Ліга 1 - Франція
неділя, 19.03.2023
16:05
16:05

ПСЖ

Ренн
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Париж |
| В гостях: | Ренн |
| Відстань: | 307.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Парк де Пренс |
| Вміщує: | 48 712 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Луїс Енріке (Ісп) |
| В гостях: | Franck Haise (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 16:05 (17:05 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.50 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.50 | |||
| 44% | 25% | 31% | 1.50 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.38 | 2.38 | 1.57 | ||||||
| 79% | 21% | 62% | 38% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-15 | Ренн | 1 - 0 | ПСЖ |
| 2022-02-11 | ПСЖ | 1 - 0 | Ренн |
| 2021-10-03 | Ренн | 2 - 0 | ПСЖ |
| 2021-05-09 | Ренн | 1 - 1 | ПСЖ |
| 2020-11-07 | ПСЖ | 3 - 0 | Ренн |
| 2019-08-18 | Ренн | 2 - 1 | ПСЖ |
| 2019-08-03 | ПСЖ | 2 - 1 | Ренн |
| 2019-04-27 | Ренн | 2 - 2 | ПСЖ |
| 2019-01-27 | ПСЖ | 4 - 1 | Ренн |
| 2018-09-23 | Ренн | 1 - 3 | ПСЖ |
| 2018-05-12 | ПСЖ | 0 - 2 | Ренн |
| 2018-01-30 | Ренн | 2 - 3 | ПСЖ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 33% |
ПСЖ останні 12 матчі
| 2023-03-11 | Брест | 1 - 2 | ПСЖ |
| 2023-03-08 | Баварія Мюнхен | 2 - 0 | ПСЖ |
| 2023-03-04 | ПСЖ | 4 - 2 | Нант |
| 2023-02-26 | О. Марсель | 0 - 3 | ПСЖ |
| 2023-02-19 | ПСЖ | 4 - 3 | Лілль |
| 2023-02-14 | ПСЖ | 0 - 1 | Баварія Мюнхен |
| 2023-02-11 | Монако | 3 - 1 | ПСЖ |
| 2023-02-08 | О. Марсель | 2 - 1 | ПСЖ |
| 2023-02-04 | ПСЖ | 2 - 1 | Тулуза |
| 2023-02-01 | Монпельє | 1 - 3 | ПСЖ |
| 2023-01-29 | ПСЖ | 1 - 1 | Реймс |
| 2023-01-15 | Ренн | 1 - 0 | ПСЖ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Ренн останні 12 матчі
| 2023-03-11 | Осер | 0 - 0 | Ренн |
| 2023-03-05 | Ренн | 0 - 1 | О. Марсель |
| 2023-02-26 | Нант | 0 - 1 | Ренн |
| 2023-02-23 | Ренн | 1 - 0 | Шахтар Д. |
| 2023-02-19 | Ренн | 2 - 0 | Клермон |
| 2023-02-16 | Шахтар Д. | 2 - 1 | Ренн |
| 2023-02-12 | Тулуза | 3 - 1 | Ренн |
| 2023-02-04 | Ренн | 1 - 3 | Лілль |
| 2023-02-01 | Ренн | 3 - 0 | Страсбург |
| 2023-01-27 | Лор'ян | 2 - 1 | Ренн |
| 2023-01-20 | О. Марсель | 1 - 0 | Ренн |
| 2023-01-15 | Ренн | 1 - 0 | ПСЖ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 6 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 50% | 42% | 17% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 27 | +42 | 66 |
| 2 | Ланс | 28 | +26 | 57 |
| 3 | О. Марсель | 27 | +24 | 56 |
| 4 | Монако | 27 | +18 | 51 |
| 5 | Лілль | 28 | +15 | 49 |
| 6 | Ренн | 27 | +16 | 47 |
| 7 | Ніцца | 27 | +12 | 43 |
| 8 | Реймс | 27 | +9 | 43 |
| 9 | Лор'ян | 27 | +4 | 43 |
| 10 | Ліон | 28 | +11 | 41 |
| 11 | Тулуза | 28 | -5 | 35 |
| 12 | Клермон | 27 | -12 | 34 |
| 13 | Монпельє | 27 | -4 | 33 |
| 14 | Нант | 28 | -7 | 30 |
| 15 | Страсбург | 27 | -14 | 23 |
| 16 | Брест | 27 | -16 | 23 |
| 17 | Осер | 27 | -26 | 23 |
| 18 | Аяччо | 27 | -28 | 21 |
| 19 | Труа | 27 | -23 | 20 |
| 20 | Анже | 28 | -42 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| ПСЖ | |
| Ренн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ПСЖ | Ренн |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | - | |
| 2 | Ланс | 2 - 1 | |
| 3 | О. Марсель | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Монако | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Лілль | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Ренн | - | |
| 7 | Ніцца | 2 - 1 | |
| 8 | Реймс | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Лор'ян | 2 - 1 | |
| 10 | Ліон | ||
| 11 | Тулуза | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Клермон | 2 - 1 | |
| 13 | Монпельє | 5 - 2 | |
| 14 | Нант | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | Страсбург | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Брест | 1 - 0 | |
| 17 | Осер | 5 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Аяччо | ||
| 19 | Труа | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 20 | Анже | 2 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| ПСЖ | Ренн | |
| Позиція | 1 | 6 |
| Очки | 66 | 47 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 12 |
| Очки | 35 | 14 |
Форма в лізі
| ПСЖ | Ренн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
21
3 3 |
14
5 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
2 0 |
3
5 5 |
Голи в лізі
| ПСЖ | Ренн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
68
26 |
45
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
15 |
15
18 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (273) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (772) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 30% |
ПСЖ наступні 6 матчі
| 2023-04-02 | ПСЖ | - | Ліон |
| 2023-04-08 | Ніцца | - | ПСЖ |
| 2023-04-15 | ПСЖ | - | Ланс |
| 2023-04-21 | Анже | - | ПСЖ |
| 2023-04-30 | ПСЖ | - | Лор'ян |
| 2023-05-07 | Труа | - | ПСЖ |
Ренн наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Ренн | - | Ланс |
| 2023-04-09 | Ліон | - | Ренн |
| 2023-04-15 | Ренн | - | Реймс |
| 2023-04-23 | Монпельє | - | Ренн |
| 2023-04-30 | Ренн | - | Анже |
| 2023-05-06 | Ніцца | - | Ренн |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 4.50 | 6.00 |
| Ймовірність | 44% | 25% | 31% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.50 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 5.00 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.38 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.38 | 1.57 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-19 12:03. На даний момент можливі зміни!