у лізі

Панда       
Груп Базано       
Вдома       
В гостях       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Панда Груп Базано
1 АС Віта Клуб    
2 Мазембе    
3 Сен-Елуа Лупопо 1 - 2 2 - 0
4 АК Рейнджерс   0 - 1
5 Дон Боско 1 - 1 1 - 1
6 Маньєма    
7 Мотема Пембе 1 - 1  
8 Груп Базано   -
9 Лубумбаші Спорт 0 - 0  
10 Дофен Нуар    
11 Куя Спорт    
12 ОК Ренессанс    
13 Етуаль де Ківу    
14 Сімба    
15 РК Кіншаса   0 - 1
16 Панда -  
17 Блессінг    
18 Егле дю Конго    
19 Санга Баленд    
20 Тшинкунку    

Позиція в лізі

  Панда Груп Базано
Позиція 16 8
Очки 5 8
  Вдома В гостях
Позиція 13 4
Очки 3 7

Форма в лізі

  Панда Груп Базано
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
5      
1  
2   
2   
2   
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
3    
1  
2   
1  
1  

Голи в лізі

  Панда Груп Базано
Забиті голи
Пропущені голи
4     
5      
5      
6       
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
3    
4     
3    
3    

Загальна статистика для Лінафут

Матчі   (59)
Перемоги вдома 36%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (112)
Голи за матч 1.90
Голи вдома за матч 0.97
Голи в гостях за матч 0.93
Домашня команда забила в 66%
Команда гостей забила в 63%
Обидві Команди Заб'ють 41%
Більше 1.5 63%
Більше 2.5 32%
Більше 3.5 7%

Панда наступні 6 матчі

2021-11-10 Мазембе - Панда
2021-11-15 Панда - Маньєма
2021-12-28 Егле дю Конго - Панда
2021-12-31 ОК Ренессанс - Панда
2022-01-04 АС Віта Клуб - Панда
2022-01-12 Етуаль де Ківу - Панда

Груп Базано наступні 6 матчі

2021-11-23 Груп Базано - Егле дю Конго
2021-11-24 Груп Базано - Егле дю Конго
2021-12-09 Груп Базано - АС Віта Клуб
2021-12-23 Маньєма - Груп Базано
2021-12-28 Дофен Нуар - Груп Базано
2022-01-02 Куя Спорт - Груп Базано

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-11-07 12:03. На даний момент можливі зміни!