Друга ліга - Словаччина
субота, 05.11.2022
12:30
12:30

Петржалка

Слован Бр. B
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Братислава |
| В гостях: | Братислава |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 4.40 | X2 | 1.18 | 2.25 | |||
| 37% | 17% | 46% | 2.25 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.20 | 1.60 | 2.15 | 2.50 | 1.47 | ||||||
| 80% | 20% | 65% | 35% | 18% | 82% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-07-17 | Слован Бр. B | 2 - 1 | Петржалка |
| 2022-03-13 | Петржалка | 4 - 1 | Слован Бр. B |
| 2021-08-22 | Слован Бр. B | 0 - 2 | Петржалка |
| 2021-05-08 | Слован Бр. B | 2 - 1 | Петржалка |
| 2020-11-29 | Петржалка | 2 - 0 | Слован Бр. B |
| 2019-09-01 | Петржалка | 3 - 0 | Слован Бр. B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 2 | 6 | 4 | 1 | |
| 67% | 0% | 33% | 100% | 67% | 17% |
Петржалка останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Петржалка | 1 - 0 | Пухов |
| 2022-10-26 | Дольний Кубін | 0 - 2 | Петржалка |
| 2022-10-22 | Дубніца | 1 - 0 | Петржалка |
| 2022-10-16 | Петржалка | 3 - 0 | Требішов |
| 2022-10-08 | Жиліна B | 3 - 0 | Петржалка |
| 2022-09-18 | Петржалка | 1 - 2 | Шаморин |
| 2022-09-10 | Гуменне | 1 - 1 | Петржалка |
| 2022-09-04 | Петржалка | 2 - 2 | Кошице |
| 2022-08-27 | Комарно | 1 - 0 | Петржалка |
| 2022-08-21 | Петржалка | 3 - 2 | Погронє |
| 2022-08-13 | Прешов | 2 - 1 | Петржалка |
| 2022-08-07 | Петржалка | 2 - 1 | Поважська Бистриця |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Слован Бр. B останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Шаморин | 2 - 4 | Слован Бр. B |
| 2022-10-23 | Слован Бр. B | 0 - 1 | Гуменне |
| 2022-10-15 | Кошице | 1 - 2 | Слован Бр. B |
| 2022-10-07 | Слован Бр. B | 1 - 1 | Комарно |
| 2022-10-01 | Погронє | 2 - 2 | Слован Бр. B |
| 2022-09-17 | Слован Бр. B | 0 - 3 | Прешов |
| 2022-09-10 | Поважська Бистриця | 1 - 2 | Слован Бр. B |
| 2022-09-04 | Слован Бр. B | 0 - 1 | Рача |
| 2022-08-26 | Миява | 1 - 2 | Слован Бр. B |
| 2022-08-19 | Слован Бр. B | 1 - 2 | Дольний Кубін |
| 2022-08-14 | Слован Бр. B | 1 - 4 | Пухов |
| 2022-08-06 | Дубніца | 3 - 0 | Слован Бр. B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 25% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Прешов | 15 | +14 | 33 |
| 2 | Кошице | 15 | +13 | 30 |
| 3 | Комарно | 15 | +6 | 24 |
| 4 | Миява | 15 | +2 | 24 |
| 5 | Шаморин | 14 | 0 | 23 |
| 6 | Слован Бр. B | 15 | -4 | 23 |
| 7 | Жиліна B | 15 | +3 | 20 |
| 8 | Пухов | 15 | +3 | 20 |
| 9 | Поважська Бистриця | 15 | 0 | 19 |
| 10 | Погронє | 15 | 0 | 19 |
| 11 | Петржалка | 15 | -1 | 18 |
| 12 | Требішов | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Дубніца | 16 | -3 | 18 |
| 14 | Гуменне | 15 | -7 | 17 |
| 15 | Дольний Кубін | 16 | -13 | 16 |
| 16 | Рача | 15 | -11 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Петржалка | |
| Слован Бр. B | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Петржалка | Слован Бр. B |
|---|---|---|---|
| 1 | Прешов | ||
| 2 | Кошице | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Комарно | ||
| 4 | Миява | 1 - 2 | |
| 5 | Шаморин | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 6 | Слован Бр. B | - | |
| 7 | Жиліна B | 1 - 2 | |
| 8 | Пухов | 1 - 0 | |
| 9 | Поважська Бистриця | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Погронє | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | Петржалка | - | |
| 12 | Требішов | 3 - 0 | |
| 13 | Дубніца | 3 - 0 | |
| 14 | Гуменне | ||
| 15 | Дольний Кубін | ||
| 16 | Рача |
Позиція в лізі
| Петржалка | Слован Бр. B | |
| Позиція | 11 | 6 |
| Очки | 18 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 13 | 16 |
Форма в лізі
| Петржалка | Слован Бр. B | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 7 |
7
2 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 1 |
5
1 1 |
Голи в лізі
| Петржалка | Слован Бр. B | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
20 |
21
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
7 |
14
11 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (120) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (319) | |
| Голи за матч | 2.66 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.24 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 23% |
Петржалка наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Петржалка | - | Миява |
| 2023-01-25 | Петржалка | - | Погронє |
| 2023-02-04 | Злате Моравце | - | Петржалка |
| 2023-02-26 | Петржалка | - | Рача |
| 2023-03-04 | Поважська Бистриця | - | Петржалка |
| 2023-03-12 | Петржалка | - | Прешов |
Слован Бр. B наступні 6 матчі
| 2022-11-11 | Слован Бр. B | - | Жиліна B |
| 2023-02-01 | Слован Бр. B | - | Інтер Братислава |
| 2023-02-26 | Требішов | - | Слован Бр. B |
| 2023-03-05 | Слован Бр. B | - | Дубніца |
| 2023-03-11 | Пухов | - | Слован Бр. B |
| 2023-03-18 | Дольний Кубін | - | Слован Бр. B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 4.00 | 4.40 |
| Ймовірність | 37% | 17% | 46% |
| X2 @ 2.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.25 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 2.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 4.20 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.19 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.15 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.47 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.47 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.05 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.68 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-05 08:05. На даний момент можливі зміни!