Серія C - Група A - Італія
неділя, 06.10.2019
16:30
16:30

Перголеттезе

Ренате
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Крема |
| В гостях: | Renate |
| Відстань: | 51.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.10 | 2.30 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 32% | 32% | 36% | 1.36 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 68% | 32% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2014-04-13 | Ренате | 0 - 0 | Перголеттезе |
| 2013-12-08 | Перголеттезе | 0 - 1 | Ренате |
Перголеттезе останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Про Верчеллі | 0 - 0 | Перголеттезе |
| 2019-09-25 | Перголеттезе | 1 - 2 | Леччо |
| 2019-09-22 | Новара | 0 - 0 | Перголеттезе |
| 2019-09-15 | Перголеттезе | 1 - 1 | Ареццо |
| 2019-09-08 | Про Патрія | 1 - 1 | Перголеттезе |
| 2019-09-01 | Перголеттезе | 0 - 2 | Пістоєзе |
| 2019-08-25 | Комо | 2 - 0 | Перголеттезе |
| 2019-08-11 | Перголеттезе | 0 - 2 | Реджана 1919 |
| 2019-08-04 | Ювентус U23 | 2 - 0 | Перголеттезе |
| 2014-05-04 | Forli | 1 - 1 | Перголеттезе |
| 2014-04-27 | Перголеттезе | 2 - 4 | Castiglione |
| 2014-04-13 | Ренате | 0 - 0 | Перголеттезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 6 | 9 | 2 | 1 | |
| 0% | 50% | 50% | 75% | 17% | 8% |
Ренате останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Ренате | 0 - 0 | Каррарезе |
| 2019-09-25 | Пістоєзе | 0 - 0 | Ренате |
| 2019-09-22 | Ренате | 2 - 0 | Ольбія |
| 2019-09-15 | Ренате | 2 - 1 | Комо |
| 2019-09-08 | Алессандрія | 1 - 0 | Ренате |
| 2019-09-01 | Ренате | 4 - 0 | Понтедера |
| 2019-08-25 | Джана Ермініо | 0 - 2 | Ренате |
| 2019-08-18 | Ренате | 4 - 2 | Комо |
| 2019-08-04 | Гоццано | 0 - 1 | Ренате |
| 2019-07-27 | Брешія | 2 - 0 | Ренате |
| 2019-07-21 | Аталанта | 6 - 0 | Ренате |
| 2019-05-05 | Ріміні | 0 - 0 | Ренате |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Таблиця Серія C - Група A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монца | 7 | +9 | 18 |
| 2 | Алессандрія | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Ренате | 7 | +8 | 14 |
| 4 | Новара | 8 | +4 | 14 |
| 5 | Каррарезе | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Комо | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Понтедера | 7 | +1 | 12 |
| 8 | Про Верчеллі | 8 | 0 | 11 |
| 9 | Сієна | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Про Патрія | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Альбінолеффе | 7 | 0 | 9 |
| 12 | Ареццо | 7 | +1 | 8 |
| 13 | П'янезе | 7 | 0 | 8 |
| 14 | Пістоєзе | 7 | 0 | 7 |
| 15 | Гоццано | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Ольбія | 7 | -6 | 7 |
| 17 | Ювентус U23 | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Леччо | 7 | -9 | 6 |
| 19 | Перголеттезе | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Джана Ермініо | 8 | -14 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Перголеттезе | |
| Ренате | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Перголеттезе | Ренате |
|---|---|---|---|
| 1 | Монца | ||
| 2 | Алессандрія | 1 - 0 | |
| 3 | Ренате | - | |
| 4 | Новара | ||
| 5 | Каррарезе | ||
| 6 | Комо | ||
| 7 | Понтедера | ||
| 8 | Про Верчеллі | ||
| 9 | Сієна | ||
| 10 | Про Патрія | ||
| 11 | Альбінолеффе | ||
| 12 | Ареццо | 1 - 1 | |
| 13 | П'янезе | ||
| 14 | Пістоєзе | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Гоццано | ||
| 16 | Ольбія | ||
| 17 | Ювентус U23 | ||
| 18 | Леччо | 1 - 2 | |
| 19 | Перголеттезе | - | |
| 20 | Джана Ермініо | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Перголеттезе | Ренате | |
| Позиція | 19 | 3 |
| Очки | 4 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 10 |
| Очки | 1 | 4 |
Форма в лізі
| Перголеттезе | Ренате | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
4 3 |
4
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
1
1 1 |
Голи в лізі
| Перголеттезе | Ренате | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
8 |
10
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
5 |
2
1 |
Загальна статистика для Серія C - Група A
| Матчі (72) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (167) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.17 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 19% |
Перголеттезе наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Каррарезе | - | Перголеттезе |
| 2019-10-20 | Перголеттезе | - | Сієна |
| 2019-10-23 | Джана Ермініо | - | Перголеттезе |
| 2019-10-27 | Ювентус U23 | - | Перголеттезе |
| 2019-11-03 | Перголеттезе | - | Монца |
| 2019-11-10 | П'янезе | - | Перголеттезе |
Ренате наступні 6 матчі
| 2019-10-09 | Монца | - | Ренате |
| 2019-10-13 | Ренате | - | Гоццано |
| 2019-10-20 | Ювентус U23 | - | Ренате |
| 2019-10-23 | Ренате | - | Новара |
| 2019-10-26 | Монца | - | Ренате |
| 2019-11-03 | Ренате | - | Сієна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.10 | 2.30 |
| Ймовірність | 32% | 32% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.47 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.16 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!