Серія B - Італія
четвер, 08.12.2022
14:00
14:00

Перуджа

СПАЛ
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Перуджія |
| В гостях: | Феррара |
| Відстань: | 200.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ренато Курі |
| Вміщує: | 28 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.25 | 3.60 | X2 | 1.25 | 1.73 | |||
| 27% | 39% | 34% | 1.73 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 25% | 75% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-03-16 | Перуджа | 1 - 1 | СПАЛ |
| 2021-11-01 | СПАЛ | 1 - 2 | Перуджа |
| 2018-08-08 | Перуджа | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2017-07-30 | Перуджа | 1 - 1 | СПАЛ |
| 2017-02-25 | СПАЛ | 2 - 0 | Перуджа |
| 2016-09-26 | Перуджа | 1 - 0 | СПАЛ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 17% | 0% |
Перуджа останні 12 матчі
| 2022-12-04 | Козенца | 0 - 0 | Перуджа |
| 2022-11-27 | Перуджа | 1 - 0 | Дженоа |
| 2022-11-12 | Модена | 1 - 1 | Перуджа |
| 2022-11-05 | Фрозіноне | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-10-30 | Перуджа | 0 - 2 | Чіттаделла |
| 2022-10-22 | Реджина 1914 | 2 - 3 | Перуджа |
| 2022-10-16 | Перуджа | 1 - 2 | Зюдтіроль |
| 2022-10-09 | Комо | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-10-01 | Перуджа | 1 - 3 | Піза |
| 2022-09-18 | Тернана | 1 - 0 | Перуджа |
| 2022-09-10 | Перуджа | 1 - 0 | Асколі |
| 2022-09-03 | Брешія | 2 - 1 | Перуджа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 33% | 17% |
СПАЛ останні 12 матчі
| 2022-12-04 | СПАЛ | 2 - 3 | Модена |
| 2022-11-27 | Брешія | 2 - 0 | СПАЛ |
| 2022-11-12 | СПАЛ | 1 - 2 | Беневенто |
| 2022-11-05 | Тернана | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-29 | СПАЛ | 1 - 1 | Зюдтіроль |
| 2022-10-22 | СПАЛ | 5 - 0 | Козенца |
| 2022-10-18 | Дженоа | 1 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-15 | Чіттаделла | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-08 | Фрозіноне | 2 - 0 | СПАЛ |
| 2022-10-01 | СПАЛ | 0 - 2 | Дженоа |
| 2022-09-17 | Комо | 3 - 3 | СПАЛ |
| 2022-09-11 | СПАЛ | 2 - 0 | Венеція |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 33% | 25% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | 15 | +12 | 32 |
| 2 | Тернана | 16 | +2 | 25 |
| 3 | Реджина 1914 | 15 | +15 | 24 |
| 4 | Барі | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Брешія | 15 | -1 | 23 |
| 6 | Парма | 15 | +5 | 22 |
| 7 | Дженоа | 15 | +3 | 22 |
| 8 | Зюдтіроль | 15 | -1 | 22 |
| 9 | Асколі | 15 | +2 | 21 |
| 10 | Модена | 15 | +1 | 20 |
| 11 | Піза | 15 | +4 | 19 |
| 12 | Кальярі | 16 | -2 | 19 |
| 13 | Чіттаделла | 15 | -3 | 19 |
| 14 | Палермо | 15 | -4 | 18 |
| 15 | Козенца | 15 | -9 | 16 |
| 16 | СПАЛ | 15 | -2 | 15 |
| 17 | Беневенто | 15 | -3 | 15 |
| 18 | Венеція | 15 | -6 | 15 |
| 19 | Комо | 15 | -9 | 15 |
| 20 | Перуджа | 15 | -10 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Перуджа | |
| СПАЛ | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Перуджа | СПАЛ |
|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | 2 - 0 | |
| 2 | Тернана | 0 - 0 | |
| 3 | Реджина 1914 | ||
| 4 | Барі | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 5 | Брешія | 2 - 0 | |
| 6 | Парма | 0 - 0 | |
| 7 | Дженоа | 1 - 0 | |
| 8 | Зюдтіроль | 1 - 2 | |
| 9 | Асколі | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Модена | ||
| 11 | Піза | 1 - 3 | |
| 12 | Кальярі | ||
| 13 | Чіттаделла | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Палермо | ||
| 15 | Козенца | ||
| 16 | СПАЛ | - | |
| 17 | Беневенто | ||
| 18 | Венеція | ||
| 19 | Комо | 3 - 3 | |
| 20 | Перуджа | - |
Позиція в лізі
| Перуджа | СПАЛ | |
| Позиція | 20 | 16 |
| Очки | 12 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 18 |
| Очки | 7 | 5 |
Форма в лізі
| Перуджа | СПАЛ | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 9 |
3
6 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
0
5 2 |
Голи в лізі
| Перуджа | СПАЛ | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
20 |
19
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
10 |
6
10 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (151) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (369) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 24% |
Перуджа наступні 6 матчі
| 2022-12-11 | Кальярі | - | Перуджа |
| 2022-12-19 | Перуджа | - | Венеція |
| 2022-12-26 | Беневенто | - | Перуджа |
| 2023-01-14 | Перуджа | - | Палермо |
| 2023-01-21 | Парма | - | Перуджа |
| 2023-01-28 | Барі | - | Перуджа |
СПАЛ наступні 6 матчі
| 2022-12-11 | СПАЛ | - | Палермо |
| 2022-12-18 | Парма | - | СПАЛ |
| 2022-12-26 | СПАЛ | - | Піза |
| 2023-01-14 | Реджина 1914 | - | СПАЛ |
| 2023-01-21 | СПАЛ | - | Асколі |
| 2023-01-27 | Кальярі | - | СПАЛ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.25 | 3.60 |
| Ймовірність | 27% | 39% | 34% |
| X2 @ 1.73 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.73 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.67 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.67 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-08 12:06. На даний момент можливі зміни!