Ліга 2 - Франція
субота, 11.02.2023
18:00
18:00

ФК Париж

Ам'єн
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Париж |
| В гостях: | Амьєн |
| Відстань: | 116.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stade Jean-Bouin Paris |
| Вміщує: | 20 000 |
| Розміри: | 100 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Liam Rosenior (Анг) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.67 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.33 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-30 | Ам'єн | 1 - 1 | ФК Париж |
| 2022-05-07 | Ам'єн | 1 - 2 | ФК Париж |
| 2021-12-21 | ФК Париж | 1 - 0 | Ам'єн |
| 2021-01-23 | ФК Париж | 4 - 2 | Ам'єн |
| 2020-09-12 | Ам'єн | 1 - 2 | ФК Париж |
| 2018-07-20 | Ам'єн | 1 - 2 | ФК Париж |
| 2015-03-20 | Ам'єн | 1 - 0 | ФК Париж |
| 2014-10-03 | ФК Париж | 3 - 1 | Ам'єн |
| 2014-04-11 | ФК Париж | 0 - 0 | Ам'єн |
| 2013-11-08 | Ам'єн | 1 - 0 | ФК Париж |
| 2013-02-01 | Ам'єн | 3 - 2 | ФК Париж |
| 2012-08-24 | ФК Париж | 2 - 3 | Ам'єн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 33% |
ФК Париж останні 12 матчі
| 2023-02-08 | ФК Париж | 1 - 1 | Аннесі |
| 2023-02-03 | Гавр | 0 - 0 | ФК Париж |
| 2023-01-31 | ФК Париж | 0 - 1 | По |
| 2023-01-28 | Кевіллі Руан | 3 - 1 | ФК Париж |
| 2023-01-13 | Аннесі | 2 - 0 | ФК Париж |
| 2023-01-10 | ФК Париж | 2 - 1 | Діжон |
| 2023-01-06 | ФК Париж | 3 - 1 | Валансьєнн |
| 2022-12-30 | ФК Париж | 0 - 0 | Гавр |
| 2022-12-26 | По | 0 - 1 | ФК Париж |
| 2022-12-21 | ФК Париж | 1 - 0 | Труа |
| 2022-12-16 | ПСЖ | 2 - 1 | ФК Париж |
| 2022-11-12 | ФК Париж | 1 - 4 | Мец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Ам'єн останні 12 матчі
| 2023-02-06 | Ам'єн | 0 - 2 | Мец |
| 2023-01-31 | Ніор | 1 - 3 | Ам'єн |
| 2023-01-28 | Ам'єн | 1 - 1 | Гавр |
| 2023-01-13 | Бордо | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2023-01-10 | Ам'єн | 1 - 1 | Генгам |
| 2022-12-30 | Лаваль | 0 - 3 | Ам'єн |
| 2022-12-26 | Валансьєнн | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2022-11-12 | Ам'єн | 0 - 2 | Кевіллі Руан |
| 2022-11-05 | По | 2 - 1 | Ам'єн |
| 2022-10-30 | Шамблі | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2022-10-22 | Ам'єн | 0 - 1 | Сент-Етьєн |
| 2022-10-15 | Нім | 2 - 0 | Ам'єн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 3 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 25% | 8% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 22 | +23 | 47 |
| 2 | Сошо | 22 | +16 | 39 |
| 3 | Бордо | 22 | +15 | 39 |
| 4 | Мец | 22 | +11 | 36 |
| 5 | Гренобль | 22 | +5 | 36 |
| 6 | Бастія | 22 | -2 | 34 |
| 7 | Ам'єн | 22 | +2 | 33 |
| 8 | Кан | 22 | +3 | 32 |
| 9 | Кевіллі Руан | 22 | +2 | 31 |
| 10 | Валансьєнн | 22 | -3 | 29 |
| 11 | Аннесі | 22 | +2 | 28 |
| 12 | ФК Париж | 22 | -5 | 28 |
| 13 | Генгам | 22 | -5 | 27 |
| 14 | Лаваль | 22 | -7 | 27 |
| 15 | По | 22 | -7 | 26 |
| 16 | Нім | 22 | -11 | 22 |
| 17 | Діжон | 22 | -6 | 21 |
| 18 | Сент-Етьєн | 22 | -7 | 21 |
| 19 | Родез | 22 | -10 | 20 |
| 20 | Ніор | 22 | -16 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| ФК Париж | |
| Ам'єн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ФК Париж | Ам'єн |
|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Сошо | 0 - 1 | |
| 3 | Бордо | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Мец | 1 - 4 | 3 - 0 |
| 5 | Гренобль | ||
| 6 | Бастія | ||
| 7 | Ам'єн | - | |
| 8 | Кан | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Кевіллі Руан | 2 - 1 | |
| 10 | Валансьєнн | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Аннесі | ||
| 12 | ФК Париж | - | |
| 13 | Генгам | ||
| 14 | Лаваль | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 15 | По | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Нім | 2 - 0 | |
| 17 | Діжон | 2 - 1 | |
| 18 | Сент-Етьєн | ||
| 19 | Родез | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Ніор | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| ФК Париж | Ам'єн | |
| Позиція | 12 | 7 |
| Очки | 28 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 8 |
| Очки | 9 | 15 |
Форма в лізі
| ФК Париж | Ам'єн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
7 8 |
9
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 5 |
4
3 4 |
Голи в лізі
| ФК Париж | Ам'єн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
23 |
26
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
14 |
13
14 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (220) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (505) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 22% |
ФК Париж наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Бордо | - | ФК Париж |
| 2023-02-25 | ФК Париж | - | Ніор |
| 2023-03-04 | ФК Париж | - | Генгам |
| 2023-03-11 | Лаваль | - | ФК Париж |
| 2023-03-14 | ФК Париж | - | Ам'єн |
| 2023-03-18 | ФК Париж | - | Бастія |
Ам'єн наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Аннесі | - | Ам'єн |
| 2023-02-27 | Ам'єн | - | Бордо |
| 2023-03-04 | Ам'єн | - | По |
| 2023-03-11 | Сент-Етьєн | - | Ам'єн |
| 2023-03-14 | ФК Париж | - | Ам'єн |
| 2023-03-18 | Ам'єн | - | Родез |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.10 | 3.25 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.67 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.67 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.67 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-11 16:01. На даний момент можливі зміни!