Перша ліга - Шотландія
субота, 21.09.2019
15:00
15:00

Пітерхед

Клайд
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пітерхед |
| В гостях: | Камбернольд |
| Відстань: | 218.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Balmoor Stadium |
| Вміщує: | 4 000 (1 000) |
| Розміри: | 96 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.60 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.53 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.44 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 67% | 33% | 53% | 47% | 41% | 59% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-06 | Клайд | 3 - 3 | Пітерхед |
| 2019-01-05 | Пітерхед | 1 - 2 | Клайд |
| 2018-10-27 | Клайд | 1 - 3 | Пітерхед |
| 2018-08-18 | Пітерхед | 1 - 0 | Клайд |
| 2018-03-31 | Пітерхед | 3 - 0 | Клайд |
| 2018-02-27 | Пітерхед | 2 - 1 | Клайд |
| 2018-01-27 | Клайд | 1 - 0 | Пітерхед |
| 2017-10-21 | Клайд | 1 - 4 | Пітерхед |
| 2014-04-12 | Клайд | 0 - 2 | Пітерхед |
| 2014-02-15 | Пітерхед | 2 - 0 | Клайд |
| 2013-12-07 | Клайд | 1 - 3 | Пітерхед |
| 2013-10-12 | Пітерхед | 1 - 1 | Клайд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Пітерхед останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Рейт Роверз | 4 - 0 | Пітерхед |
| 2019-08-31 | Странрар | 1 - 2 | Пітерхед |
| 2019-08-24 | Пітерхед | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2019-08-17 | Пітерхед | 2 - 3 | Дамбартон |
| 2019-08-10 | Іст Файф | 1 - 1 | Пітерхед |
| 2019-08-03 | Пітерхед | 0 - 0 | Фолкерк |
| 2019-07-23 | Рейт Роверз | 3 - 1 | Пітерхед |
| 2019-07-20 | ФК Данді | 0 - 0 | Пітерхед |
| 2019-07-16 | Пітерхед | 0 - 0 | Інвернесс |
| 2019-07-13 | Пітерхед | 2 - 1 | Коув Рейнджерс |
| 2019-07-03 | Пітерхед | 0 - 2 | Абердін |
| 2019-05-04 | Квінс Парк | 0 - 2 | Пітерхед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Клайд останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Клайд | 6 - 1 | Странрар |
| 2019-09-07 | Клайд | 3 - 2 | Квін оф Саут |
| 2019-08-31 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Клайд |
| 2019-08-24 | Клайд | 1 - 0 | Фолкерк |
| 2019-08-17 | Ейрдріоніанс | 3 - 1 | Клайд |
| 2019-08-10 | Рейт Роверз | 5 - 2 | Клайд |
| 2019-08-03 | Клайд | 1 - 1 | Іст Файф |
| 2019-07-28 | Квінс Парк | 1 - 1 | Клайд |
| 2019-07-24 | Партік Тісл | 3 - 2 | Клайд |
| 2019-07-21 | Клайд | 2 - 3 | Ейрдріоніанс |
| 2019-07-17 | Клайд | 1 - 3 | Гемілтон |
| 2019-07-02 | Аллоа Атлетік | 3 - 2 | Клайд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 8 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 67% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Іст Файф | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Рейт Роверз | 6 | +8 | 12 |
| 3 | Фолкерк | 6 | +9 | 11 |
| 4 | Ейрдріоніанс | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Дамбартон | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Клайд | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Пітерхед | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Форфар Атлетік | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Странрар | 6 | -8 | 4 |
| 10 | Монтроз | 6 | -8 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Пітерхед | |
| Клайд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пітерхед | Клайд |
|---|---|---|---|
| 1 | Іст Файф | ||
| 2 | Рейт Роверз | 5 - 2 | |
| 3 | Фолкерк | 0 - 0 | |
| 4 | Ейрдріоніанс | 3 - 1 | |
| 5 | Дамбартон | 2 - 3 | |
| 6 | Клайд | - | |
| 7 | Пітерхед | - | |
| 8 | Форфар Атлетік | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Странрар | ||
| 10 | Монтроз |
Позиція в лізі
| Пітерхед | Клайд | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 8 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 9 |
| Очки | 4 | 1 |
Форма в лізі
| Пітерхед | Клайд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
2
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Пітерхед | Клайд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
9 |
11
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
3 |
3
8 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (91) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.97 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 40% |
Пітерхед наступні 6 матчі
| 2019-09-28 | Монтроз | - | Пітерхед |
| 2019-10-05 | Пітерхед | - | Ейрдріоніанс |
| 2019-10-19 | Фолкерк | - | Пітерхед |
| 2019-10-26 | Дамбартон | - | Пітерхед |
| 2019-11-02 | Пітерхед | - | Рейт Роверз |
| 2019-11-09 | Клайд | - | Пітерхед |
Клайд наступні 6 матчі
| 2019-09-28 | Дамбартон | - | Клайд |
| 2019-10-05 | Клайд | - | Монтроз |
| 2019-10-12 | Арброт | - | Клайд |
| 2019-10-19 | Клайд | - | Рейт Роверз |
| 2019-10-26 | Фолкерк | - | Клайд |
| 2019-11-02 | Странрар | - | Клайд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.60 | 2.70 |
| Ймовірність | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.53 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-21 12:06. На даний момент можливі зміни!