Прімера Дивізіон - Уругвай
неділя, 16.10.2022
20:30
20:30

Пеньяроль

Рівер Плейт М.
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтевідео |
| В гостях: | Монтевідео |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Contador Damiani |
| Вміщує: | 12 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.30 | 3.75 | 2 | 1.22 | 1.80 | |||
| 28% | 18% | 54% | 3.75 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 40% | 60% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-29 | Рівер Плейт М. | 0 - 0 | Пеньяроль |
| 2021-11-14 | Рівер Плейт М. | 1 - 1 | Пеньяроль |
| 2021-08-01 | Пеньяроль | 2 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2021-03-06 | Пеньяроль | 2 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2020-10-17 | Пеньяроль | 1 - 2 | Рівер Плейт М. |
| 2020-09-09 | Рівер Плейт М. | 0 - 0 | Пеньяроль |
| 2019-11-09 | Пеньяроль | 1 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2019-08-24 | Рівер Плейт М. | 1 - 0 | Пеньяроль |
| 2019-05-04 | Рівер Плейт М. | 0 - 2 | Пеньяроль |
| 2018-07-29 | Рівер Плейт М. | 0 - 1 | Пеньяроль |
| 2018-05-20 | Пеньяроль | 6 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2018-02-11 | Пеньяроль | 4 - 1 | Рівер Плейт М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Пеньяроль останні 12 матчі
| 2022-10-12 | Бостон Рівер | 2 - 1 | Пеньяроль |
| 2022-10-09 | Пеньяроль | 0 - 1 | Пласа Колонія |
| 2022-10-06 | Пласа Колонія | 0 - 1 | Пеньяроль |
| 2022-10-02 | Вондерерс | 0 - 2 | Пеньяроль |
| 2022-09-29 | Пеньяроль | 0 - 0 | Бостон Рівер |
| 2022-09-24 | Пеньяроль | 0 - 1 | Монтевідео Сіті |
| 2022-09-18 | Пеньяроль | 3 - 1 | Серріто |
| 2022-09-15 | Ліверпуль М. | 0 - 1 | Пеньяроль |
| 2022-09-11 | Пеньяроль | 2 - 2 | Рентістас |
| 2022-09-04 | Насьйональ М. | 3 - 1 | Пеньяроль |
| 2022-08-28 | Пеньяроль | 1 - 1 | Данубіо |
| 2022-08-22 | Мальдонадо | 1 - 1 | Пеньяроль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Рівер Плейт М. останні 12 матчі
| 2022-10-13 | Рівер Плейт М. | 0 - 1 | Ліверпуль М. |
| 2022-10-08 | Рентістас | 0 - 5 | Рівер Плейт М. |
| 2022-10-02 | Рівер Плейт М. | 0 - 0 | Мальдонадо |
| 2022-09-29 | Дефенсор Сп. | 2 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2022-09-24 | Данубіо | 3 - 0 | Рівер Плейт М. |
| 2022-09-17 | Рівер Плейт М. | 1 - 1 | Насьйональ М. |
| 2022-09-14 | Альбіон | 0 - 2 | Рівер Плейт М. |
| 2022-09-11 | Рівер Плейт М. | 0 - 1 | Дефенсор Сп. |
| 2022-09-05 | Серріто | 1 - 5 | Рівер Плейт М. |
| 2022-08-29 | Серро Ларго | 0 - 5 | Рівер Плейт М. |
| 2022-08-20 | Фенікс | 1 - 2 | Рівер Плейт М. |
| 2022-08-12 | Бостон Рівер | 1 - 2 | Рівер Плейт М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насьйональ М. | 13 | +14 | 28 |
| 2 | Рівер Плейт М. | 13 | +16 | 26 |
| 3 | Мальдонадо | 13 | +6 | 26 |
| 4 | Дефенсор Сп. | 13 | +7 | 24 |
| 5 | Данубіо | 13 | +8 | 22 |
| 6 | Ліверпуль М. | 13 | +7 | 22 |
| 7 | Серро Ларго | 13 | -4 | 19 |
| 8 | Бостон Рівер | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Пеньяроль | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Фенікс | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Альбіон | 13 | -3 | 16 |
| 12 | Пласа Колонія | 13 | -6 | 14 |
| 13 | Монтевідео Сіті | 13 | -9 | 13 |
| 14 | Вондерерс | 13 | -8 | 12 |
| 15 | Рентістас | 14 | -16 | 7 |
| 16 | Серріто | 13 | -19 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Пеньяроль | |
| Рівер Плейт М. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пеньяроль | Рівер Плейт М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Насьйональ М. | ||
| 2 | Рівер Плейт М. | - | |
| 3 | Мальдонадо | ||
| 4 | Дефенсор Сп. | ||
| 5 | Данубіо | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Ліверпуль М. | ||
| 7 | Серро Ларго | 0 - 5 | |
| 8 | Бостон Рівер | 1 - 2 | |
| 9 | Пеньяроль | - | |
| 10 | Фенікс | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Альбіон | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Пласа Колонія | 0 - 1 | |
| 13 | Монтевідео Сіті | 0 - 1 | |
| 14 | Вондерерс | 1 - 2 | |
| 15 | Рентістас | 2 - 2 | 0 - 5 |
| 16 | Серріто | 3 - 1 | 1 - 5 |
Позиція в лізі
| Пеньяроль | Рівер Плейт М. | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 18 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 8 | 21 |
Форма в лізі
| Пеньяроль | Рівер Плейт М. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 5 |
8
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 3 |
7
0 1 |
Голи в лізі
| Пеньяроль | Рівер Плейт М. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
15 |
26
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
23
7 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (105) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 42% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (230) | |
| Голи за матч | 2.19 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 14% |
Пеньяроль наступні 6 матчі
| 2022-10-22 | Серро Ларго | - | Пеньяроль |
| 2022-10-28 | Пеньяроль | - | Ла Лус |
| 2022-11-01 | Ла Лус | - | Пеньяроль |
| 2023-01-13 | Пеньяроль | - | Естудіантес ЛП |
| 2023-01-17 | Пеньяроль | - | Сан-Лоренсо |
| 2023-01-21 | Пеньяроль | - | Уніон Санта-Фе |
Рівер Плейт М. наступні 6 матчі
| 2022-10-21 | Рівер Плейт М. | - | Монтевідео Сіті |
| 2023-01-11 | Колон Санта-Фе | - | Рівер Плейт М. |
| 2023-01-24 | Рівер Плейт М. | - | Бостон Рівер |
| 2023-01-26 | Рівер Плейт М. | - | Серро Ларго |
| 2023-02-04 | Серро Ларго | - | Рівер Плейт М. |
| 2023-02-11 | Рівер Плейт М. | - | Пласа Колонія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.30 | 3.75 |
| Ймовірність | 28% | 18% | 54% |
| 2 @ 3.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-16 16:00. На даний момент можливі зміни!