Екстракляса - Польща
неділя, 06.10.2019
16:30
16:30

П'яст Глівіце

Легія
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Глівіце |
| В гостях: | Варшава |
| Відстань: | 269.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Глівіце |
| Вміщує: | 10 037 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.10 | 2.20 | 12 | 1.61 | 1.30 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 63% | 37% | 50% | 50% | 14% | 86% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-04 | Легія | 0 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2018-12-15 | Легія | 2 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2018-10-30 | П'яст Глівіце | 0 - 0 | Легія |
| 2018-08-12 | П'яст Глівіце | 1 - 3 | Легія |
| 2017-12-12 | П'яст Глівіце | 0 - 1 | Легія |
| 2017-08-11 | Легія | 3 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2016-12-11 | П'яст Глівіце | 1 - 5 | Легія |
| 2016-08-07 | Легія | 0 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2016-05-08 | Легія | 4 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2015-12-13 | Легія | 1 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2015-08-15 | П'яст Глівіце | 2 - 1 | Легія |
| 2015-04-04 | Легія | 2 - 0 | П'яст Глівіце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 42% | 33% |
П'яст Глівіце останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Арка Гдиня | 0 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2019-09-20 | П'яст Глівіце | 2 - 1 | Ракув |
| 2019-09-16 | Краковія | 2 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2019-08-31 | П'яст Глівіце | 1 - 2 | Лехія Гданськ |
| 2019-08-25 | Заглембє | 0 - 3 | П'яст Глівіце |
| 2019-08-18 | П'яст Глівіце | 1 - 0 | Плоцьк |
| 2019-08-11 | ЛКС Лодзь | 0 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2019-08-04 | П'яст Глівіце | 0 - 0 | Погонь Щецін |
| 2019-08-01 | ФК Рига | 2 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2019-07-28 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2019-07-25 | П'яст Глівіце | 3 - 2 | ФК Рига |
| 2019-07-20 | П'яст Глівіце | 1 - 1 | Лех Познань |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 8% |
Легія останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Легія | 1 - 2 | Лехія Гданськ |
| 2019-09-25 | Пуща | 0 - 2 | Легія |
| 2019-09-22 | Краковія | 1 - 2 | Легія |
| 2019-09-18 | Плоцьк | 1 - 0 | Легія |
| 2019-09-13 | Ягеллонія | 0 - 0 | Легія |
| 2019-09-01 | Легія | 3 - 1 | Ракув |
| 2019-08-29 | Рейнджерс | 1 - 0 | Легія |
| 2019-08-25 | ЛКС Лодзь | 2 - 3 | Легія |
| 2019-08-22 | Легія | 0 - 0 | Рейнджерс |
| 2019-08-18 | Легія | 1 - 0 | Заглембє |
| 2019-08-14 | Атромітос | 0 - 2 | Легія |
| 2019-08-08 | Легія | 0 - 0 | Атромітос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Таблиця Екстракляса
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Погонь Щецін | 11 | +5 | 21 |
| 2 | Краковія | 10 | +6 | 19 |
| 3 | Лехія Гданськ | 11 | +4 | 19 |
| 4 | Плоцьк | 11 | -3 | 19 |
| 5 | Лех Познань | 11 | +8 | 18 |
| 6 | Шльонск Вроцлав | 11 | +4 | 18 |
| 7 | Ягеллонія | 11 | +6 | 17 |
| 8 | Легія | 10 | +3 | 17 |
| 9 | Заглембє | 11 | +3 | 15 |
| 10 | П'яст Глівіце | 10 | +2 | 15 |
| 11 | Гурнік Забже | 10 | -1 | 12 |
| 12 | Ракув | 11 | -4 | 12 |
| 13 | Вісла Краків | 11 | -2 | 11 |
| 14 | Арка Гдиня | 11 | -10 | 9 |
| 15 | Корона Кєльце | 10 | -8 | 8 |
| 16 | ЛКС Лодзь | 10 | -13 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| П'яст Глівіце | |
| Легія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | П'яст Глівіце | Легія |
|---|---|---|---|
| 1 | Погонь Щецін | 0 - 0 | |
| 2 | Краковія | 1 - 2 | |
| 3 | Лехія Гданськ | 1 - 2 | |
| 4 | Плоцьк | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Лех Познань | 1 - 1 | |
| 6 | Шльонск Вроцлав | ||
| 7 | Ягеллонія | 0 - 0 | |
| 8 | Легія | - | |
| 9 | Заглембє | ||
| 10 | П'яст Глівіце | - | |
| 11 | Гурнік Забже | ||
| 12 | Ракув | 2 - 1 | |
| 13 | Вісла Краків | ||
| 14 | Арка Гдиня | ||
| 15 | Корона Кєльце | 1 - 2 | |
| 16 | ЛКС Лодзь | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| П'яст Глівіце | Легія | |
| Позиція | 10 | 8 |
| Очки | 15 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 5 |
| Очки | 8 | 10 |
Форма в лізі
| П'яст Глівіце | Легія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 3 |
5
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
3
1 1 |
Голи в лізі
| П'яст Глівіце | Легія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
13
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
7
5 |
Загальна статистика для Екстракляса
| Матчі (85) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (213) | |
| Голи за матч | 2.51 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 24% |
П'яст Глівіце наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Вісла Краків | - | П'яст Глівіце |
| 2019-10-26 | П'яст Глівіце | - | Корона Кєльце |
| 2019-10-30 | Погонь Сєдльце | - | П'яст Глівіце |
| 2019-11-03 | Гурнік Забже | - | П'яст Глівіце |
| 2019-11-08 | П'яст Глівіце | - | Ягеллонія |
| 2019-11-22 | Лех Познань | - | П'яст Глівіце |
Легія наступні 6 матчі
| 2019-10-19 | Легія | - | Лех Познань |
| 2019-10-27 | Легія | - | Вісла Краків |
| 2019-10-30 | Відзев Лодзь | - | Легія |
| 2019-11-03 | Арка Гдиня | - | Легія |
| 2019-11-09 | Легія | - | Гурнік Забже |
| 2019-11-23 | Погонь Щецін | - | Легія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.10 | 2.20 |
| Ймовірність | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.30 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.61 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!