Суперліга - Сербія
субота, 02.11.2019
13:00
13:00

Партизан

Войводіна
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Белград |
| В гостях: | Нові-Сад |
| Відстань: | 69.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Партизан |
| Вміщує: | 32 710 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.60 | 5.00 | 12 | 1.12 | 2.10 | |||
| 41% | 18% | 41% | 1.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 79% | 21% | 59% | 41% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-11 | Войводіна | 1 - 2 | Партизан |
| 2019-04-07 | Войводіна | 3 - 2 | Партизан |
| 2018-11-04 | Партизан | 2 - 0 | Войводіна |
| 2018-04-29 | Войводіна | 2 - 1 | Партизан |
| 2017-12-03 | Партизан | 1 - 1 | Войводіна |
| 2017-08-13 | Войводіна | 0 - 1 | Партизан |
| 2017-05-10 | Партизан | 1 - 0 | Войводіна |
| 2017-04-26 | Войводіна | 0 - 0 | Партизан |
| 2017-04-22 | Партизан | 1 - 0 | Войводіна |
| 2016-11-30 | Войводіна | 0 - 0 | Партизан |
| 2016-08-07 | Партизан | 1 - 3 | Войводіна |
| 2016-05-21 | Партизан | 3 - 2 | Войводіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Партизан останні 12 матчі
| 2019-10-30 | Чукарічкі | 2 - 1 | Партизан |
| 2019-10-27 | Партизан | 4 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2019-10-24 | Партизан | 0 - 1 | Ман. Юнайтед |
| 2019-10-19 | Младост Лучани | 1 - 0 | Партизан |
| 2019-10-06 | Партизан | 1 - 2 | Вождовац |
| 2019-10-03 | Астана | 1 - 2 | Партизан |
| 2019-09-28 | Раднічкі Ниш | 1 - 4 | Партизан |
| 2019-09-25 | Явор | 0 - 2 | Партизан |
| 2019-09-22 | Партизан | 2 - 0 | Црвена Звезда |
| 2019-09-19 | Партизан | 2 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2019-09-14 | Пролетер | 0 - 3 | Партизан |
| 2019-09-01 | Партизан | 1 - 1 | Бачка-Топола |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Войводіна останні 12 матчі
| 2019-10-30 | Войводіна | 1 - 0 | Індія |
| 2019-10-26 | Войводіна | 2 - 2 | Явор |
| 2019-10-18 | Чукарічкі | 0 - 0 | Войводіна |
| 2019-10-04 | Войводіна | 2 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2019-09-29 | Младост Лучани | 1 - 2 | Войводіна |
| 2019-09-21 | Войводіна | 1 - 2 | Вождовац |
| 2019-09-13 | Раднічкі Ниш | 1 - 2 | Войводіна |
| 2019-08-31 | Войводіна | 1 - 2 | Црвена Звезда |
| 2019-08-24 | Пролетер | 0 - 1 | Войводіна |
| 2019-08-18 | Войводіна | 2 - 2 | Бачка-Топола |
| 2019-08-11 | Раднік | 0 - 4 | Войводіна |
| 2019-08-06 | Войводіна | 0 - 1 | Пролетер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 58% | 25% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 13 | +21 | 36 |
| 2 | Чукарічкі | 13 | +11 | 32 |
| 3 | Войводіна | 14 | +17 | 30 |
| 4 | Партизан | 13 | +19 | 26 |
| 5 | Бачка-Топола | 14 | +9 | 25 |
| 6 | Раднічкі Ниш | 14 | +3 | 25 |
| 7 | Вождовац | 14 | +6 | 24 |
| 8 | Младост Лучани | 14 | -4 | 18 |
| 9 | Спартак Суботіца | 14 | -7 | 18 |
| 10 | Явор | 14 | -2 | 16 |
| 11 | Пролетер | 14 | -5 | 16 |
| 12 | Напредак | 14 | -3 | 15 |
| 13 | Раднік | 13 | -8 | 14 |
| 14 | Індія | 14 | -16 | 7 |
| 15 | Рад Белград | 14 | -21 | 7 |
| 16 | Мачва Шабац | 14 | -20 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Партизан | |
| Войводіна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Партизан | Войводіна |
|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 2 - 0 | |
| 2 | Чукарічкі | 0 - 0 | |
| 3 | Войводіна | - | |
| 4 | Партизан | - | |
| 5 | Бачка-Топола | 1 - 1 | |
| 6 | Раднічкі Ниш | 1 - 2 | |
| 7 | Вождовац | 1 - 2 | |
| 8 | Младост Лучани | 1 - 2 | |
| 9 | Спартак Суботіца | 4 - 0 | |
| 10 | Явор | ||
| 11 | Пролетер | 0 - 1 | |
| 12 | Напредак | 0 - 2 | |
| 13 | Раднік | 0 - 4 | |
| 14 | Індія | ||
| 15 | Рад Белград | 3 - 0 | |
| 16 | Мачва Шабац | 4 - 0 |
Позиція в лізі
| Партизан | Войводіна | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 26 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 1 |
| Очки | 13 | 16 |
Форма в лізі
| Партизан | Войводіна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 3 |
9
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 1 |
5
1 0 |
Голи в лізі
| Партизан | Войводіна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
9 |
28
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
3 |
11
2 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (294) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 29% |
Партизан наступні 6 матчі
| 2019-11-07 | Ман. Юнайтед | - | Партизан |
| 2019-11-10 | Партизан | - | Індія |
| 2019-11-22 | Партизан | - | Явор |
| 2019-11-28 | АЗ Алкмар | - | Партизан |
| 2019-12-01 | Мачва Шабац | - | Партизан |
| 2019-12-04 | Партизан | - | Напредак |
Войводіна наступні 6 матчі
| 2019-11-09 | Мачва Шабац | - | Войводіна |
| 2019-11-23 | Войводіна | - | Напредак |
| 2019-11-30 | Рад Белград | - | Войводіна |
| 2019-12-04 | Войводіна | - | Раднік |
| 2019-12-08 | Бачка-Топола | - | Войводіна |
| 2020-01-22 | Войводіна | - | Спартак Суботіца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 3.60 | 5.00 |
| Ймовірність | 41% | 18% | 41% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.10 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-02 12:00. На даний момент можливі зміни!