К-Ліга 1 - Південна Корея
середа, 02.05.2018
11:30
11:30

Пхохан

Інчхон Юнайтед
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Pohang |
| В гостях: | Інчхон |
| Відстань: | 282.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Pohang Steel Yard |
| Вміщує: | 25 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.29 | 3.79 | 1 | 1.28 | 1.83 | |||
| 66% | 17% | 17% | 2.00 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 57% | 43% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-14 | Пхохан | 5 - 0 | Інчхон Юнайтед |
| 2017-08-20 | Інчхон Юнайтед | 2 - 0 | Пхохан |
| 2017-06-21 | Інчхон Юнайтед | 0 - 3 | Пхохан |
| 2017-04-09 | Пхохан | 2 - 0 | Інчхон Юнайтед |
| 2016-10-29 | Інчхон Юнайтед | 3 - 2 | Пхохан |
| 2016-09-21 | Пхохан | 0 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2016-07-23 | Пхохан | 3 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2016-03-20 | Інчхон Юнайтед | 0 - 2 | Пхохан |
| 2015-08-12 | Інчхон Юнайтед | 0 - 2 | Пхохан |
| 2015-06-17 | Пхохан | 0 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| 2015-04-25 | Інчхон Юнайтед | 1 - 1 | Пхохан |
| 2014-10-11 | Інчхон Юнайтед | 2 - 1 | Пхохан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 5 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 42% | 25% |
Пхохан останні 12 матчі
| 2018-04-29 | Канвон | 0 - 0 | Пхохан |
| 2018-04-25 | Пхохан | 0 - 1 | Чеджу |
| 2018-04-21 | Пхохан | 0 - 2 | Кімчхон Сангму |
| 2018-04-15 | Пхохан | 2 - 1 | Кьоннам |
| 2018-04-11 | Сеул | 2 - 1 | Пхохан |
| 2018-04-08 | Пхохан | 0 - 2 | Чонбук |
| 2018-03-31 | Пхохан | 2 - 1 | Ульсан ХД |
| 2018-03-18 | Сувон | 1 - 1 | Пхохан |
| 2018-03-11 | Чоннам | 2 - 3 | Пхохан |
| 2018-03-03 | Пхохан | 3 - 0 | Тегу |
| 2017-11-18 | Кванджу | 0 - 4 | Пхохан |
| 2017-11-04 | Кімчхон Сангму | 3 - 4 | Пхохан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Інчхон Юнайтед останні 12 матчі
| 2018-04-29 | Інчхон Юнайтед | 2 - 3 | Кьоннам |
| 2018-04-25 | Ульсан ХД | 2 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2018-04-22 | Інчхон Юнайтед | 2 - 3 | Сувон |
| 2018-04-14 | Чеджу | 4 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| 2018-04-11 | Інчхон Юнайтед | 0 - 1 | Кімчхон Сангму |
| 2018-04-07 | Інчхон Юнайтед | 2 - 2 | Чоннам |
| 2018-04-01 | Сеул | 1 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2018-03-17 | Інчхон Юнайтед | 0 - 0 | Тегу |
| 2018-03-10 | Інчхон Юнайтед | 3 - 2 | Чонбук |
| 2018-03-03 | Канвон | 2 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2017-11-18 | Інчхон Юнайтед | 2 - 0 | Кімчхон Сангму |
| 2017-11-05 | Чоннам | 2 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 67% | 50% |
Таблиця К-Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук | 10 | +17 | 27 |
| 2 | Сувон | 10 | +5 | 20 |
| 3 | Чеджу | 10 | +6 | 17 |
| 4 | Кьоннам | 10 | +2 | 17 |
| 5 | Кімчхон Сангму | 10 | +1 | 14 |
| 6 | Пхохан | 10 | 0 | 14 |
| 7 | Ульсан ХД | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Канвон | 10 | -2 | 13 |
| 9 | Сеул | 10 | 0 | 10 |
| 10 | Чоннам | 10 | -10 | 9 |
| 11 | Інчхон Юнайтед | 10 | -6 | 6 |
| 12 | Тегу | 10 | -13 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Пхохан | |
| Інчхон Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пхохан | Інчхон Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук | 0 - 2 | |
| 2 | Сувон | ||
| 3 | Чеджу | 0 - 1 | 4 - 2 |
| 4 | Кьоннам | 2 - 1 | |
| 5 | Кімчхон Сангму | 0 - 2 | |
| 6 | Пхохан | - | |
| 7 | Ульсан ХД | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Канвон | 2 - 1 | |
| 9 | Сеул | 1 - 1 | |
| 10 | Чоннам | ||
| 11 | Інчхон Юнайтед | - | |
| 12 | Тегу | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Пхохан | Інчхон Юнайтед | |
| Позиція | 6 | 11 |
| Очки | 14 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 12 |
| Очки | 9 | 1 |
Форма в лізі
| Пхохан | Інчхон Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
1
3 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 3 |
0
1 3 |
Голи в лізі
| Пхохан | Інчхон Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
12 |
14
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
5
9 |
Загальна статистика для К-Ліга 1
| Матчі (60) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (155) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 25% |
Пхохан наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Ульсан ХД | - | Пхохан |
| 2018-05-12 | Чонбук | - | Пхохан |
| 2018-05-20 | Пхохан | - | Сувон |
| 2018-07-07 | Кьоннам | - | Пхохан |
| 2018-07-11 | Пхохан | - | Сеул |
| 2018-07-15 | Пхохан | - | Канвон |
Інчхон Юнайтед наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Інчхон Юнайтед | - | Чеджу |
| 2018-05-13 | Кімчхон Сангму | - | Інчхон Юнайтед |
| 2018-05-20 | Інчхон Юнайтед | - | Ульсан ХД |
| 2018-07-07 | Чонбук | - | Інчхон Юнайтед |
| 2018-07-11 | Інчхон Юнайтед | - | Канвон |
| 2018-07-14 | Кьоннам | - | Інчхон Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Ймовірність | 66% | 17% | 17% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.83 |
| Ймовірність | 79% | 21% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-02 08:04. На даний момент можливі зміни!