Суперліга - Індонезія
понеділок, 16.07.2018
12:30
12:30

Персіб Бандунг

Персела Ламонган
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бандунг |
| В гостях: | Ламонган |
| Відстань: | 530.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.80 | 5.50 | 12 | 1.11 | 2.30 | |||
| 40% | 25% | 35% | 1.22 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.75 | 1.95 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 45% | 55% | 32% | 68% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2017-10-22 | Персела Ламонган | 1 - 0 | Персіб Бандунг |
| 2017-07-12 | Персіб Бандунг | 1 - 1 | Персела Ламонган |
| 2016-11-26 | Персела Ламонган | 2 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2016-07-29 | Персіб Бандунг | 1 - 0 | Персела Ламонган |
| 2013-05-12 | Персіб Бандунг | 3 - 1 | Персела Ламонган |
| 2013-05-02 | Персела Ламонган | 1 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2012-04-21 | Персела Ламонган | 3 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2012-03-11 | Персіб Бандунг | 1 - 1 | Персела Ламонган |
| 2011-06-16 | Персіб Бандунг | 2 - 1 | Персела Ламонган |
| 2010-09-27 | Персела Ламонган | 1 - 1 | Персіб Бандунг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 30% | 40% | 30% | 80% | 40% | 20% |
Персіб Бандунг останні 12 матчі
| 2018-07-12 | Бадак Лампунг | 0 - 0 | Персіб Бандунг |
| 2018-07-08 | Персіб Бандунг | 1 - 0 | ПСІС Семаранг |
| 2018-06-30 | Персія Джакарта | 1 - 0 | Персіб Бандунг |
| 2018-06-05 | ПСМС Медан | 0 - 3 | Персіб Бандунг |
| 2018-05-31 | Персіб Бандунг | 0 - 1 | Бхаянгкара |
| 2018-05-27 | Балі Юнайтед | 0 - 0 | Персіб Бандунг |
| 2018-05-23 | Персіб Бандунг | 3 - 0 | ПСМ Макассар |
| 2018-05-12 | Персіб Бандунг | 2 - 0 | Персіпура Дж. |
| 2018-05-04 | Мадура Юнайтед | 2 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2018-04-21 | Персіб Бандунг | 3 - 1 | Борнео |
| 2018-04-15 | Арема | 2 - 2 | Персіб Бандунг |
| 2018-04-08 | Персіб Бандунг | 2 - 0 | Мітра Кукар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Персела Ламонган останні 12 матчі
| 2018-07-11 | Персела Ламонган | 2 - 0 | Борнео |
| 2018-07-07 | Арема | 1 - 0 | Персела Ламонган |
| 2018-06-07 | Персела Ламонган | 3 - 1 | Мітра Кукар |
| 2018-06-02 | Срівіджая | 5 - 1 | Персела Ламонган |
| 2018-05-28 | Персела Ламонган | 4 - 1 | Персікабо 1973 |
| 2018-05-24 | Баріто Путера | 1 - 1 | Персела Ламонган |
| 2018-05-20 | Персела Ламонган | 2 - 0 | Персія Джакарта |
| 2018-05-11 | Персела Ламонган | 0 - 0 | Бадак Лампунг |
| 2018-05-07 | ПСІС Семаранг | 3 - 1 | Персела Ламонган |
| 2018-04-29 | Персела Ламонган | 4 - 1 | ПСМС Медан |
| 2018-04-23 | Бхаянгкара | 1 - 1 | Персела Ламонган |
| 2018-04-16 | Персела Ламонган | 1 - 1 | Балі Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 5 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 42% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 16 | +4 | 28 |
| 2 | Баріто Путера | 15 | +6 | 27 |
| 3 | Срівіджая | 15 | +8 | 23 |
| 4 | Персела Ламонган | 15 | +5 | 23 |
| 5 | Бхаянгкара | 16 | -1 | 23 |
| 6 | Персіб Бандунг | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Персія Джакарта | 15 | +6 | 22 |
| 8 | Персіпура Дж. | 15 | +4 | 22 |
| 9 | Мадура Юнайтед | 15 | -2 | 22 |
| 10 | Арема | 16 | +1 | 20 |
| 11 | Балі Юнайтед | 15 | +1 | 20 |
| 12 | Персебая | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Борнео | 15 | 0 | 19 |
| 14 | Бадак Лампунг | 15 | -5 | 18 |
| 15 | Персікабо 1973 | 16 | -14 | 18 |
| 16 | Мітра Кукар | 15 | -5 | 17 |
| 17 | ПСІС Семаранг | 15 | -7 | 15 |
| 18 | ПСМС Медан | 15 | -11 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Персіб Бандунг | |
| Персела Ламонган | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Персіб Бандунг | Персела Ламонган |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 2 | Баріто Путера | 1 - 1 | |
| 3 | Срівіджая | 5 - 1 | |
| 4 | Персела Ламонган | - | |
| 5 | Бхаянгкара | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Персіб Бандунг | - | |
| 7 | Персія Джакарта | ||
| 8 | Персіпура Дж. | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Мадура Юнайтед | ||
| 10 | Арема | 1 - 0 | |
| 11 | Балі Юнайтед | ||
| 12 | Персебая | ||
| 13 | Борнео | 3 - 1 | |
| 14 | Бадак Лампунг | ||
| 15 | Персікабо 1973 | 1 - 1 | |
| 16 | Мітра Кукар | 2 - 0 | |
| 17 | ПСІС Семаранг | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 18 | ПСМС Медан |
Позиція в лізі
| Персіб Бандунг | Персела Ламонган | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 22 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 9 |
| Очки | 16 | 5 |
Форма в лізі
| Персіб Бандунг | Персела Ламонган | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 4 |
6
5 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 1 |
1
2 4 |
Голи в лізі
| Персіб Бандунг | Персела Ламонган | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
11 |
25
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
3 |
8
15 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (136) | |
| Перемоги вдома | 60% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 14% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (370) | |
| Голи за матч | 2.72 |
| Голи вдома за матч | 1.79 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 38% |
Персіб Бандунг наступні 6 матчі
| 2018-07-22 | Баріто Путера | - | Персіб Бандунг |
| 2018-07-26 | Персебая | - | Персіб Бандунг |
| 2018-07-30 | Персікабо 1973 | - | Персіб Бандунг |
| 2018-08-04 | Персіб Бандунг | - | Срівіджая |
| 2018-08-10 | Мітра Кукар | - | Персіб Бандунг |
| 2018-09-13 | Персіб Бандунг | - | Арема |
Персела Ламонган наступні 6 матчі
| 2018-07-23 | Персела Ламонган | - | Мадура Юнайтед |
| 2018-07-29 | Персела Ламонган | - | Персіпура Дж. |
| 2018-08-05 | Персебая | - | Персела Ламонган |
| 2018-08-10 | Персела Ламонган | - | ПСМ Макассар |
| 2018-09-11 | Балі Юнайтед | - | Персела Ламонган |
| 2018-09-16 | Персела Ламонган | - | Бхаянгкара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 3.80 | 5.50 |
| Ймовірність | 40% | 25% | 35% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.30 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.80 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.87 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.85 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-16 08:02. На даний момент можливі зміни!