МЛС - США

неділя, 25.10.2026
00:30
Філадельфія Юніон

Філадельфія Юніон

Нью-Інгленд Рев.

Нью-Інгленд Рев.

Інформація
Місто
Вдома: Честер
В гостях: Фоксборо
Відстань: 425.2 км
Стадіон
Стадіон: PPL Park
Вміщує: 18 500
Розміри: 110 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 00:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.42 4.75 5.75 12 1.14 2.63
37% 23% 40% 1.18 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.13 6.00 1.44 2.70 2.00 1.73
82% 18% 67% 33% 39% 61%

Останні 12 прямі зустрічі

2026-05-10 Нью-Інгленд Рев. 2 - 1 Філадельфія Юніон
2025-09-20 Філадельфія Юніон 1 - 0 Нью-Інгленд Рев.
2025-03-09 Нью-Інгленд Рев. 0 - 2 Філадельфія Юніон
2024-07-18 Філадельфія Юніон 5 - 1 Нью-Інгленд Рев.
2024-05-19 Нью-Інгленд Рев. 0 - 3 Філадельфія Юніон
2024-02-14 Нью-Інгленд Рев. 0 - 0 Філадельфія Юніон
2023-11-09 Нью-Інгленд Рев. 0 - 1 Філадельфія Юніон
2023-10-28 Філадельфія Юніон 3 - 1 Нью-Інгленд Рев.
2023-10-21 Нью-Інгленд Рев. 2 - 1 Філадельфія Юніон
2023-05-21 Філадельфія Юніон 3 - 0 Нью-Інгленд Рев.
2023-02-05 Філадельфія Юніон 2 - 0 Нью-Інгленд Рев.
2022-07-17 Філадельфія Юніон 2 - 1 Нью-Інгленд Рев.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 1 2 9 7 2
75% 8% 17% 75% 58% 17%

Філадельфія Юніон останні 12 матчі

2026-10-17 Філадельфія Юніон 2 - 2 Шарлотт
2026-10-15 Чикаго Файр 1 - 3 Філадельфія Юніон
2026-10-11 Філадельфія Юніон 2 - 1 Реал Солт Лейк
2026-09-27 Філадельфія Юніон 4 - 2 Орландо Сіті
2026-09-20 Сп. Канзас-Сіті 3 - 4 Філадельфія Юніон
2026-09-14 San Diego FC 0 - 5 Філадельфія Юніон
2026-09-10 Філадельфія Юніон 5 - 0 Цинцинатті
2026-09-06 Філадельфія Юніон 2 - 0 Монреаль
2026-08-30 НЙ Ред Буллс 1 - 3 Філадельфія Юніон
2026-08-23 Остін 1 - 1 Філадельфія Юніон
2026-08-20 Філадельфія Юніон 2 - 2 Інтер Маямі
2026-08-16 Нью-Йорк Сіті 2 - 3 Філадельфія Юніон
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 3 0 12 10 9
75% 25% 0% 100% 83% 75%

Нью-Інгленд Рев. останні 12 матчі

2026-10-18 Нью-Інгленд Рев. 1 - 0 Чикаго Файр
2026-10-15 Цинцинатті 2 - 3 Нью-Інгленд Рев.
2026-10-11 Нью-Інгленд Рев. 0 - 3 Сіетл Саундерс
2026-09-27 Реал Солт Лейк 3 - 0 Нью-Інгленд Рев.
2026-09-20 Нью-Інгленд Рев. 4 - 2 Орландо Сіті
2026-09-13 Чикаго Файр 1 - 2 Нью-Інгленд Рев.
2026-09-10 Нью-Йорк Сіті 1 - 2 Нью-Інгленд Рев.
2026-09-06 ЛА Гелаксі 2 - 1 Нью-Інгленд Рев.
2026-08-30 Коламбус Крю 1 - 3 Нью-Інгленд Рев.
2026-08-23 Нью-Інгленд Рев. 1 - 1 Нью-Йорк Сіті
2026-08-20 Ді Сі Юнайтед 0 - 3 Нью-Інгленд Рев.
2026-08-16 Торонто 2 - 1 Нью-Інгленд Рев.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 11 10 3
58% 8% 33% 92% 83% 25%
Реклама

