Перша ліга - Польща
неділя, 27.05.2018
11:45
11:45

Погонь Сєдльце

Пуща
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Седльце |
| В гостях: | Niepolomice |
| Відстань: | 277.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Седльце |
| Вміщує: | 2 901 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:45 (12:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.50 | 4.75 | X2 | 1.20 | 2.10 | |||
| 29% | 37% | 34% | 2.10 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 42% | 58% | 24% | 76% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2017-11-04 | Пуща | 2 - 3 | Погонь Сєдльце |
Погонь Сєдльце останні 12 матчі
| 2018-05-19 | Легніца | 2 - 0 | Погонь Сєдльце |
| 2018-05-13 | Погонь Сєдльце | 3 - 2 | Хойнічанка |
| 2018-05-09 | Погонь Сєдльце | 1 - 1 | Гурнік Ленчна |
| 2018-05-05 | Ол. Грудзьондз | 4 - 2 | Погонь Сєдльце |
| 2018-04-28 | Погонь Сєдльце | 0 - 1 | Тихи |
| 2018-04-20 | Рух Хожув | 0 - 6 | Погонь Сєдльце |
| 2018-04-15 | Погонь Сєдльце | 0 - 0 | Подбескідзє |
| 2018-04-11 | Хробри Глогув | 3 - 1 | Погонь Сєдльце |
| 2018-04-07 | Стоміл Ольштин | 0 - 2 | Погонь Сєдльце |
| 2018-03-31 | Погонь Сєдльце | 1 - 1 | Друтекс-Битовія |
| 2018-03-17 | Погонь Сєдльце | 1 - 2 | Сталь Мелець |
| 2018-03-10 | Сувалкі | 2 - 0 | Погонь Сєдльце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 33% |
Пуща останні 12 матчі
| 2018-05-20 | Пуща | 2 - 0 | Гурнік Ленчна |
| 2018-05-12 | Ол. Грудзьондз | 0 - 0 | Пуща |
| 2018-05-09 | Пуща | 1 - 2 | Тихи |
| 2018-05-05 | Рух Хожув | 0 - 2 | Пуща |
| 2018-04-29 | Пуща | 1 - 3 | Подбескідзє |
| 2018-04-25 | Пуща | 1 - 0 | ГКС Катовіце |
| 2018-04-21 | Стоміл Ольштин | 2 - 0 | Пуща |
| 2018-04-15 | Пуща | 2 - 0 | Друтекс-Битовія |
| 2018-04-11 | Сувалкі | 1 - 0 | Пуща |
| 2018-04-07 | Хробри Глогув | 3 - 1 | Пуща |
| 2018-03-31 | Пуща | 0 - 0 | Сталь Мелець |
| 2018-03-17 | Пуща | 1 - 1 | Заглембє Сосн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Легніца | 32 | +22 | 59 |
| 2 | Заглембє Сосн. | 32 | +15 | 55 |
| 3 | Хойнічанка | 32 | +15 | 53 |
| 4 | Сталь Мелець | 32 | +10 | 51 |
| 5 | ГКС Катовіце | 32 | +9 | 50 |
| 6 | Ракув | 32 | +11 | 50 |
| 7 | Сувалкі | 32 | -2 | 49 |
| 8 | Тихи | 32 | -4 | 49 |
| 9 | Хробри Глогув | 32 | 0 | 45 |
| 10 | Одра Ополє | 32 | -4 | 42 |
| 11 | Пуща | 32 | 0 | 42 |
| 12 | Подбескідзє | 32 | -5 | 40 |
| 13 | Друтекс-Битовія | 32 | -5 | 39 |
| 14 | Погонь Сєдльце | 32 | -8 | 36 |
| 15 | Стоміл Ольштин | 32 | -13 | 33 |
| 16 | Гурнік Ленчна | 32 | -13 | 32 |
| 17 | Ол. Грудзьондз | 32 | -12 | 30 |
| 18 | Рух Хожув | 32 | -16 | 27 |
Хронологія матчів у лізі
| Погонь Сєдльце | |
| Пуща | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Погонь Сєдльце | Пуща |
|---|---|---|---|
| 1 | Легніца | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 2 | Заглембє Сосн. | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Хойнічанка | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Сталь Мелець | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | ГКС Катовіце | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Ракув | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 7 | Сувалкі | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Тихи | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Хробри Глогув | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Одра Ополє | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Пуща | - | |
| 12 | Подбескідзє | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Друтекс-Битовія | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Погонь Сєдльце | - | |
| 15 | Стоміл Ольштин | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Гурнік Ленчна | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Ол. Грудзьондз | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Рух Хожув | 1 - 3 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Погонь Сєдльце | Пуща | |
| Позиція | 14 | 11 |
| Очки | 36 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 13 |
| Очки | 13 | 15 |
Форма в лізі
| Погонь Сєдльце | Пуща | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
9 14 |
11
9 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
7 7 |
3
6 7 |
Голи в лізі
| Погонь Сєдльце | Пуща | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
41
49 |
37
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
22 |
13
19 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (288) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (690) | |
| Голи за матч | 2.40 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 21% |
Погонь Сєдльце наступні 6 матчі
| 2018-06-03 | Ракув | - | Погонь Сєдльце |
| 2018-09-25 | Погонь Сєдльце | - | Сталь Мелець |
| 2018-10-30 | Погонь Сєдльце | - | Хробри Глогув |
| 2019-01-18 | Плоцьк | - | Погонь Сєдльце |
| 2019-02-08 | Погонь Сєдльце | - | Мотор Люблін |
| 2019-06-22 | Погонь Сєдльце | - | Ягеллонія |
Пуща наступні 6 матчі
| 2018-06-03 | Пуща | - | Легніца |
| 2018-07-21 | Ракув | - | Пуща |
| 2018-07-29 | Пуща | - | Сталь Мелець |
| 2018-08-04 | ГКС Ястшембє | - | Пуща |
| 2018-08-11 | Пуща | - | Варта Познань |
| 2018-08-17 | Хойнічанка | - | Пуща |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Ймовірність | 29% | 37% | 34% |
| X2 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 2.10 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.14 | 1.66 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-27 08:03. На даний момент можливі зміни!