Серія C - Група C - Італія
субота, 04.03.2023
13:30
13:30

Пескара

Юве Стабія
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пескара |
| В гостях: | Castellammare di Stabia |
| Відстань: | 195.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіо Адріатіко |
| Вміщує: | 21 476 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 4.00 | 1 | 1.21 | 1.95 | |||
| 49% | 23% | 28% | 1.75 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.10 | 1.65 | 3.75 | 1.23 | ||||||
| 59% | 41% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-10-30 | Юве Стабія | 1 - 2 | Пескара |
| 2020-06-20 | Пескара | 3 - 1 | Юве Стабія |
| 2019-10-29 | Юве Стабія | 2 - 1 | Пескара |
| 2014-01-25 | Юве Стабія | 2 - 1 | Пескара |
| 2013-08-24 | Пескара | 3 - 0 | Юве Стабія |
| 2012-03-06 | Пескара | 2 - 0 | Юве Стабія |
| 2011-09-24 | Юве Стабія | 3 - 2 | Пескара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 3 | 7 | 6 | 2 | |
| 57% | 0% | 43% | 100% | 86% | 29% |
Пескара останні 12 матчі
| 2023-02-25 | Аудаче Черіньйола | 1 - 0 | Пескара |
| 2023-02-19 | Пескара | 1 - 1 | Кальчо Джульяно |
| 2023-02-12 | Фіделіс Андрія | 0 - 0 | Пескара |
| 2023-02-05 | Пескара | 5 - 0 | Потенца |
| 2023-02-01 | Монтерозі | 0 - 0 | Пескара |
| 2023-01-29 | Пескара | 0 - 4 | Фоджа |
| 2023-01-22 | Пескара | 1 - 0 | Вітербезе |
| 2023-01-16 | Кротоне | 1 - 0 | Пескара |
| 2023-01-07 | Пескара | 2 - 2 | Латіна |
| 2022-12-23 | Авелліно | 1 - 0 | Пескара |
| 2022-12-18 | Пескара | 0 - 1 | Пічерно |
| 2022-12-11 | Монополі | 1 - 2 | Пескара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 42% | 33% | 25% |
Юве Стабія останні 12 матчі
| 2023-02-25 | Юве Стабія | 1 - 4 | Катандзаро |
| 2023-02-19 | Фоджа | 3 - 0 | Юве Стабія |
| 2023-02-12 | Юве Стабія | 0 - 0 | Таранто |
| 2023-02-05 | Пічерно | 1 - 0 | Юве Стабія |
| 2023-02-01 | Юве Стабія | 1 - 2 | Кротоне |
| 2023-01-29 | Вітербезе | 0 - 1 | Юве Стабія |
| 2023-01-23 | Монополі | 1 - 0 | Юве Стабія |
| 2023-01-15 | Юве Стабія | 1 - 3 | Монтерозі |
| 2023-01-07 | Турріс | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2022-12-23 | Юве Стабія | 1 - 0 | Джельбісон |
| 2022-12-19 | Аудаче Черіньйола | 4 - 2 | Юве Стабія |
| 2022-12-11 | Юве Стабія | 3 - 0 | Мессіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | 29 | +67 | 76 |
| 2 | Кротоне | 29 | +21 | 64 |
| 3 | Пескара | 29 | +10 | 48 |
| 4 | Фоджа | 29 | +10 | 46 |
| 5 | Аудаче Черіньйола | 29 | +5 | 45 |
| 6 | Пічерно | 29 | +3 | 43 |
| 7 | Монополі | 29 | 0 | 42 |
| 8 | В. Франкавілла | 29 | -2 | 38 |
| 9 | Юве Стабія | 29 | -6 | 37 |
| 10 | Латіна | 29 | -9 | 36 |
| 11 | Авелліно | 29 | 0 | 36 |
| 12 | Кальчо Джульяно | 29 | -2 | 36 |
| 13 | Потенца | 29 | -11 | 36 |
| 14 | Таранто | 29 | -12 | 35 |
| 15 | Джельбісон | 29 | -5 | 34 |
| 16 | Мессіна | 29 | -13 | 29 |
| 17 | Монтерозі | 29 | -7 | 28 |
| 18 | Турріс | 29 | -15 | 27 |
| 19 | Вітербезе | 29 | -12 | 25 |
| 20 | Фіделіс Андрія | 29 | -22 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Пескара | |
| Юве Стабія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пескара | Юве Стабія |
|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Кротоне | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Пескара | - | |
| 4 | Фоджа | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 5 | Аудаче Черіньйола | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 6 | Пічерно | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Монополі | 1 - 0 | |
| 8 | В. Франкавілла | ||
| 9 | Юве Стабія | - | |
| 10 | Латіна | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Авелліно | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Кальчо Джульяно | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Потенца | 5 - 0 | |
| 14 | Таранто | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 15 | Джельбісон | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Мессіна | 1 - 0 | |
| 17 | Монтерозі | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Турріс | 1 - 1 | |
| 19 | Вітербезе | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Фіделіс Андрія | 3 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Пескара | Юве Стабія | |
| Позиція | 3 | 9 |
| Очки | 48 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 24 | 18 |
Форма в лізі
| Пескара | Юве Стабія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
6 9 |
10
7 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 5 |
5
3 7 |
Голи в лізі
| Пескара | Юве Стабія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
40
30 |
24
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
17 |
10
16 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (290) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (676) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 0.98 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 23% |
Пескара наступні 6 матчі
| 2023-03-12 | Джельбісон | - | Пескара |
| 2023-03-15 | Мессіна | - | Пескара |
| 2023-03-19 | Пескара | - | Турріс |
| 2023-03-26 | Катандзаро | - | Пескара |
| 2023-04-02 | Пескара | - | В. Франкавілла |
| 2023-04-08 | Таранто | - | Пескара |
Юве Стабія наступні 6 матчі
| 2023-03-12 | Юве Стабія | - | Кальчо Джульяно |
| 2023-03-15 | В. Франкавілла | - | Юве Стабія |
| 2023-03-19 | Юве Стабія | - | Латіна |
| 2023-03-25 | Потенца | - | Юве Стабія |
| 2023-04-02 | Юве Стабія | - | Авелліно |
| 2023-04-08 | Юве Стабія | - | Фіделіс Андрія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.30 | 4.00 |
| Ймовірність | 49% | 23% | 28% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 1.95 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.21 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.85 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.23 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.23 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.70 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-04 12:04. На даний момент можливі зміни!