Суперліга - Албанія
четвер, 15.12.2022
14:45
14:45

Партизані

Кукесі
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тирана |
| В гостях: | Кукеш |
| Відстань: | 97.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:45 (15:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.30 | 3.70 | 1 | 1.22 | 1.74 | |||
| 50% | 25% | 25% | 1.93 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.12 | 1.69 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 58% | 42% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-19 | Кукесі | 1 - 2 | Партизані |
| 2022-05-03 | Кукесі | 1 - 2 | Партизані |
| 2022-03-02 | Партизані | 5 - 0 | Кукесі |
| 2021-12-19 | Кукесі | 2 - 1 | Партизані |
| 2021-10-17 | Партизані | 1 - 1 | Кукесі |
| 2021-04-24 | Партизані | 4 - 0 | Кукесі |
| 2021-02-21 | Кукесі | 1 - 2 | Партизані |
| 2020-12-27 | Партизані | 4 - 1 | Кукесі |
| 2020-11-08 | Кукесі | 0 - 2 | Партизані |
| 2020-06-07 | Партизані | 1 - 3 | Кукесі |
| 2020-01-26 | Кукесі | 1 - 0 | Партизані |
| 2019-10-28 | Партизані | 0 - 0 | Кукесі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 33% |
Партизані останні 12 матчі
| 2022-12-11 | Ерзені | 3 - 3 | Партизані |
| 2022-12-04 | Партизані | 2 - 2 | Умранієспор |
| 2022-12-02 | Сівасспор | 2 - 0 | Партизані |
| 2022-11-14 | Партизані | 2 - 1 | Біліс |
| 2022-11-03 | Лачі | 1 - 0 | Партизані |
| 2022-10-30 | Егнатія | 3 - 0 | Партизані |
| 2022-10-21 | Теута | 1 - 4 | Партизані |
| 2022-10-16 | Партизані | 0 - 0 | Кастріоті |
| 2022-10-07 | Влазнія | 1 - 2 | Партизані |
| 2022-10-02 | Партизані | 0 - 2 | ФК Тирана |
| 2022-09-19 | Кукесі | 1 - 2 | Партизані |
| 2022-09-11 | Партизані | 0 - 1 | Ерзені |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Кукесі останні 12 матчі
| 2022-12-11 | Кукесі | 0 - 1 | Теута |
| 2022-11-13 | Кастріоті | 1 - 1 | Кукесі |
| 2022-11-03 | Кукесі | 0 - 1 | Влазнія |
| 2022-10-30 | ФК Тирана | 4 - 1 | Кукесі |
| 2022-10-22 | Кукесі | 0 - 1 | Егнатія |
| 2022-10-17 | Ерзені | 0 - 2 | Кукесі |
| 2022-10-08 | Кукесі | 2 - 0 | Біліс |
| 2022-10-01 | Лачі | 0 - 1 | Кукесі |
| 2022-09-19 | Кукесі | 1 - 2 | Партизані |
| 2022-09-09 | Теута | 0 - 0 | Кукесі |
| 2022-09-03 | Кукесі | 1 - 2 | Кастріоті |
| 2022-08-28 | Влазнія | 2 - 1 | Кукесі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 33% | 8% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Тирана | 13 | +15 | 25 |
| 2 | Партизані | 13 | +2 | 23 |
| 3 | Егнатія | 13 | +6 | 21 |
| 4 | Ерзені | 13 | 0 | 21 |
| 5 | Влазнія | 13 | -1 | 19 |
| 6 | Лачі | 13 | -1 | 17 |
| 7 | Кастріоті | 13 | -3 | 15 |
| 8 | Кукесі | 13 | -4 | 12 |
| 9 | Біліс | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Теута | 13 | -10 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Партизані | |
| Кукесі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Партизані | Кукесі |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Тирана | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Партизані | - | |
| 3 | Егнатія | 2 - 1 | |
| 4 | Ерзені | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Влазнія | 2 - 1 | |
| 6 | Лачі | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Кастріоті | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Кукесі | - | |
| 9 | Біліс | 2 - 1 | |
| 10 | Теута | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Партизані | Кукесі | |
| Позиція | 2 | 8 |
| Очки | 23 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 10 | 8 |
Форма в лізі
| Партизані | Кукесі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
2 4 |
3
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Партизані | Кукесі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
15 |
11
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
5 |
6
7 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (65) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (127) | |
| Голи за матч | 1.95 |
| Голи вдома за матч | 1.08 |
| Голи в гостях за матч | 0.88 |
| Домашня команда забила в | 57% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 35% |
| Більше 1.5 | 52% |
| Більше 2.5 | 35% |
| Більше 3.5 | 14% |
Партизані наступні 6 матчі
| 2022-12-21 | ФК Тирана | - | Партизані |
| 2023-01-13 | Партизані | - | Влазнія |
| 2023-01-17 | Korabi Peshkopi | - | Партизані |
| 2023-01-21 | Кастріоті | - | Партизані |
| 2023-01-26 | Партизані | - | Теута |
| 2023-01-30 | Партизані | - | Егнатія |
Кукесі наступні 6 матчі
| 2022-12-21 | Кукесі | - | Лачі |
| 2023-01-13 | Біліс | - | Кукесі |
| 2023-01-18 | Аполонія Фієр | - | Кукесі |
| 2023-01-22 | Кукесі | - | Ерзені |
| 2023-01-26 | Егнатія | - | Кукесі |
| 2023-01-29 | Кукесі | - | ФК Тирана |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 3.30 | 3.70 |
| Ймовірність | 50% | 25% | 25% |
| 1 @ 1.93 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.74 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.90 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.12 | 1.69 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.69 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.81 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Ні @ 1.81 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-15 12:05. На даний момент можливі зміни!