Ліга 2 - Франція
субота, 14.04.2018
14:00
14:00

ФК Париж

Реймс
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Париж |
| В гостях: | Реймс |
| Відстань: | 130.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stade Jean-Bouin Paris |
| Вміщує: | 20 000 |
| Розміри: | 100 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Liam Rosenior (Анг) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 2.89 | 2.50 | X2 | 1.55 | 1.37 | |||
| 36% | 21% | 43% | 1.37 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 72% | 28% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2017-11-17 | Реймс | 1 - 1 | ФК Париж |
ФК Париж останні 12 матчі
| 2018-04-06 | Лор'ян | 2 - 0 | ФК Париж |
| 2018-03-30 | ФК Париж | 0 - 0 | Газелек Аяччо |
| 2018-03-16 | Валансьєнн | 2 - 4 | ФК Париж |
| 2018-03-10 | ФК Париж | 2 - 0 | Сошо |
| 2018-03-03 | Нім | 2 - 1 | ФК Париж |
| 2018-02-24 | ФК Париж | 0 - 1 | Брест |
| 2018-02-16 | Орлеан | 1 - 1 | ФК Париж |
| 2018-02-09 | Тур | 1 - 2 | ФК Париж |
| 2018-02-02 | ФК Париж | 0 - 1 | Ніор |
| 2018-01-26 | Осер | 1 - 1 | ФК Париж |
| 2018-01-22 | ФК Париж | 2 - 1 | Аяччо |
| 2018-01-16 | Гавр | 1 - 1 | ФК Париж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Реймс останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Нансі | 0 - 2 | Реймс |
| 2018-03-17 | Реймс | 3 - 1 | Ланс |
| 2018-03-09 | Реймс | 4 - 0 | Шатору |
| 2018-03-02 | Клермон | 2 - 1 | Реймс |
| 2018-02-23 | Реймс | 2 - 1 | Кевіллі Руан |
| 2018-02-16 | Газелек Аяччо | 1 - 2 | Реймс |
| 2018-02-09 | Реймс | 3 - 0 | Сошо |
| 2018-02-05 | Брест | 0 - 0 | Реймс |
| 2018-01-29 | Реймс | 0 - 1 | Лор'ян |
| 2018-01-19 | Бур-ан-Бресс | 0 - 2 | Реймс |
| 2018-01-16 | Реймс | 1 - 0 | Тур |
| 2018-01-12 | Орлеан | 0 - 2 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | 31 | +40 | 72 |
| 2 | Нім | 33 | +33 | 64 |
| 3 | Аяччо | 33 | +20 | 63 |
| 4 | Лор'ян | 32 | +15 | 56 |
| 5 | Клермон | 33 | +15 | 55 |
| 6 | Шатору | 33 | 0 | 54 |
| 7 | ФК Париж | 32 | +9 | 53 |
| 8 | Брест | 32 | +7 | 51 |
| 9 | Сошо | 33 | -6 | 51 |
| 10 | Гавр | 32 | +10 | 50 |
| 11 | Осер | 33 | 0 | 43 |
| 12 | Орлеан | 33 | -7 | 42 |
| 13 | Ніор | 33 | -12 | 38 |
| 14 | Валансьєнн | 33 | -14 | 37 |
| 15 | Ланс | 33 | +1 | 36 |
| 16 | Газелек Аяччо | 33 | -19 | 35 |
| 17 | Бур-ан-Бресс | 33 | -26 | 32 |
| 18 | Нансі | 33 | -17 | 29 |
| 19 | Кевіллі Руан | 33 | -18 | 28 |
| 20 | Тур | 33 | -31 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| ФК Париж | |
| Реймс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ФК Париж | Реймс |
|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | - | |
| 2 | Нім | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Аяччо | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Лор'ян | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Клермон | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Шатору | 3 - 1 | |
| 7 | ФК Париж | - | |
| 8 | Брест | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 10 | Гавр | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 11 | Осер | 2 - 1 | |
| 12 | Орлеан | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 13 | Ніор | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Валансьєнн | 3 - 2 | |
| 15 | Ланс | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Газелек Аяччо | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Бур-ан-Бресс | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Нансі | 0 - 2 | |
| 19 | Кевіллі Руан | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Тур | 2 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| ФК Париж | Реймс | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 53 | 72 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 31 | 35 |
Форма в лізі
| ФК Париж | Реймс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
11 7 |
23
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 3 |
11
2 3 |
Голи в лізі
| ФК Париж | Реймс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
38
29 |
58
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
13 |
23
12 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (327) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (862) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 26% |
ФК Париж наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Кевіллі Руан | - | ФК Париж |
| 2018-04-24 | ФК Париж | - | Шатору |
| 2018-04-30 | Ланс | - | ФК Париж |
| 2018-05-04 | ФК Париж | - | Нансі |
| 2018-05-11 | Клермон | - | ФК Париж |
| 2018-07-20 | Ам'єн | - | ФК Париж |
Реймс наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Реймс | - | Аяччо |
| 2018-04-24 | Осер | - | Реймс |
| 2018-04-27 | Реймс | - | Ніор |
| 2018-04-30 | Реймс | - | Гавр |
| 2018-05-04 | Валансьєнн | - | Реймс |
| 2018-05-11 | Реймс | - | Нім |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 2.89 | 2.50 |
| Ймовірність | 36% | 21% | 43% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 1.37 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.16 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-14 12:02. На даний момент можливі зміни!