Суперліга - Індонезія
середа, 21.12.2022
08:00
08:00

Персебая

Персіс Соло
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сурабая |
| В гостях: | Surakarta |
| Відстань: | 216.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 08:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.10 | 2.65 | 1 | 1.41 | 1.52 | |||
| 52% | 17% | 31% | 2.35 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.93 | 1.75 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 19% | 81% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Персебая останні 12 матчі
| 2022-12-16 | Персія Джакарта | 1 - 1 | Персебая |
| 2022-12-13 | Персебая | 1 - 1 | Персік Кедірі |
| 2022-12-10 | Персіб Бандунг | 2 - 1 | Персебая |
| 2022-12-06 | Персебая | 3 - 2 | Баріто Путера |
| 2022-10-01 | Арема | 2 - 3 | Персебая |
| 2022-09-15 | Персебая | 1 - 2 | РАНС Нусантара |
| 2022-09-10 | ПСМ Макассар | 3 - 0 | Персебая |
| 2022-09-02 | Персебая | 0 - 1 | Балі Юнайтед |
| 2022-08-27 | ПСС Слеман | 0 - 1 | Персебая |
| 2022-08-23 | Персебая | 1 - 0 | ПСІС Семаранг |
| 2022-08-19 | Борнео | 2 - 1 | Персебая |
| 2022-08-14 | Персебая | 2 - 2 | Мадура Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Персіс Соло останні 12 матчі
| 2022-12-18 | Персіс Соло | 1 - 2 | Персіб Бандунг |
| 2022-12-14 | Персіс Соло | 0 - 0 | Баріто Путера |
| 2022-12-11 | Арема | 2 - 1 | Персіс Соло |
| 2022-12-06 | Персіс Соло | 6 - 1 | РАНС Нусантара |
| 2022-11-12 | Джохор ДТ | 1 - 1 | Персіс Соло |
| 2022-09-29 | Персіс Соло | 1 - 1 | ПСМ Макассар |
| 2022-09-15 | Персіс Соло | 2 - 0 | Балі Юнайтед |
| 2022-09-10 | ПСС Слеман | 2 - 1 | Персіс Соло |
| 2022-09-03 | Персіс Соло | 0 - 0 | ПСІС Семаранг |
| 2022-08-28 | Борнео | 2 - 1 | Персіс Соло |
| 2022-08-23 | Персіс Соло | 1 - 0 | Мадура Юнайтед |
| 2022-08-19 | Бхаянгкара | 0 - 1 | Персіс Соло |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 8% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 15 | +17 | 32 |
| 2 | Мадура Юнайтед | 16 | +10 | 32 |
| 3 | Борнео | 16 | +15 | 31 |
| 4 | Балі Юнайтед | 16 | +12 | 30 |
| 5 | Персія Джакарта | 15 | +7 | 29 |
| 6 | Персіб Бандунг | 14 | +2 | 26 |
| 7 | Арема | 16 | +2 | 26 |
| 8 | Персіта | 15 | +3 | 25 |
| 9 | Персікабо 1973 | 15 | +1 | 21 |
| 10 | ПСІС Семаранг | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Персебая | 15 | -3 | 18 |
| 12 | ПСС Слеман | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Персіс Соло | 15 | 0 | 15 |
| 14 | РАНС Нусантара | 16 | -13 | 15 |
| 15 | Дева Юнайтед | 16 | -13 | 14 |
| 16 | Бхаянгкара | 15 | -8 | 13 |
| 17 | Баріто Путера | 15 | -13 | 11 |
| 18 | Персік Кедірі | 15 | -14 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Персебая | |
| Персіс Соло | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Персебая | Персіс Соло |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | ||
| 2 | Мадура Юнайтед | 2 - 2 | |
| 3 | Борнео | 2 - 1 | |
| 4 | Балі Юнайтед | 0 - 1 | |
| 5 | Персія Джакарта | 2 - 1 | |
| 6 | Персіб Бандунг | ||
| 7 | Арема | 2 - 1 | |
| 8 | Персіта | 2 - 0 | |
| 9 | Персікабо 1973 | 2 - 0 | |
| 10 | ПСІС Семаранг | 1 - 0 | |
| 11 | Персебая | - | |
| 12 | ПСС Слеман | 2 - 1 | |
| 13 | Персіс Соло | - | |
| 14 | РАНС Нусантара | 1 - 2 | |
| 15 | Дева Юнайтед | ||
| 16 | Бхаянгкара | 0 - 1 | |
| 17 | Баріто Путера | 3 - 2 | |
| 18 | Персік Кедірі | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Персебая | Персіс Соло | |
| Позиція | 11 | 13 |
| Очки | 18 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 11 | 3 |
Форма в лізі
| Персебая | Персіс Соло | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 7 |
4
3 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
1
0 5 |
Голи в лізі
| Персебая | Персіс Соло | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
20 |
19
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
5
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (138) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (370) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.58 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 25% |
Персебая наступні 6 матчі
| 2022-12-24 | Дева Юнайтед | - | Персебая |
| 2023-01-14 | Персебая | - | Персікабо 1973 |
| 2023-01-18 | Персіта | - | Персебая |
| 2023-01-23 | Персебая | - | Бхаянгкара |
| 2023-01-29 | Мадура Юнайтед | - | Персебая |
| 2023-02-03 | Персебая | - | Борнео |
Персіс Соло наступні 6 матчі
| 2022-12-24 | Персік Кедірі | - | Персіс Соло |
| 2023-01-14 | Дева Юнайтед | - | Персіс Соло |
| 2023-01-19 | Персіс Соло | - | Персія Джакарта |
| 2023-01-23 | Персіс Соло | - | Персікабо 1973 |
| 2023-01-28 | Персіта | - | Персіс Соло |
| 2023-02-02 | Персіс Соло | - | Бхаянгкара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 3.10 | 2.65 |
| Ймовірність | 52% | 17% | 31% |
| 1 @ 2.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 1.52 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 3.10 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.31 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.75 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 1.28 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.77 | 1.93 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-21 04:05. На даний момент можливі зміни!