Прем'єр-ліга - Уельс
субота, 19.10.2019
14:30
14:30

Пенібонт

Нью-Сейнтс
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брідж |
| В гостях: | Освестри |
| Відстань: | 154.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.00 | 7.00 | 1.16 | 2 | 4.50 | 1.02 | |||
| 14% | 21% | 65% | 1.16 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.40 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 80% | 20% | 64% | 36% | 44% | 56% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-08-31 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | Пенібонт |
Пенібонт останні 10 матчі
| 2019-10-04 | Пенібонт | 1 - 1 | Еберіствіт |
| 2019-09-29 | Конна Квей | 3 - 1 | Пенібонт |
| 2019-09-24 | Ньютаун | 2 - 1 | Пенібонт |
| 2019-09-21 | Пенібонт | 3 - 1 | Ейрбас |
| 2019-09-14 | Карнарвон | 3 - 2 | Пенібонт |
| 2019-09-07 | Пенібонт | 1 - 6 | Бала Таун |
| 2019-08-31 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | Пенібонт |
| 2019-08-26 | Ньютаун | 1 - 1 | Пенібонт |
| 2019-08-23 | Пенібонт | 1 - 3 | Кардіфф Мет. |
| 2019-08-16 | Пенібонт | 1 - 2 | Беррі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 10% | 20% | 70% | 100% | 80% | 50% |
Нью-Сейнтс останні 12 матчі
| 2019-10-12 | Нью-Сейнтс | 6 - 2 | Ейрбас |
| 2019-10-04 | Карнарвон | 1 - 0 | Нью-Сейнтс |
| 2019-09-28 | Нью-Сейнтс | 0 - 1 | Беррі |
| 2019-09-24 | Бангор Сіті | 1 - 1 | Нью-Сейнтс |
| 2019-09-21 | Кармартен Таун | 2 - 6 | Нью-Сейнтс |
| 2019-09-16 | Кардіфф Мет. | 1 - 1 | Нью-Сейнтс |
| 2019-09-10 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | Ньютаун |
| 2019-09-07 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Нью-Сейнтс |
| 2019-08-31 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | Пенібонт |
| 2019-08-26 | Еберіствіт | 1 - 10 | Нью-Сейнтс |
| 2019-08-23 | Бала Таун | 3 - 1 | Нью-Сейнтс |
| 2019-08-18 | Нью-Сейнтс | 1 - 0 | Карнарвон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беррі | 9 | +8 | 23 |
| 2 | Конна Квей | 10 | +10 | 22 |
| 3 | Нью-Сейнтс | 10 | +16 | 19 |
| 4 | Бала Таун | 10 | +11 | 19 |
| 5 | Карнарвон | 11 | 0 | 18 |
| 6 | Кардіфф Мет. | 9 | +5 | 17 |
| 7 | Ньютаун | 10 | -1 | 12 |
| 8 | Кевн Друїдс | 10 | -3 | 9 |
| 9 | Еберіствіт | 11 | -16 | 9 |
| 10 | Ейрбас | 10 | -10 | 7 |
| 11 | Пенібонт | 9 | -10 | 5 |
| 12 | Кармартен Таун | 11 | -10 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Пенібонт | |
| Нью-Сейнтс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пенібонт | Нью-Сейнтс |
|---|---|---|---|
| 1 | Беррі | 1 - 2 | |
| 2 | Конна Квей | ||
| 3 | Нью-Сейнтс | - | |
| 4 | Бала Таун | 1 - 6 | 3 - 1 |
| 5 | Карнарвон | 1 - 0 | |
| 6 | Кардіфф Мет. | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Ньютаун | ||
| 8 | Кевн Друїдс | ||
| 9 | Еберіствіт | 1 - 1 | 1 - 10 |
| 10 | Ейрбас | 3 - 1 | |
| 11 | Пенібонт | - | |
| 12 | Кармартен Таун | 2 - 6 |
Позиція в лізі
| Пенібонт | Нью-Сейнтс | |
| Позиція | 11 | 3 |
| Очки | 5 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 4 | 7 |
Форма в лізі
| Пенібонт | Нью-Сейнтс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 6 |
6
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 3 |
2
1 2 |
Голи в лізі
| Пенібонт | Нью-Сейнтс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
22 |
29
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
13 |
18
8 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (60) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (183) | |
| Голи за матч | 3.05 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.53 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 68% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 37% |
Пенібонт наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Пенібонт | - | Кевн Друїдс |
| 2019-11-01 | Кардіфф Мет. | - | Пенібонт |
| 2019-11-09 | Ейрбас | - | Пенібонт |
| 2019-11-22 | Беррі | - | Пенібонт |
| 2019-11-30 | Пенібонт | - | Конна Квей |
| 2019-12-07 | Пенібонт | - | Porthmadog FC |
Нью-Сейнтс наступні 6 матчі
| 2019-10-25 | Нью-Сейнтс | - | Бала Таун |
| 2019-11-01 | Конна Квей | - | Нью-Сейнтс |
| 2019-11-09 | Нью-Сейнтс | - | Кармартен Таун |
| 2019-11-15 | Нью-Сейнтс | - | Еберіствіт |
| 2019-11-30 | Ейрбас | - | Нью-Сейнтс |
| 2019-12-03 | Нью-Сейнтс | - | Кармартен Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 11.00 | 7.00 | 1.16 |
| Ймовірність | 14% | 21% | 65% |
| 2 @ 1.16 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.02 |
| Ймовірність | 17% | 83% |
| X2 @ 1.02 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 5.50 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.87 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.72 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-19 12:06. На даний момент можливі зміни!