Таблиця МЛС

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Нешвілл 30 20 7 3 64 23 +41 67
2 Інтер Маямі 30 15 10 5 73 51 +22 55
3 Нью-Інгленд Рев. 30 16 4 10 49 41 +8 52
4 Чикаго Файр 30 14 6 10 52 44 +8 48
5 Шарлотт 30 13 8 9 53 45 +8 47
6 Філадельфія Юніон 30 13 7 10 61 48 +13 46
7 Орландо Сіті 30 12 5 13 58 70 -12 41
8 Цинцинатті 30 10 9 11 62 71 -9 39
9 НЙ Ред Буллс 30 10 6 14 39 56 -17 36
10 Торонто 30 8 12 10 46 55 -9 36
11 Коламбус Крю 30 10 5 15 46 47 -1 35
12 Нью-Йорк Сіті 30 8 10 12 43 41 +2 34
13 Ді Сі Юнайтед 30 7 12 11 38 53 -15 33
14 Атланта Юнайтед 30 8 6 16 37 51 -14 30
15 Монреаль 30 6 7 17 36 60 -24 25
1 Ванкувер Вайткепс 30 16 7 7 63 31 +32 55
2 Сент-Луїс Сіті 30 14 9 7 56 41 +15 51
3 Даллас 30 14 9 7 55 47 +8 51
4 СХ Ертквейкс 30 13 9 8 52 42 +10 48
5 Х'юстон Динамо 30 13 8 9 41 39 +2 47
6 Лос-Анджелес ФК 31 12 10 9 48 33 +15 46
7 Сіетл Саундерс 30 11 9 10 39 37 +2 42
8 ЛА Гелаксі 31 10 10 11 43 52 -9 40
9 Колорадо Репідс 30 11 6 13 41 41 0 39
10 Реал Солт Лейк 30 10 6 14 45 48 -3 36
11 Портленд Тімберс 30 9 7 14 51 56 -5 34
12 San Diego FC 30 8 10 12 53 56 -3 34
13 Міннесота Юн. 30 8 10 12 47 55 -8 34
14 Остін 30 7 10 13 38 56 -18 31
15 Сп. Канзас-Сіті 30 6 4 20 36 75 -39 22

Хронологія матчів у лізі

Філадельфія Юніон                               
Нью-Інгленд Рев.                               
Вдома                               
В гостях                               

Матчі вдома/в гостях

М Команда Філадельфія Юніон Нью-Інгленд Рев.
1 Нешвілл 0 - 0 4 - 1
2 Інтер Маямі 2 - 2 1 - 1
3 Нью-Інгленд Рев.   -
4 Чикаго Файр 1 - 2 1 - 2
5 Шарлотт 2 - 2 1 - 0
6 Філадельфія Юніон -  
7 Орландо Сіті 4 - 2  
8 Цинцинатті 5 - 0 2 - 3
9 НЙ Ред Буллс 3 - 1 1 - 0
10 Торонто   2 - 1
11 Коламбус Крю 1 - 1 1 - 3
12 Нью-Йорк Сіті 1 - 2 1 - 2
13 Ді Сі Юнайтед 0 - 0 0 - 3
14 Атланта Юнайтед 3 - 2 1 - 2
15 Монреаль 2 - 0 2 - 2
1 Ванкувер Вайткепс    
2 Сент-Луїс Сіті   3 - 1
3 Даллас    
4 СХ Ертквейкс 0 - 1  
5 Х'юстон Динамо    
6 Лос-Анджелес ФК    
7 Сіетл Саундерс 1 - 0  
8 ЛА Гелаксі   2 - 1
9 Колорадо Репідс    
10 Реал Солт Лейк 2 - 1 3 - 0
11 Портленд Тімберс    
12 San Diego FC    
13 Міннесота Юн.    
14 Остін    
15 Сп. Канзас-Сіті    

Статистика команд на чемпіонаті

  Філадельфія Юніон Нью-Інгленд Рев.
Перемоги 13 16
Нічиї 7 4
Поразки 10 10
Забиті м'ячі 61 49
Пропущені м'ячі 48 41
Середні забиті голи 2.03 1.63
Середні пропущені голи 1.60 1.37
Матчі забиті голи 83% 77%
Матчі пропущені голи 80% 80%
Обидві Команди Заб'ють 70% 60%
Більше 1.5 83% 80%
Більше 2.5 70% 70%
Більше 3.5 50% 27%
  Вдома В гостях
Перемоги 7 6
Нічиї 5 2
Поразки 3 7
Забиті м'ячі 27 22
Пропущені м'ячі 16 25
Середні забиті голи 1.80 1.47
Середні пропущені голи 1.07 1.67
Матчі забиті голи 80% 80%
Матчі пропущені голи 67% 93%
Обидві Команди Заб'ють 60% 73%
Більше 1.5 73% 87%
Більше 2.5 60% 80%
Більше 3.5 40% 33%

Загальна статистика для МЛС

Матчі   (451)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 28%
Зіграні матчі 100%
Голи   (1465)
Голи за матч 3.25
Голи вдома за матч 1.84
Голи в гостях за матч 1.41
Домашня команда забила в 84%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 64%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 64%
Більше 3.5 41%

Філадельфія Юніон наступні 3 матчі

2026-10-29 Нешвілл - Філадельфія Юніон
2026-10-31 Цинцинатті - Філадельфія Юніон
2026-11-07 Філадельфія Юніон - Торонто

Нью-Інгленд Рев. наступні 3 матчі

2026-10-28 Нью-Інгленд Рев. - НЙ Ред Буллс
2026-11-02 Нью-Інгленд Рев. - Інтер Маямі
2026-11-07 Орландо Сіті - Нью-Інгленд Рев.

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.42 4.75 5.75
Ймовірність 37% 23% 40%
12 @ 1.18
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.63
Ймовірність 47% 53%
X2 @ 2.63
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.13 6.00
Ймовірність   82% 18%
Більше 1.5 @ 1.13
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.70
Ймовірність   67% 33%
Більше 2.5 @ 1.44
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.73
Ймовірність   39% 61%
Менше 3.5 @ 1.73
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   64% 36%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-10-24 12:04. На даний момент можливі зміни!