Суперліга - Індонезія
субота, 18.03.2023
08:00
08:00

Персік Кедірі

Персебая
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кедирі |
| В гостях: | Сурабая |
| Відстань: | 102.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 08:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.40 | 3.20 | X2 | 1.30 | 1.75 | |||
| 34% | 21% | 45% | 1.75 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 1.93 | 2.85 | 1.37 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 27% | 73% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-12-13 | Персебая | 1 - 1 | Персік Кедірі |
| 2022-03-10 | Персебая | 1 - 0 | Персік Кедірі |
| 2021-11-28 | Персік Кедірі | 0 - 0 | Персебая |
| 2020-02-29 | Персебая | 1 - 1 | Персік Кедірі |
| 2020-02-10 | Персебая | 3 - 1 | Персік Кедірі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | |
| 0% | 60% | 40% | 60% | 20% | 20% |
Персік Кедірі останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Персік Кедірі | 2 - 0 | Персія Джакарта |
| 2023-03-08 | Персіб Бандунг | 0 - 2 | Персік Кедірі |
| 2023-03-04 | Персік Кедірі | 2 - 0 | Баріто Путера |
| 2023-02-28 | Арема | 2 - 3 | Персік Кедірі |
| 2023-02-23 | Персік Кедірі | 5 - 1 | РАНС Нусантара |
| 2023-02-19 | ПСМ Макассар | 2 - 1 | Персік Кедірі |
| 2023-02-14 | Персік Кедірі | 1 - 1 | Балі Юнайтед |
| 2023-02-09 | ПСС Слеман | 2 - 1 | Персік Кедірі |
| 2023-02-04 | Персік Кедірі | 1 - 2 | ПСІС Семаранг |
| 2023-01-30 | Борнео | 2 - 0 | Персік Кедірі |
| 2023-01-24 | Персік Кедірі | 2 - 0 | Мадура Юнайтед |
| 2023-01-19 | Бхаянгкара | 2 - 3 | Персік Кедірі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 12 | 6 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 100% | 50% | 25% |
Персебая останні 12 матчі
| 2023-03-13 | Персебая | 2 - 2 | Персіб Бандунг |
| 2023-03-09 | Баріто Путера | 2 - 1 | Персебая |
| 2023-02-28 | РАНС Нусантара | 2 - 2 | Персебая |
| 2023-02-24 | Персебая | 0 - 1 | ПСМ Макассар |
| 2023-02-18 | Балі Юнайтед | 4 - 0 | Персебая |
| 2023-02-13 | Персебая | 4 - 2 | ПСС Слеман |
| 2023-02-03 | Персебая | 3 - 2 | Борнео |
| 2023-01-29 | Мадура Юнайтед | 0 - 2 | Персебая |
| 2023-01-23 | Персебая | 2 - 1 | Бхаянгкара |
| 2023-01-18 | Персіта | 0 - 5 | Персебая |
| 2022-12-24 | Дева Юнайтед | 1 - 2 | Персебая |
| 2022-12-21 | Персебая | 0 - 0 | Персіс Соло |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 9 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 75% | 50% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 31 | +34 | 69 |
| 2 | Персія Джакарта | 29 | +12 | 54 |
| 3 | Персіб Бандунг | 28 | +9 | 53 |
| 4 | Борнео | 29 | +22 | 50 |
| 5 | Мадура Юнайтед | 31 | +5 | 49 |
| 6 | Балі Юнайтед | 30 | +17 | 48 |
| 7 | Бхаянгкара | 30 | +3 | 44 |
| 8 | Персебая | 27 | +3 | 39 |
| 9 | Персіта | 28 | -5 | 38 |
| 10 | Персіс Соло | 30 | +3 | 37 |
| 11 | ПСІС Семаранг | 29 | -11 | 35 |
| 12 | Персікабо 1973 | 29 | -5 | 35 |
| 13 | Арема | 27 | -5 | 34 |
| 14 | Дева Юнайтед | 30 | -12 | 33 |
| 15 | Персік Кедірі | 29 | -7 | 32 |
| 16 | Баріто Путера | 29 | -12 | 31 |
| 17 | ПСС Слеман | 30 | -18 | 28 |
| 18 | РАНС Нусантара | 30 | -33 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Персік Кедірі | |
| Персебая | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Персік Кедірі | Персебая |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Персія Джакарта | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Персіб Бандунг | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Борнео | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Мадура Юнайтед | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Балі Юнайтед | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | Бхаянгкара | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Персебая | - | |
| 9 | Персіта | 0 - 5 | |
| 10 | Персіс Соло | 1 - 3 | |
| 11 | ПСІС Семаранг | 1 - 2 | |
| 12 | Персікабо 1973 | 1 - 0 | |
| 13 | Арема | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 14 | Дева Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Персік Кедірі | - | |
| 16 | Баріто Путера | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | ПСС Слеман | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | РАНС Нусантара | 5 - 1 | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Персік Кедірі | Персебая | |
| Позиція | 15 | 8 |
| Очки | 32 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 5 |
| Очки | 18 | 17 |
Форма в лізі
| Персік Кедірі | Персебая | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
8 13 |
11
6 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 6 |
5
2 7 |
Голи в лізі
| Персік Кедірі | Персебая | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
40 |
40
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
16 |
19
21 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (263) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (708) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 28% |
Персік Кедірі наступні 6 матчі
| 2023-03-24 | Персік Кедірі | - | Персіта |
| 2023-03-30 | Дева Юнайтед | - | Персік Кедірі |
| 2023-04-07 | Персік Кедірі | - | Персікабо 1973 |
| 2023-04-13 | Персіс Соло | - | Персік Кедірі |
| 2023-06-17 | Персік Кедірі | - | Мадура Юнайтед |
| 2023-06-24 | Персік Кедірі | - | ПСМ Макассар |
Персебая наступні 6 матчі
| 2023-03-25 | Персебая | - | Персікабо 1973 |
| 2023-03-29 | ПСІС Семаранг | - | Персебая |
| 2023-04-05 | Персебая | - | Персія Джакарта |
| 2023-04-08 | Персіс Соло | - | Персебая |
| 2023-04-11 | Персебая | - | Арема |
| 2023-04-15 | Персебая | - | Дева Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 3.40 | 3.20 |
| Ймовірність | 34% | 21% | 45% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.75 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.60 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.93 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.85 | 1.37 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.37 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.05 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.68 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-18 04:06. На даний момент можливі зміни!