Серія C - Група В - Італія
субота, 31.08.2019
19:45
19:45

П'яченца

Модена
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | П'яченца |
| В гостях: | Модена |
| Відстань: | 106.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Леонардо Гарiлi |
| Вміщує: | 21 608 (10 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.50 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.65 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.40 | 1.53 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 26% | 74% | 26% | 74% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2011-01-15 | П'яченца | 0 - 2 | Модена |
| 2010-08-22 | Модена | 1 - 0 | П'яченца |
| 2009-10-24 | П'яченца | 2 - 3 | Модена |
| 2009-03-07 | П'яченца | 1 - 0 | Модена |
| 2008-02-02 | Модена | 2 - 0 | П'яченца |
| 2007-09-01 | П'яченца | 1 - 2 | Модена |
| 2007-03-26 | П'яченца | 5 - 1 | Модена |
| 2006-11-03 | Модена | 1 - 2 | П'яченца |
| 2006-05-21 | Модена | 1 - 0 | П'яченца |
| 2005-12-17 | П'яченца | 0 - 0 | Модена |
| 2005-02-03 | П'яченца | 1 - 0 | Модена |
| 2004-09-21 | Модена | 1 - 0 | П'яченца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 33% | 17% |
П'яченца останні 12 матчі
| 2019-08-25 | АрціньяноК'ямпо | 0 - 0 | П'яченца |
| 2019-08-11 | Трапані | 3 - 1 | П'яченца |
| 2019-08-04 | П'яченца | 0 - 0 | Вітербезе |
| 2019-06-15 | Трапані | 2 - 0 | П'яченца |
| 2019-06-08 | П'яченца | 0 - 0 | Трапані |
| 2019-06-02 | П'яченца | 1 - 2 | Імолезе |
| 2019-05-29 | Імолезе | 0 - 2 | П'яченца |
| 2019-05-04 | Сієна | 2 - 0 | П'яченца |
| 2019-04-27 | П'яченца | 3 - 2 | Ольбія |
| 2019-04-23 | П'яченца | 1 - 0 | Ентелла |
| 2019-04-18 | Луккезе | 1 - 2 | П'яченца |
| 2019-04-13 | П'яченца | 2 - 1 | Кунео |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Модена останні 12 матчі
| 2019-08-25 | Модена | 0 - 0 | Віченца |
| 2019-08-14 | АрціньяноК'ямпо | 2 - 2 | Модена |
| 2019-08-10 | Модена | 2 - 2 | Віртус Верона |
| 2017-10-29 | Модена | 0 - 3 | Падова |
| 2017-10-08 | Модена | 0 - 3 | Альбінолеффе |
| 2017-10-04 | Зюдтіроль | 3 - 1 | Модена |
| 2017-10-01 | Модена | 0 - 3 | Местре |
| 2017-09-22 | Равенна | 1 - 0 | Модена |
| 2017-09-16 | Модена | 0 - 3 | Ренате |
| 2017-09-11 | Реджана | 1 - 0 | Модена |
| 2017-09-04 | Модена | 1 - 2 | Віченца |
| 2017-08-27 | Самбенедеттезе | 2 - 0 | Модена |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 9 | 8 | 3 | |
| 0% | 25% | 75% | 75% | 67% | 25% |
Таблиця Серія C - Група В
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карпі | 1 | +3 | 3 |
| 1 | Реджана 1919 | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Падова | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Самбенедеттезе | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Ріміні | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Зюдтіроль | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Трієстіна | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Фермана | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Віченца | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Модена | 1 | 0 | 1 |
| 9 | П'яченца | 1 | 0 | 1 |
| 9 | АрціньяноК'ямпо | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Вис Пезаро | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Губбіо | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Імолезе | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Равенна | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Фано | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Віртус Верона | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Union Brescia | 1 | -3 | 0 |
| 19 | Чезена | 1 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| П'яченца | |
| Модена | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| П'яченца | Модена | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 1 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| П'яченца | Модена | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| П'яченца | Модена | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Серія C - Група В
| Матчі (10) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (30) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.70 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 80% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 80% |
| Більше 3.5 | 40% |
П'яченца наступні 6 матчі
| 2019-09-08 | Трієстіна | - | П'яченца |
| 2019-09-15 | П'яченца | - | Фермана |
| 2019-09-21 | Чезена | - | П'яченца |
| 2019-09-25 | П'яченца | - | Равенна |
| 2019-09-28 | П'яченца | - | Карпі |
| 2019-10-06 | Самбенедеттезе | - | П'яченца |
Модена наступні 6 матчі
| 2019-09-09 | Модена | - | Падова |
| 2019-09-15 | Імолезе | - | Модена |
| 2019-09-21 | Модена | - | Union Brescia |
| 2019-09-25 | Самбенедеттезе | - | Модена |
| 2019-09-29 | Модена | - | Ріміні |
| 2019-10-06 | Зюдтіроль | - | Модена |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.50 | 5.00 |
| Ймовірність | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.20 |
| Ймовірність | 73% | 27% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 1.5 @ 2.75 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 16:00. На даний момент можливі зміни!