Ліга 2 - Франція
субота, 20.08.2022
18:00
18:00

По

Сошо
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пау |
| В гостях: | Montbeliard |
| Відстань: | 729.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.00 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.30 | |||
| 30% | 33% | 37% | 1.30 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 38% | 62% | 23% | 77% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-04-22 | По | 0 - 1 | Сошо |
| 2021-12-03 | Сошо | 2 - 1 | По |
| 2021-04-17 | Сошо | 1 - 1 | По |
| 2020-12-15 | По | 0 - 0 | Сошо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
| 0% | 50% | 50% | 50% | 25% | 0% |
По останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Гавр | 1 - 1 | По |
| 2022-08-06 | По | 0 - 0 | Діжон |
| 2022-07-30 | Генгам | 4 - 0 | По |
| 2022-07-12 | Тулуза | 2 - 0 | По |
| 2022-05-14 | Нансі | 2 - 3 | По |
| 2022-05-07 | По | 2 - 2 | Ніор |
| 2022-04-30 | Кевіллі Руан | 1 - 2 | По |
| 2022-04-22 | По | 0 - 1 | Сошо |
| 2022-04-19 | Генгам | 3 - 0 | По |
| 2022-04-16 | По | 1 - 4 | Осер |
| 2022-04-09 | Аяччо | 2 - 1 | По |
| 2022-04-02 | По | 2 - 1 | Гавр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Сошо останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Сошо | 0 - 1 | Ам'єн |
| 2022-08-06 | Гренобль | 1 - 0 | Сошо |
| 2022-08-01 | Сошо | 0 - 0 | ФК Париж |
| 2022-07-23 | Мец | 1 - 0 | Сошо |
| 2022-07-12 | Бур-ан-Бресс | 0 - 0 | Сошо |
| 2022-05-20 | Осер | 0 - 0 | Сошо |
| 2022-05-17 | ФК Париж | 1 - 2 | Сошо |
| 2022-05-14 | Сошо | 2 - 2 | Діжон |
| 2022-05-07 | Валансьєнн | 1 - 0 | Сошо |
| 2022-04-30 | Сошо | 2 - 1 | Бастія |
| 2022-04-22 | По | 0 - 1 | Сошо |
| 2022-04-19 | Сошо | 1 - 1 | Тулуза |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 4 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 33% | 25% | 8% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генгам | 3 | +5 | 7 |
| 2 | Бордо | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Кан | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Бастія | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Мец | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Лаваль | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Ам'єн | 3 | -1 | 6 |
| 8 | Діжон | 3 | +1 | 5 |
| 9 | ФК Париж | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Нім | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Валансьєнн | 3 | -1 | 4 |
| 12 | Гренобль | 3 | -2 | 4 |
| 13 | Ніор | 3 | -3 | 3 |
| 14 | Кевіллі Руан | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Гавр | 3 | -1 | 2 |
| 16 | По | 3 | -4 | 2 |
| 17 | Сошо | 3 | -2 | 1 |
| 18 | Родез | 3 | -4 | 1 |
| 19 | Аннесі | 3 | -3 | 0 |
| 20 | Сент-Етьєн | 3 | -1 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| По | |
| Сошо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | По | Сошо |
|---|---|---|---|
| 1 | Генгам | ||
| 2 | Бордо | ||
| 3 | Кан | ||
| 4 | Бастія | ||
| 5 | Мец | ||
| 6 | Лаваль | ||
| 7 | Ам'єн | ||
| 8 | Діжон | 0 - 0 | |
| 9 | ФК Париж | ||
| 10 | Нім | ||
| 11 | Валансьєнн | ||
| 12 | Гренобль | 1 - 0 | |
| 13 | Ніор | ||
| 14 | Кевіллі Руан | ||
| 15 | Гавр | ||
| 16 | По | - | |
| 17 | Сошо | - | |
| 18 | Родез | ||
| 19 | Аннесі | ||
| 20 | Сент-Етьєн |
Позиція в лізі
| По | Сошо | |
| Позиція | 16 | 17 |
| Очки | 2 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 17 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| По | Сошо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 1 |
0
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| По | Сошо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
5 |
0
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
1 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (55) | |
| Голи за матч | 1.83 |
| Голи вдома за матч | 1.03 |
| Голи в гостях за матч | 0.80 |
| Домашня команда забила в | 63% |
| Команда гостей забила в | 47% |
| Обидві Команди Заб'ють | 30% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 13% |
По наступні 6 матчі
| 2022-08-27 | Кевіллі Руан | - | По |
| 2022-08-30 | Кан | - | По |
| 2022-09-05 | По | - | Сент-Етьєн |
| 2022-09-10 | Лаваль | - | По |
| 2022-09-17 | По | - | Валансьєнн |
| 2022-10-01 | Мец | - | По |
Сошо наступні 6 матчі
| 2022-08-27 | Сошо | - | Ніор |
| 2022-08-30 | Генгам | - | Сошо |
| 2022-09-02 | Сошо | - | Лаваль |
| 2022-09-10 | Діжон | - | Сошо |
| 2022-09-17 | Сошо | - | Нім |
| 2022-10-01 | Валансьєнн | - | Сошо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.00 | 2.20 |
| Ймовірність | 30% | 33% | 37% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.30 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 1.5 @ 2.62 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-20 16:01. На даний момент можливі зміни!