Ліга Супер - Малайзія
неділя, 12.03.2023
13:00
13:00

Перак

Кучінг Сіті
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Іпох |
| В гостях: | Кучінг |
| Відстань: | 1 081.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.25 | 2.05 | X2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 31% | 32% | 37% | 1.33 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.30 | 1.85 | 1.83 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 65% | 35% | 59% | 41% | 33% | 67% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Перак останні 12 матчі
| 2023-03-08 | Перак | 1 - 2 | Срі Паханг |
| 2023-03-04 | Kelantan Warriors | 0 - 0 | Перак |
| 2023-02-28 | ПДРМ | 0 - 0 | Перак |
| 2023-02-25 | Перак | 1 - 4 | Кедах |
| 2021-11-10 | Перак | 1 - 2 | Селангор |
| 2021-11-03 | Теренггану | 4 - 0 | Перак |
| 2021-09-26 | Селангор | 1 - 0 | Перак |
| 2021-09-12 | Перак | 2 - 1 | Сабах |
| 2021-09-03 | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | Перак |
| 2021-08-28 | Кедах | 1 - 0 | Перак |
| 2021-08-21 | Перак | 0 - 3 | Селангор |
| 2021-08-07 | УіТМ | 2 - 0 | Перак |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 7 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 58% | 17% |
Кучінг Сіті останні 3 матчі
| 2023-03-06 | Кучінг Сіті | 1 - 2 | Сабах |
| 2023-03-02 | Кучінг Сіті | 0 - 5 | Селангор |
| 2023-02-25 | Келантан | 1 - 2 | Кучінг Сіті |
Таблиця Ліга Супер
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джохор ДТ | 4 | +16 | 12 |
| 2 | Сабах | 3 | +7 | 9 |
| 3 | Селангор | 3 | +6 | 7 |
| 4 | Кедах | 3 | +3 | 6 |
| 5 | Срі Паханг | 3 | +3 | 5 |
| 6 | Теренггану | 4 | -2 | 4 |
| 7 | ПДРМ | 4 | -4 | 4 |
| 8 | Кучінг Сіті | 3 | -5 | 3 |
| 9 | Келантан | 4 | -6 | 3 |
| 10 | Пенанг | 3 | -2 | 2 |
| 11 | Куала-Лумпур Сіті | 3 | -3 | 2 |
| 12 | Перак | 3 | -3 | 2 |
| 13 | НС Матрікс | 3 | -7 | 2 |
| 14 | Kelantan Warriors | 3 | -3 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Перак | |
| Кучінг Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Перак | Кучінг Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Джохор ДТ | ||
| 2 | Сабах | ||
| 3 | Селангор | ||
| 4 | Кедах | 1 - 4 | |
| 5 | Срі Паханг | ||
| 6 | Теренггану | ||
| 7 | ПДРМ | ||
| 8 | Кучінг Сіті | - | |
| 9 | Келантан | 1 - 2 | |
| 10 | Пенанг | ||
| 11 | Куала-Лумпур Сіті | ||
| 12 | Перак | - | |
| 13 | НС Матрікс | ||
| 14 | Kelantan Warriors |
Позиція в лізі
| Перак | Кучінг Сіті | |
| Позиція | 12 | 8 |
| Очки | 2 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 4 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Перак | Кучінг Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 1 |
1
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Перак | Кучінг Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
4 |
3
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
4 |
2
1 |
Загальна статистика для Ліга Супер
| Матчі (23) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (61) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 39% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 35% |
Перак наступні 6 матчі
| 2023-03-16 | Перак | - | Срі Паханг |
| 2023-03-31 | Пенанг | - | Перак |
| 2023-04-04 | Перак | - | Джохор ДТ |
| 2023-04-10 | Куала-Лумпур Сіті | - | Перак |
| 2023-04-19 | Перак | - | НС Матрікс |
| 2023-04-28 | Келантан | - | Перак |
Кучінг Сіті наступні 6 матчі
| 2023-03-17 | Кедах | - | Кучінг Сіті |
| 2023-04-01 | Кучінг Сіті | - | ПДРМ |
| 2023-04-05 | Кучінг Сіті | - | Kelantan Warriors |
| 2023-04-09 | Теренггану | - | Кучінг Сіті |
| 2023-04-15 | Кучінг Сіті | - | Пенанг |
| 2023-04-18 | Кучінг Сіті | - | Срі Паханг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.25 | 2.05 |
| Ймовірність | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.33 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.30 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.83 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 1.32 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.32 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.98 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.98 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-12 12:00. На даний момент можливі зміни!